Sushicrab.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Sushicrab.lv - Sūdzības un atsauksmes

Sushicrab.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Veicot pasūtījumu un to pieņemot, sušī vienkārši netika atvesti. Nogaidījām līdz pēdējam.. Ne zvana, ka nebūs, nekas! Šausmīgs serviss! Tā turpināt! Nerunāsim arī par to, ka kantoris nesazvanāms! Pieļauju, ka arī sušī ir tikpat briesmīgi, cik attieksme!

E elinef 18.09.2021
Komentāri 1 Suši

Sushicrab.lv - Доставка

Доставка Заказала в 16.30 суши на 18.45, в 19.00 мне позвонил курьер сказал что на 10 мин задерживаеться! Прождали еще 50 минут, не чего не привезли. Позвонила в контору сказали что не знают в чем проблема... суши нам так и не привезли... даже не в конторе не где телефон не поднимают

Sushicrab.lv - Saindēšanās ar pārtiku

Saindēšanās ar pārtiku Pāris dienas atpakaļ sushicrab.lv pasūtījām sushi. Viņu piedāvājums ir lētāks kā citās sushi ēstuves, tāpēc uzķēros un pasūtīju. Ar saindēšanās pazīmēm, mocos jau divas dienas. Cilvēki, kuri tos ēda tagad ir ar sliktu dūšu, vēdera pūšanos, augstu temperatūru, vājumu, galvas sāpēm.Ja negribat sabojāt brīvdienas , tad pie viņiem labāk nepasūtiet!