Depozīta sistēma - Krāpšana

Ar to depozīta sistēmu apčakarē cilvēkus. Es nopērku pudeli samaksāju par to 10 centus bet to atpakaļ sistēma nepieņem, naudu neatgūstu bet pudeli dabūnu tāpat izmest miskastē, tas ir atdodu atpakaļ. Vakar aizvedu maisu ar pudelēm, no 30 pudelēm 5 nepieņēma, bet norādītā atzīme tām bija. Kas man atgriezīs tos 50centus? Tā ir liekā nauda kādam, .. vienkārši aiziet veikalam vai depozīta sistēmai.. labs bizness kāds ar to nopelna miljonus.

D Deceperina 24.03.2023

Pretenziju izsaki pašam veikalam, kur Tu pirki tās pudeles. Veikalam ir jānodrošina precīza depozīta sistēma. Depozīta punkta mājaslapā ir iespēja pārbaudīt svītrukodu un uzzināt, vai noteiktā pudele atbilst depozīta sistēmai.

J Jureta 24.03.2023

Citreiz ir bijis tā, ka pudeli nepieņem 2-3 x, bet beigās tā tomēr tiek pieņemta. Tāpēc uzreiz pēc 1.x nevajag to izmest, bet atkal to likt taromātā.

A annaute 24.03.2023

Nojātas pudeles nepieņem.