Čili Pizza

SIA ČILIJA PIZZA
Adrese: Brīvības iela 155
Rīga
Latvia - LV-1012
Tālrunis: +371 26163355
Kategorija: Atpūta / Izklaide  •  Picērijas
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
419
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
8
Apskatīt statistiku

Čili Pizza - Sūdzības un atsauksmes

Čili pizza - Briesmīgs ēdiens un apkalpošana

Briesmīgs ēdiens un apkalpošana Šodienas Čilli Pizza apmeklējums ar bērniem bija briesmīgs. Viss sākās ar to, ka mūsu pasūtītā kola negaršoja pēc kolas, bet gan pēc ūdens ar melnu krāsu, pat nesmaržoja pēc kolas. Viesmīlei par to teicām un viņa atvainojās, ka esot aizmirsts pieliet kolai sīrupu un tāpēc tā, bet atnesa jaunu. Pasūtījuma ar bērniem picas - trīs kaķīšu picas un 1 picu 30cm ar bekonu, rukolu utt. Picas gaidījām 40 minūtes, atnesa tad, kad 2x jautājām un teica, ka mums vēl dekorējot. Picas tika atnestas auksta...

Čili pizza - Slikts serviss un negaršīgs ēdiens

Slikts serviss un negaršīgs ēdiens Labdien! Šī gada 2. Janvāri ar savu līgavaini devos uz Čili picu randiņā. Mēs uz randiņiem ejam reti un randiņu mirkļos es vēlos dzīvot Skaisti, bet Čili pica said giiiirl no. Pirmkārt, es pasūtīju veģetāros salātus #govegan, bet man atnesa #vistu. Liiiike koooo? Mums bija jāsteidzas uz filmu, tāpēc nācās viena ēst drauga picu (viņš ir veģetārietis) un tā pica bija negaršīga. Kad dievs dalīja mērčuku, čili pica nebija mājās, nu šausmas. Pamatnīte nekāda, mērce nekāda, rēķins briesmīgs, kino soso, randiņš norm, dzīve okei.

B Bubuasa 31.07.2022
Komentāri 8 Picērijas

Čili pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, apmeklēju vairākas čili un gribas laikam tomēr ko pateikt. Rīgā, daudzās čilī, ēdiens nav galam gatavs, viesmīļi kopīgi”tusējas”. Ogrē-garšīgas picas, par to paldies. Tikai-viesmīli-jauni, tie ir pasaukuši draugus, runājas. Citreiz, picas-2h. Burgeru vsp jāgaida ilgi. Sēžot pie galda, dzirdu neapmierinātos pavārus. Varbūt vajag mazāk čilī lv, būtu labāka kvalitāte

Čili pizza - Неуважение к клиенту

Неуважение к клиенту Добрый день! Сегодня 04.07.2022 приблизительно в 15: 30, я с сыном как обычно приехал на обед в Čilipica на маскавас 400 в т/ц Zoom. И каково же было моё удивление, когда нас оттуда просто выгнали! Это как!? Это для вас нормальная практика, выставлять постоянных клиентов? Причину назвали то, что у моего сына была грязная рабочая роба... , и он мог испачкать стул на котором сидел.. ! Что это за чушь! На секундочку, мы приехали на машине в которой светло бежевый салон и там все почему-то чисто а ваши "безумно дорогие и антикварные стулья" он бы испачкал! Возмущению нет предела!

Čili pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Atnācām 1h 30 min pirms ciet taisīšanās pajautājām cik ilgi būtu jāgaida mūsu pasūtījumus atbildēja tik rupji un nepieklājīgi pateica ka atnācām pārāk vēlu un kamēr ēdienu sataisīs paliks 10 minūtes lai paēstu varam palikt bet ja nespēdam līdz līdz ciet taisīšanas dzīs projām es protams saprotu ka tiešām vēlu varbūt atnācām bet tik rupji runāt ar cilvēkiem šausmas.

Čili pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Biju paēst Valdeķu ielas Chili Pizza. Pasūtīju picu Atlanto Gurman un frī kartupeļus. Sākšu ar to, ka atnesot frī kartupeļus pa virsu tiem bija uzmests čeks un oficiante noliekot uz galda pamanīja un ar rokām noņēma nost un daži no frī kartupeļiem izskatījās sabojājušies pievienoju foto. Atnesot picu, tā izskatījās diezgan nabadzīga un tagad pētot sastāvu saprotu, ka nebija pievienots puravs un sīpolu džems. Pievienoju bildi kādai picai bija jāizskatās un kādu man atnesa.

