www.sudzibas.lv Sushicrab.lv Saindēšanās ar pārtiku

Sushicrab.lv - Saindēšanās ar pārtiku

Pāris dienas atpakaļ sushicrab.lv pasūtījām sushi. Viņu piedāvājums ir lētāks kā citās sushi ēstuves, tāpēc uzķēros un pasūtīju. Ar saindēšanās pazīmēm, mocos jau divas dienas. Cilvēki, kuri tos ēda tagad ir ar sliktu dūšu, vēdera pūšanos, augstu temperatūru, vājumu, galvas sāpēm.Ja negribat sabojāt brīvdienas , tad pie viņiem labāk nepasūtiet!

Atbilde no Sushicrab.lv Support Pārstāvja atbilde 15.05.2017

Labdien. Vai Jums ir kādi pierādījumi, ka saindējāties tieši no suši? Vai tiešām šajā dienā neko citu neesat ēduši? Tik pat labi jebkurš no konkurentiem var pierakstīt šāda veida sūdzību. Klientu ir daudz un izņēmot Jūs neviens nebija sūdzējis par vēdera pūšanos utt.

S Stenlijs 16.05.2017

>Izņemot Jūs neviens nebija sūdzējis par vēdera pūšanos

Tas no sērijas kā policijā, kamēr neesat nosists ar iesniegumu par draudiem nenāciet. Ar rīsiem jābūt uzmanīgi nepareizi uzglabājot vārītus rīsus tie kļūst toksiski,

Aigars31 16.05.2017

tas ir angstvonkeimera sindroms

A Annonimys 29.03.2018
čeks

Vairākas reizes sūtiju te sushi un prasīju čeku, bet nekad tas netiek iedods, ja kas notiek, tad kur sūdzēties, ja nav čeks, ka pieradījums ka es pirku pie viņiem.