Reitings Picērijas

Doka Pica
Grill Niko
La Pizza Veloce

Ripo picerija, Redbus - Slikts serviss

Apkalpošana ir briesmīga! Pilnībā sabojāja garastāvokli. Pasūtījuši picu, pēc samaksas no virtuves sāka kliegt, ka picu gatavot negatavojas, nauda jau bija samaksāta. Tad mēs ierosinājām, lai mums atdodtu naudu atpakaļ un lai vini neko negatavotu, uz ko mums kārtējo reizi uzkliedza, sāka apvainot. Nevienam neiesaku pasūtīt kaut ko no šīs vietas, jo sabojātais garastāvoklis ir garantēts!

M mredvin 27.06.2020

Doka Pica - Ļoti slikts serviss. Jeb ediens

Ļoti slikts serviss. Jeb ediens Es nezinu kā to nosaukt. Bet bērnu pica.. Saldējuma kokteilis... Kas notiek ar kvalitāti. Par mazo ūdens pudeli 1.30. Eur. Rodas iespaids ka viss kas svarīgs ir peļņa un peļņa. Domājot ka cilvēki neko nezin jo ēdienu gatavošanas. Tā var pazaudēt klientus. Ļoti var. Jeb arī apdomāju nopietnas ku rakstu par doka picu. Lūdz u paskaidrojiet kas notiek?

R Ralpe 26.06.2020
Komentāri 0 Picērijas

Can Can Pizza Stockmann - Блюда не соответствуют заявленным меню

Блюда не соответствуют заявленным меню 21.06.20 зашли в новый ресторан Can Can, пообедать. Сеть ресторанов Саn Can очень нравится, часто посещаем на слокас 115 в максиме, всегда оставались довольны, брали vistas casepums siera mērce, очень вкусно верхнее фото, а вот что подали в новом ресторане ниже фото.

K Kate1808 21.06.2020

Čili Pica - Тухлое блюдо

Тухлое блюдо 21.06.2020 в 18: 00 посетили ресторан семьёй. Заказали своим детям, которым по 4 года, из детского меню картошку пюре с сосисками на шпажках, принесли спустя 55 минут, испорченное блюдо. Картошка пюре была прокисшая, дети успели половину картошки пюре съесть, ели без аппетита, отворачивались, тогда я попробовала картошку пюре, она горчила и была кислая. Позвали официантку, картошку пробовать отказалась. Никто не отвечает, что детям принесли испорченное блюдо! И кто ответит, если детям станет плохо?

Can Can Pizza - Долгое ожидание

Долгое ожидание Здравствуйте всем. Если решите зайти в can can в центре риге, то стабильно нужно ждать заказ дольше часа. Нас предупредили что пиццу нужно ждать 40 мин. (не смотря на то что людей в заведении было очень мало.) прождали час и 20минут. Официант сказала ещё 3 минуты. Прождали ещё 13 минут. Очень разочаровалась. Картофель был не готов, не смотря на столь долгое ожидание. Как и сладкой картошечки не было. Десерт тоже 30 мин несли.

Lulu Pica - Неквалифицированный персонал

Неквалифицированный персонал Кассирша (или кто там она) не знает элементарных 20 фраз на русском языке. Не выдаёт столовые приборы. Крышку и соломинку для напитков нужно вымаливать на коленях. Причём стоит у них кусок теста с 3 ломтиками просроченной колбасы + 300 мл газировки около 5 евро. За такие деньги можно сожрать кебаб у милых пакистанцев, которые вам будут улыбаться. У самого грустного гробовщика лицо намного веселее и приветливее, чем у работников этой конторы. Они даже не говорят спасибо, когда кидаешь копейки в...

Picu darbnīca - Cieņas aizskaršana

Cieņas aizskaršana Ļoti nepatīkama pieredze Dzirciema picērijā 5. Jūnijā plkst. 20: 17 ierodoties pēc picas pat neizejot no picērijas telpām dzirdēt picērijas darbinieka komentāru par sevi, kas acīmredzot nebija domāts manām ausīm, uztvēru to kā jebkādu ētikas normu pārkāpumu. Citēju garākā auguma darbinieku: ''Čalis normāli Sanarkojies''.