B becaa 22.06.2022
Komentāri 2 Picērijas

Čili pizza - Slikts serviss

Slikts serviss Ar draugu esam ļoti vīlušies apkalpošanā t/c Akropole Rīga. Viss bija labi līdz tam brīdim, kad mēs ēdam un oficiante kura knapi runā latviešu valodā mēģina mūs izdzīt(sākot lasīt traukus ar neapēdušo ēdienu). Nesaprotu vai bija tik grūti pagaidīt 5 min kamēr apēdīsim mūsu picas?( Labāk būtu aizgājuši uz maķīti, kur mūs nedzītu prom. Vienkārši fuj.

J julix_gl 12.06.2022
Komentāri 4 Picērijas

Čili pizza - Looooti slikts serviss

Looooti slikts serviss Bijām iebraukusi paēst, nepietiek ka dzērienus vajadzēja iet lūgt oficiantam atnest ka jau limonādes vieta atnes kafiju. Taka mums gars ceļš priekšā piekrītam ka bija jāgaida līdz stundai ēdiens, labi. Atnesa mums ēdienu pēc min 45, aukstu. Vīrs bija pasūtījis pankūkas ar šķiņķi auksts un apdegušas, es biju pasūtījusi Kijevas kotleti kuru arī atnesa aukstu un kotlete visas izžuvusi tāda sajūta ka vakardienas. Pie jautājuma oficiantam vai viņa uzskata ka kotlete svaiga viņa atbildēja ka viņa nezinot kādai viņai jābūt. Paldies par sabojātas pusdienām!

D dace1988 31.05.2022
Komentāri 1 Picērijas

Čili pizza - Ļoti slikts serviss

Ļoti slikts serviss Šausmīga attieksme t/c alfa … meitenes pārgriezušas savus ģīmjus. Uz jautājumiem atcērt ar briesmīgu toni. Gaidām savu dienas piedāvājumu jau 40 min. Tikai aizejot apjautāties, cik tad ilgi vēl jāgaida, cita viesmīle atnes ēdienu, it ka vispār būtu par to aizmirsušas … vēlreiz pārliecināmies, ka šeit vairs nekad nenāksim tieši darbinieku pēc. Jo ticiet vai ne, tos Čili Picā atlasa perfekti vienādus un pretīgus.

Čili pizza - Slikts services

Slikts services Был негативный опыт посещения cilipica olimpija очень долго ждал официанта, недожавшись пошёл искать их сам, как оказалась им не до посетителей, они сидят за барной стойкой в телефоне, сервис ужаснейший, пообедав мой стол не обирали минут 20 вечно официантов надо было зазывать.

Čili pizza - Pretīgas picas

Pretīgas picas Picas pasūtu jau daudzus gadus, un pēdējā laikā picas nav ēdamas. Šodien pasūtīju divas kalifornijas, abas bija diezgan apdegušas un pretigas, nebija ēdamas un izmetu ārā. Kādreiz kad pasūtīju picas bija ļoti garšīgas. Bet pēdējās reizes picas ir metamas ārā. Gan izskats, gan garša ir vienkārši neciešams.

Čili pizza - Slikts serviss, ņirgāšanās par klientu

Slikts serviss, ņirgāšanās par klientu Tik drausmīgus, pretīgi smīnošus, nelaipnus darbiniekus sastopu pirmo reizi. Pēc garas darba dienas iegriezos Olimpijā, lai nopirktu pēdējās nepieciešamās lietas pirms gaidāmā ceļojuma, nolēmu iegriezties "Čili Pizza" picērijā, lai paņemtu picu līdzņemšanai. Tur biju mazliet pēc plkst. 20 vakarā. Nekas neliecināja par to, ka darba ir pāri malām, pie galdiņiem sēdēja uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi cilvēki, un oficianti čiloja restorāna telpās. Mani uzrunāja oficiants, lūdza uzgaidīt pirm...

Čili pizza - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание 27.04.22 после 21:00, нас обслуживала официатка по имени Анастасия. Обслуживание ужасное, не внимательная, не разговорчивая. Что не спросить , вид лица как будто мы ей что то должны( Заказали чай в чайничке, только через пару минут пришла другая официантка и сказала что все чайники разбиты.. Потом заказали пиццу, Анастасия просто принесла пиццу, не спасибо не пожалуйста:( соусы пришлось самими подходить и просить, тарелки тоже... вообще совсем понравилось как обслуживали и отношения..Мелочь может, но не приятно.

