Reitings Picērijas

Doka Pica
Grill Niko
La Pizza Veloce

Čili Pica - slikts serviss

slikts serviss Puisis neatnesa manam galdinam ne daksinas , ne merces, bet blakus galdinam atnesa gan piederumus gan merces, jau pirms atnestaa ediena. Sis blakus galdins edienu pasutiia pec mums. Loti bedigi, ka manai draudzenei nacas smeret kecupu uz picas ar manu fri kartupeli. Ka ari fri kartupeli parasti tiek pasniegti ar kecupu, bet soreiz bija jokaina merce.

Lulu Pica - Negatavs ēdiens, slikt serviss

Negatavs ēdiens, slikt serviss Piegādātās picas mīkla bija jēla, izcepusies bija maza kartiņa pamatnē un augšpuse, bet pavīdu jēls. Zvanīju picērijai, pieklājīgi atvainojās un pēc pierādījumu foto nosūtīšanas uz epastu solīja atvest jaunu maiņā pret neizcepto. Sarunājām laiku kad piegādās picu nr2, tomēr norunātajā laikā pica nepienāca, bet gan ar 30min nokavēšanos. Tomēr labākais, ka arī otra pica tika atvesta tādi pati neizcepta uz ko atbildēja labi trešo necepsim atgriezīsim jums naudu.

Stender's Pica - Picas kvalitāte

Picas kvalitāte Pasūtījām lielo picu, pulkstenis bija ap 19: 35, pasūtījumu pieņēma, bet piekodināja, ka darba laiks ir līdz plkst. 20: 00. Picu saņēmām siltu un smaržīgu - viss it ka ok. Pēc brīža bērni sāka skriet uz wc un ari es nomocījos visu nakti, jo pica nebija izturēta nepieciešamo cepšanas laiku. Nākama rita tik veicot izpēti sapratu, ka esam ēdusi rauga miklu apcepta garoziņa. ! Ir indivīdi, kas tīru raugu nemaz nepaness! Briesmīgi. Ieteikums - pasūtījumus ņemt līdz plkst. 19: 30, ja svilst tā...

Picu Fabrika Ozo Valmierā - Nodokļu nemaksāšana

Picu Fabrika Ozo SIA pieņem darījumus skaidrā naudā un par to tikai pabrīdina pirms pasūtīšanas pa tālruni, neizdod fiskālos čekus. Esmu ļoti vīlies apkalpošanā un ēdienu kvalitātē. Čakarē klientus ar ar picu sastāvdaļu izmaiņām - vienu dienu pica ir ar vienām sastāvdaļām un citu dienu ar citām. Nejauka attieksme pasūtot picas un dodoties pēc pasūtījuma lika stāvēt laukā.

Čili Pica - Kvalitāte

Kvalitāte Vakar, tas ir 26.02 sieva veica pasūtījumu caur wolf no čilli picas, kas ir Stendera ielā (centrā, roķene) . Pasūtījām vezuva picu komplektā ar kolu un soļanku meitai (5. Gadi) , soļankas vietā atveda čilli zupu, kura meičukam ir krietni par asu un bērns palika bešā, labi, ka picu vismaz ieēda. Un parastās kolas vietā dabūjām zero. Šodien 27.02 es pasūtīju sev debešķīgo picu no rietumu centra, spināti, kas tiek likti uz picas, šķiet, tikko no dobes, visi ar smiltīm. Itkā tādi nieki vien ir, nu bet bišķiņ rūpīgāk izturēties pret savu darbu vajadzētu gan.

Lulu Pica - Krāpšana vai neveiklībā

Krāpšana vai neveiklībā Vēlos informēt, kad jebkura lulu restorānā, neviens nemaksās jums, 800 eiro! Viņiem minimālā stundas likme ir 3 eiro stunda, no kuriem tiek noņemti nodokļi jums uz rokas paliek 2,30 varbūt 2,50 vidēji mēnesī strādā 20 manas, no rita līdz 17: 00 un pelnīsi savus 370 eiro! Vēlos ar šo sūdzību pabrīdināt visus kas ies pie viņiem stradat, maksā maz! Vadība slikta! Avans: d tikai 70 eiro, pēc likuma 50% no nopelnītas sumaks līdz 20 datumiem. Bet šie stāsta 30% āmurgalvas! Informācija jū...