J Jānis 05.06.2020
Komentāri 2 Picērijas

Solo Pizza - Пиццерия В Иманте, заказ с доставкой осуществить не могут

Пиццерия В Иманте, заказ с доставкой осуществить не могут Относительно недавно открылась новая пиццерия в иманте. Решили "протестировать". Зашли, заказали, вроде норм. Взяли буклет с собой. На буклете информация: "следите за нами в Instagram и получите скидку - 20%". Ещё написано, что доставка в пардаугаве без какой либо дополнительной платы. Зашли в инста, подписались, информации о реализации скидки не нашли. Звоним. Отвечают, что когда-то потом пришлют промокод, по которому можно получить скидку. Когда? Не известно, ведь человек, который этим...

D Damir 06.05.2020
Komentāri 1 Picērijas

AtrisinātaTops - Attieksme kad es viņai paprasītu naudas maku nevis pajautāju ka neparāda cik man jāmaksā

Attieksme kad es viņai paprasītu naudas maku nevis pajautāju ka neparāda cik man jāmaksā Mēs visi esam uzvilki, Sakarā ar vīrusu, bet pārdevēja Kristīne divreiz rupji apkalpo pircējus,1. Pajautāju kāpēc neredzu cik jāmaksā kopējā summa, atbilde;ejiet pie direktores [šodien nav] 2. Lūdzu ieliekiet pelmeņus maisiņā, paši liekiet. Tādu pārdevēju pat nelaistu govis slaukt.

Can Can Pizza - Slikts serviss uz piegādi

Slikts serviss uz piegādi Добрый день. Хочу пожаловаться на ужасный сервис вашего ресторана. Заказали по телефону 4 пиццы 28. Марта около 19 вечера. Оператор сказал, что пиццы доставят в течении ~1.5 часа. К 21 часом вечера заказ доставлен не был доставлен. Позвонив еще раз на ваш номер, был уже включён автоответчик, который проинформировал, что заказы принимаются до 20: 30. Ваши действия?

AtrisinātaStreet Pica SIA - Neapmaksā rēķinu par transportu

Neapmaksā rēķinu par transportu Street Pizza un Street Burgers līdzīpašnieks Aleksandrs Vēvers neapmaksā izrakstīto rēķinu par uzņēmumam sniegtajiem transporta pakalpojumiem. Uz atgādinājumiem par rēķina apmaksu nereaģē. Iesaku citiem uzņēmumiem neuzņemties risku un ar šīm iestādēm ar pēcapmaksu nestrādāt, ņemt priekšapmaksu, saudzēt savus nervus un nenodarboties ar šādu "labdarību".

Picu darbnīca - Mats un zeme piza

Mats un zeme piza Piza atrasti mati un netīrumi. Nezinu Zeme no seniem lsikam. Atnesu nākoša diena parādit. Man pat neatvainojas. Teica ko jus gribat no manis. Teica jūs taču gandrīz visu pizu Apēdat paldies jums liels ka es gandrīz visu picu ar matiem un zemi Apedu. Neko es negribu no jums. Pat neatvainojas. Loti slikts servis. Biju pastāvīgs klients. Vairs nebūšu (pica bija palocīta tapēc uzreiz neieraudzīju)

Extra Pizza - Bojājums

Bojājums Extra pizza, Ziepniekkalns. Šodien iegāju pasūtīt picērija pārdevējs un pavars klepo, pardevējs uzklepoja virsu! Nepatikami saistība ar covid-19 ko darit, varbūt viņi slimi bet strāda!? Picērija ik pa laikam var manit Skudras vai tarakanveidigos

Lulu Pica - Garšas butība

Garšas butība Atceros, pirmo pica lulū nopirku 2001, nu teikšu negaršoja, jo bij baudītas sulīgākas. Un man vel tas jaunības maksimālisms bij. Otru nopirku 2020 februārī. Jājautā vai tiešām vērtības nemainās? Varbūt es varētu ieteikt viņiem vairāk eksperimentēt. Vismaz tajās picērijās kamās esmu bijis, jo nevar jau tā teikt ka visur ir tik štruntīgi, ja nēesmu bijis labo picu meklējumos.