Čili Pica - Rezervētie galdi

Rezervētie galdi Sūdzība ir par to ka galdi tiek rezervēti jau 2 vai 3 h iepriekš, kamēr ienāk klienti un viņiem nav kur sēdēt... Jo redz galda jāstāv 2h tukšām... Ar reserved... Tas ir absurds... Jau entie klienti mana acu priekšā nolamājas skaļi un aizgāja projām...

T Trifele 25.04.2022
Komentāri 3 Picērijas

Čili Pica - Neciena klientus

Neciena klientus Pasūtījām picu 17.20. Mūs informēja ka būs jāgaida 45 min. , mēs piekritām. Pēc 40 min piegādēs laiks pagarinājās līdz 18.30, tad uz 19.34. Bet 19.15 mūsu pasūtījumu vispār atcēla. Tāpēc neiesaku izmantot šo pakalpojumu. Sabojāja noskaņojumu un palīkam neēdusi.

Čili Pica - Pilnīgi neadekvāta attieksme pret klientiem

Pilnīgi neadekvāta attieksme pret klientiem Nevienam neiešu iegriezties čilli picā valdeķu ielā. Apkalpošanā un attieksme ir vienkārši briesmīga! Iegājām ar zīdaini plkst 24.04.2022 14: 00. Pasaka ka pus ēstuve nestrādā. Dzīvā Rinda un strādājot viena. Mēs Rindā pirmie. Atbrīvojas divi galdiņi. Sieviete kas apkalpo pēc 15 min. Gaidīšanas uz manu jautājumu vai varam apsēsties pie nenotīrīta galdiņa pasaka - “man nav laika notīrīt” un pēc attieksmes noprotams ko jūs te atnācāt. Drausmas… būtu pateikusi kad būs ilgi jāgaida, bet tā vietā redz kad zīdainis uz rokām pasaka kad nav nekam laika…

M mahal 24.04.2022
Komentāri 12 Picērijas

Čili Pica - Slikts ēdiens

Slikts ēdiens Šodien ar bērnu devos uz šo iestādi. Zilās bērnu limonādes vietā tika atnests kautkas pavisam cits (līdzīgā krāsā) un diezgan rūgts. Tāds kā alkoholiskais.. Bet pieejot pie bārmeņa mums tika uztaisīts jauns, tieši bērnu kāds bija pasūtīts.. Vistas sacepums ar sēnēm, kartupeļi tādi, kā viņi būtu nedēļu veci. Sēnes iekšā ar dīvainu garšu. Ar visu to maksājot ar karti bija atteikums. Pēc ka gāju uz bankomatu ņemt naudu nost lai apmaksātu un tieši tajā laikā man no kartes tikai noņemta nauda...

Čili Pica - Ļoti slikts servis

Ļoti slikts servis Sveiki, atnācu ar draugu uz alfas Čili Picu, tādu bardaku, ka šeit neesmu redzējis! Sēdējām ilgu laiku pie tukša galda, pasūtījām sākuma uzkodas un tad pamatēdienu! Atnesa picu ar pamatēdienu kopā! Kas tā dara? Ja jūs nemākat pieņemt normāls darbiniekus, tad labāk nestrādājiet vispār! Vairs nevēlos šeit atgriezties! Drausmas!

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Atnācām ar draudzeni paēst uz Čili pica origo. Apkalpoja mūs meitene, ar brillēm un skruļļainiem, brūniem matiem, vārdu neievēroju. Nelaipni. Ejot prom pateica - labu apetīti, nevis pie galda. Neatnesa ne piederumus, ne mērces, neko. Pašām bija jāiet pakaļ viss prasīt.

Čili Pica - Atveda nepareizo picu un picas kvalitāte ārpus katras kritikas

Atveda nepareizo picu un picas kvalitāte ārpus katras kritikas Pasūtījām 3 picas, no kurām divas atbilda pasūtījumam, bet trešā nē. Sliktākā pica, ko jebkad esmu ēdusi, bet es to pat nesauktu par picu, uz lavaša uzliktas pāris sastāvdaļas, tai skaitā pilnīgi "zaļi" sīpoli. Ļoti liela vilšanās. Nekad vairs šeit picu nepasūtīšu.

š Šarlīze 04.02.2022
Komentāri 0 Picērijas

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes