www.sudzibas.lv Fugu Sushi Slikts serviss

Fugu sushi - Slikts serviss

Pasūtīju SET LOVE komplektu, kuram ir jābūt sirds formā. Atveda sushi parastajās plastmasas kastēs. Nevēlējās risināt problēmu, atrunājās ka nav kastes sirds formā un ka vispār neko nevar darīt un negrib darīt. Priekšnieks baidās runāt un risināt problēmu. Neatbild uz telefonzvaniem.

17.04.2023

B Bez_vārds 17.04.2023

Tu esi bērns, ka kastīti sirds formā nedabūji un dēļ tāda sīkuma vajag priekšniekus? Uz kurieni tad mēs ejam, ja tā ir milzīga problēma? Taču piekrītu tam, ka nevajag likt tādas lietas piedāvājumā, ja to reāli nevar piedāvāt. Bet uzskatīt to par milzīgu problēmu tā jau arī nevajag.

R RXX 18.04.2023

Tavās svētajās ārzemēs arī ir normāli, ka nesaņem pasūtīto? Jeb prieks tevis ārzemes ir vnk ārpus kolhoza?

I Ivars Zviedris 18.04.2023

Šī bija domāta kā dāvana, tāpēc svarīgākais bija iepakojums/noformējuma nekā tieši suši, tāpēc manā gadījumā tā bija problēma. Un darbiniece teica, ka nespēj atrisināt šo problēmu un nesa pati telefonu priekšniekam , bet priekšnieks izvairijās runāt par problēmu.
Novēlu tev ar kādreiz pasūtīt dāvanu, saņemt pavisam ko citu un tad skraidīt pa veikaliem un pašam mēģināt noformēt un tad tu varēsi man pateikt kā tev patika :D

G Gulbenietis 17.04.2023

Varbūt tā bija domāta, kā dāvana svētkos. Tur katram sīkumam ir nozīme. Vecis sev suši nesūtītu.

B Bez_vārds 17.04.2023

tā tikai tev šķiet, ka vecis suši sev nesūtītu :D

Varbūt viņam ir bijis randiņš ar savu puisi. Sabojāts vakars, bez turpinājuma (((

I Ivars Zviedris 18.04.2023

Tieši tā, tā bija domāta kā dāvana citam normālam pārim ( sieviete + vīrietis ) , bet nācās beigās pašam visu noformēt

G Gulbenietis 18.04.2023

Bezvārdam, protams, nepieliec. Čalis to suši var ēst, bet ,TIKAI priekš sevis, sirds formā, diez vai.

Good Intentions 17.04.2023

Pingvīni sūta suši. Pieļauju, ka apēdāt, bet šādos gadijumos bilde būtu vietā.

I Ivars Zviedris 18.04.2023

Pats neēdu, jo sūtīju kā dāvanu un svarīgs bija noformējums. Beigās dabūju pats noformēt, jo būtu stulbi dāvināt parastajās kantainajās plastmasas kastēs.