www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pizza - Slikts serviss

27.02.23. Ar vīru bijām Čillī Picā - Jaunā Ostmala. Tika pasūtītas divas porcijas - vistas gaļas sacepums ar gailenēm (7.50€ porc.) + apelsīnu sulas. Sāksim ar to, ka apkalpojošais personāls staigā apkārt ar neapmierinātu sejas izteiksmi, kā arī protams uz picām ir stundām Ilgā gaidīšana. Tātad, atnesa divas porcijas, diezgan liels šoks, 1. Porcija ir ļoti maza; 2. Gaļas+tomāti+vistas ļoti maz-principā nav; 3. Izskatās, ka trauki ir netīri 4. Ļoti daudz svaigo sīpolu. Likās, ka viss ēdiens sastāv no kartupeļiem ar sīpoliem, ļoti pretīgi pēc garšas un ja es paēdu negaršīgi, tad vīrietis vispār šo kā maltīti nevar skaitīt, jo porcija ir nenormāli maza un no gaļas vai gailenēm nav ne smakas - brīnos kā nav kauns kaut ko tādu pasniegt.
Nav iespējams pieesties un nav gardi.
Neiesaku apmeklēt šo iestādi, jo tas tiešām ir ļoti drausmīgi. Vairs uz šejieni savu kāju nesperšu.

28.02.2023

E

E Evita Zute 03.03.2023

Izsaku līdzjūtību, drošvien grūti ir dzīvot tik neapmierinātu dzīvi. Veiksmi un izaugsmi dzivē ;)