Lulu Pica - Nekvalitatīvs produkts

Nekvalitatīvs produkts Pasūtīju picu internetā mājas lapā, kas aizņēma diezgan daudz laika, jo aplikācija neatbalsta plašu norēķinu klāstu un aplikācija ir neērta. Picu atveda ar kavēšanos, tomēr pretenzijas necēku lielā sniega dēļ. Tā kā pica bija vizināta pa Rīgi pildot citus pasūtījumus, tā ieradās knapi silta. Picas mīkla bija jēla un nācās picu cept vēlreiz. Diemžēl ši jau ir otrā reize pēc kārtas, kad pica ir jēla.

B Briskis 30.01.2021
Komentāri 1 Picērijas

Lulu Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju picu 22.01 Blaumaņu iela 5a ar pasūtījuma numuru - 1874995 ar saņemšanas laiku 20: 20 atbraucot uz picēriju gaidu vel 50 min gala rezultāta saņemot šo picu atverot un konstatēju ka sājā pica ir olives, gan ko nevelējos un sēnes. Beigas mana acu priekša ņem nost pavari olīves, vakars sabojāts nauda izmesta vēja.

E emeizans 28.01.2021
Komentāri 2 Picērijas

Lulu Pica - Slikts serviss, maldināšana, ciniska attieksme

Slikts serviss, maldināšana, ciniska attieksme Veicām pasūtījumu divām lielajām picām 19.01.2021. Ap 19: 00. Pasūtījumu veicām lulu.lv, kur norēķinājāmies par pasūtījumu. Saņemšanas laiku picērija uzrādīja 21: 15. Tas mūs apmierināja. Pēc stundas zvana no picērijas un Saka, ka tik ātri mūs tomēr nevarēs apkalpot un picas varēsim saņemt 21: 45. Samierinos, esmu pakaļ 21: 45. Taču tur apkalpojošais personāls man pasaka, ka jāgaida esot vēl vismaz stunda, pasūtījums nav gatavs un pat vēl nav bijis plānots. Protams, ka atteicos no pasūtījuma...

Lulu Pica - slikts serviss

slikts serviss Nekad vairāk ! Pasūtīju picu 21:45, ar panemšanu uz vietas 22:30, aizbraucu uz turieni un man saka, lai gaida vēl 30 min ! Izskatijās, ka viņi pat nav sakuši gatavot. Ārā -9 grādi, atbraucis esmu par velti, ārā aukstumā nestāvēšu. Izskatās ka te tā ir standarta lieta tā čakarēt klientus. Mūsdienās ir iespēja caur aplikāciju pasūtīt ēdienu un redzēt precīzu laiku un atrašanās vietu kurjeram. 2021. gadā ar tādu servisu driz klientu vairs nebūs ! Drausmas.

R Reinis 20.01.2021
Komentāri 0 Picērijas

Extra Pizza - Slikta vai veca pica

Slikta vai veca pica Neiesaku. Pasūtīju savu iecienītāko picu taitty. Vairākas reizes biju to sūtījis un viss bija ok. Pēdējo reiz atveda nenormāli pārsālītu... Nācās izmest ārā. Viss kas bija lietojams, tās bija tik pasūtītās sulas. Tākā 40cm miklas radījums lidoja miskastē. Pēc skata ar atgādināja vecu picu nevis svaigi ceptu. Protams tai vakarā picēriju sazvanīt nebija iespējams.

TFS FOOD - Lūgums atsaukties kam ir bijušas ar šo firmu darījumi un cilvēks veicis krāpnieciskas darbības

Lūgums atsaukties kam ir bijušas ar šo personu un šo firmu darījumi un ar šo cilvēku kurš veicis krāpnieciskas darbības netikai ar šo darbības sfēru kurā viņš patreiz darbojas piedāvājit vēl veikt visādus sadarbības kas saistītas ar sabiedrisko ēdināšanu līgumu slēgšanas, firmu atvēršanas pakalpojumus. Domāju kad arī neveic maksājumus ar sadarbības partneriem.

AtrisinātaPizza Time - Vecs ēdiens?

Vecs ēdiens? Jaukā pirmdienas vakarā pasūtīju divas picas - domāju, ka viss būs normāli. Pasūtu un viss iet labi, labs serviss un viss bija labi. Tā nu sagaidu picas un atverot tās gandrīz nomiru. Bildēs izskatījās citādāk, bet nu ir kā ir, neņemu to vērā. Bet pagaršojot abas picas - Wow. Atvainojos, bet garšo pēc di***s. Produkti visticamāk bija veci. 3/10.