E Evalts 05.03.2020

Stockmann - Slikts serviss

Slikts serviss Vakar iepirkos stokman pārtikas nodaļā, gadījās ļoooti rupja kasiere vārdā signe, korpulenta Dāma ap 45, blondiem, gariem matiem. Uz mudinājumu, ka varētu strādāt mazliet ātrāk, rupji man uzkliedza kā es pati strādāju, nezinot man darba vietu, ko es atļaujos un kas es vispār esmu, par sūdzības iesniegšanu arī par mani smējās, kad jautāju kā viņu sauc, jo vārds nebija piesprasts, gan nekā negribēja atklāt, pēkšņi apklusa. Fuj stokmanam un signei!

R Rikija 28.02.2020
Komentāri 7 Picērijas

Lulu Pica - Nožēlojams pakalpojums, nekad vairs...

Nožēlojams pakalpojums, nekad vairs... pēdējos pāris mēnešos 2x no 2, pasūtot netā ar pašizņemšanu, neskatoties uz to, ka jau stunda jāgaida, sāk gatavoties cept tikai, kad ierodies pēc stundas pakaļ un jākvern uz vietas vēl 30 minūtes. Plus - sākuši prasīt obligātu priekšapmaksu, tā ka nav pat opcijas pagriezties un aiziet nafig. Un pica patiesībā pārcenots mēsls ... nav tā visa vērts.

Lulu Pica - Daļēja naudas atgriešana

Daļēja naudas atgriešana Pasūtīju picu internetā, sestdienas vakarā par summu €19.99. Tehniskas kļūdas pēc, pasūtījums nenoformējās un netika izpildīts, bet pirmdienā nauda no konta tika noņemta. Pēc sarunas ar darbiniekiem un saraksti e-pastā, vienojāmies par naudas atgriešanu. Viss notika, vienīgi nauda tika tika atgriezta daļēji €15,30. Paldies, bija patīkami ar jums sadarboties pēdējo reizi.

Lulu Pica - Nenopietna attieksme pret jauniem darbniekiem ( kurjers )

Nenopietna attieksme pret jauniem darbniekiem ( kurjers ) Nevienam neieteiktu iet stradat Lulu pica kompanija. Merdz būt tā, ka jums piezvanis un piedāvās darbu kurjera Amata, pateiks, ka vajag noformēt visus dokumentus (pašnodarbināta status, konts bankā) pirms atnāksiet uz parrunam, it ka lai nav jāierodas ofisa divreiz. Nu ok! Atnāksiet uz ofisu, tad runāsiet ar "piegadas daļas vadītāju", kurs jums izstastis to, ka par vienu piegādi maksa 3.5 euro (bet strādāsiet jūs ar savu auto, tātad jāatņem degvielu, amortizāciju un t. T) , cik piegadies stunda...

K Kurjers 13.02.2020
Komentāri 2 Picērijas

Čilli Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Atnācu pusdienu pārtraukumā ap pulkstens 16: 45, cilvēku faktiski nebija, vien tālumā kāds ēda savu maltīti, pēc kāda laiciņa apkalpoja mūs, nosēdējām vēl divdesmit minūtes līdz pienāca un pateica, ka būs pēc 5 minūtēm, bet nu tā arī nekas netika pasniegts, es kā darbinieks šajā ēkā nevaru kavēties ilgi, jo nu tomēr pusdienlaiks nav kā cilvēkam kuram ir brīvs laiks. Esmu bijis vairākas reizes ēdis, arī kad cilvēku ir bijis daudz, nekad nav bijušas problēmas, nezinu kas šoreiz par vainu, bet nu paldies par “foršajām” pusdienās, vairs neiegriezīšos.

Night Pizza - Slikts serviss, maldinošs mārketings

Kad gribēju pasūtīt picu uz Čiekurkalnu, saņēmu atbildi, ka uz šejieni diemžēl nepiegādā, laigan rakstīts ka tā ir a zona kur piegāde ir 49 minūšu laikā. Čiekurkalns, teika, Mežparks. Atbildēju ka tā ir a zona atbildi nesaņēmu un pasūtīju otrreiz, lai tiešām pārliecinātos, ka adrese ir pareizi. Ar mani vairs neviens nesazinājās un uz tel. Neatbild!