Pizza Time - Отвратительный сервис, врут с доставкой

Отвратительный сервис, врут с доставкой Ужасный сервис. Обращался в первый раз и пожалуй в последний, жаль до этого не обратил внимание на этот сайт. Заказал пиццу заранее на 20: 00 вечера, попросил с курицей и побольше сыра... 21: 00 появляется курьер, хотя в 20: 40 я звонил, сказали что чуть ли не у дверей, минута. В итоге с опозданием на час в ситуацию коронавируса, мне привезли полуоткрытую пиццу, без салофановой упаковки вокруг пиццы, я молчу про отсутствие перчаток на доставщике и маске, если честно не было желания платить, но...

Picas Meistars - Veca pārtika

Pasūtījām caur Wolt tunča picu - apēdām, pēc kādas stundas sapratām ka nav labi... Abi divi saindējāmies.. Otro dienu sēžu Vannasistabā, kuņģis sāp nereāli un iedzert pat ūdeni normāli nevaru, kur nu kautko apēst. Neiesaku neko no turienes pasūtīt, jo acīmredzami virtuves higiēna tur netiek ievērota, ja var pasniegt ēdienu ar vecu zivi. Labi ka picu neapēda kāds vecāks cilvēks..

A Anna 08.01.2021
Komentāri 0 Picērijas

Stender's Pica - Ужастная пицца

Ужастная пицца Здравствуйте Оченьсильно и в очередной раз разочарован вашей пиццей заказал пиццу 22.11.2020 в Вентспилсе. Привезли пустой кусок теста за 16 евро и причем это уже не в первый раз. На куске пиццы один кусочек лука и один кусочек перца. Извините, но никогда больше не закажу у вас пиццу.

A Alex1975 22.11.2020
Komentāri 3 Picērijas

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss 16.11.2020. Biju aizbraukusi uz Ogres “Čili Pica” picēriju, lai pasūtītu picu, tur sagaidīja meitene no citas valsts, kas cepa picas, un ļoti jauki ar smaidu norādīja, lai pasūtījumu veicu pie 2 meitenēm, kas sēdēja pie galdiņa, runādamas un nelikdamās ne zinis, ka esmu šeit. Tā kā publiskas vietas nebiju apmeklējusi kādu laiku, es nezināju, ka nedrīkst apsēsties pie galda, lai izdomātu līdzņemšanas pasūtījumu. Tālāk sekoja ļoti rupja izlamāšana un “Bitchy” skatieni no darbinieces puses. It kā...

Can Can Pizza - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Tikko paņēmām picas līdzņemšanai, atveram majas... Nav bezmaz puse no sastāvdaļām (nerunājot jau par to, ka neizskatās ka bildes viņu mājaslapa) ... Nav ne lociņi, ne spināti, kuriem jābūt... Bildes pievienoju. . Ja kādam interese-tas bija prosciutto un pavasariha...

P Po Bu 14.11.2020
Komentāri 4 Picērijas

AtrisinātaPicu darbnīca - Sliktas mērcītes

Sliktas mērcītes Labdien! Vēlējos mazliet pasūdzēties par picu darbnīcu. Sāksim to kad mans brālis vēlējas picu es kā labs brālis teicu labi ejam uz picu darbnīcu un sākam ēst salami picu un jūtu mērce vispār negaršo kā parasti pretīgāk laikam nomainījuši mērcītes bet man ļoti negaršo tas jaunās es vēlos vecās labi es ceru būs labākas mērcītes adrese skuju iela 23.

Pica 42 - Pica neatbilst norādītajam

Pica neatbilst norādītajam Nopirku saldo picu. Pirms tam izlasot labu atsauksmi un apskatot foto. Sieviete bija apmierināta ar picu jo viņā saņēma šādu. Pirma bilde ko es gaidīju, otrā bilde ko es saņemu. Cena 6.99€. Neiesaku. Ierakstīju sūdzību viņu fb profila 4 dienas atpakaļ. Nekādas reakcijas. Noteikti tur vairs neko nepirkšu. Manuprāt visas atsauksmes kas ir fb profila par picām ir viltus, pasu darbinieku un draugu sarakstītas.