www.sudzibas.lv Čili Pizza Pilnīgi neadekvāta attieksme pret klientiem

Čili Pica - Pilnīgi neadekvāta attieksme pret klientiem

Nevienam neiešu iegriezties čilli picā valdeķu ielā. Apkalpošanā un attieksme ir vienkārši briesmīga! Iegājām ar zīdaini plkst 24.04.2022 14: 00. Pasaka ka pus ēstuve nestrādā. Dzīvā Rinda un strādājot viena. Mēs Rindā pirmie. Atbrīvojas divi galdiņi. Sieviete kas apkalpo pēc 15 min. Gaidīšanas uz manu jautājumu vai varam apsēsties pie nenotīrīta galdiņa pasaka - “man nav laika notīrīt” un pēc attieksmes noprotams ko jūs te atnācāt.
Drausmas… būtu pateikusi kad būs ilgi jāgaida, bet tā vietā redz kad zīdainis uz rokām pasaka kad nav nekam laika…

24.04.2022

Atbilde no Čili Pizza Pārstāvja atbilde 25.04.2022

Labdien! Atvainojamies Jums par radušos situāciju un sagādātām neērtībām. Noteikti vērsīsim uzmanību apkalpošanas kvalitātei, kā arī šī situācija tiks izrunāta ar personālu. Paldies, ka mūs informējāt. Lūgums atsūtīt uz e-pastu [email protected] Jūsu kontaktus, lai varam sazināties un atrisināt situāciju. Vēlreiz atvainojamies Jums par sagādātām neērtībām.

Good Intentions 24.04.2022

Zīdainis, zīdainis obligāti japiemin. Jebkurā gadijumā, tā ir vadības vaina, ka uzkrauj uz viena darbinieka visu.

M mahal 24.04.2022

Tad nenāc uz darbu ja neproti apkalpot klientus. Ir kautkadas normas apalpošanā…

Good Intentions 24.04.2022

Protams, ka ir kaut kādas normas, bet par jau tā "augsto" algu, cilvēks strādā 2 vai 3 cilvēku darbu, entās dienas, entās stundas, kas tur no smaidīšanas un elementārs pieklājības var palikt. Vadība izdomāja, darbinieks pilotā, klients saņem. Ikviens sāks jūgties un jauni darbinieki visticamāk vienkārši aizietu prom vai arī jūgtos tāpat.

A Ai nu labi 25.04.2022

"Es taču māte!" Un?
Griezies pa taisno pie Čili picas vadības ar sūdzību. Pajautā viņiem, cik viņi maksā darbiniekiem, kāpēc nav vairāk darbinieku?
Darbiniece dara ko var, strādā cik spēka, apkalpo ne vienu vien "Es taču māte, man visur priekšroka!"

B Bez vārda vārds 24.04.2022

nenāc ar zīdaini sabiedrībā. tā nav prioritāte. tas ir tas kurš mazina manu atalgojumu, jo redz no manas naudas jums tiek maksāts pabalsts... ja? tev valstij būtu jāizmaksā pica :D nevis jāiet mēneša beigās baroties.

M mahal 24.04.2022

Beidz muldet! Es domaju kad es nomaksaju vairak nodoklos viena menesi neka tu visa gada… 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

P Patriks Pēcis 28.04.2022

Bērnu mātes vienmēr atradīs ,kur uzrakstīt sūdzību ,nekā pati mājās uzstaisīs ēdienu

S Smadzen'sVaig? 25.04.2022

Atdod savu sīko čili picai, lai aug nākamā kalpu paaudze!

K Ketttaaa 26.05.2022

Ja meitene ir viena, varbūt tad var saprast, ka viena tikt galā nevar? Šajā tekstā viss slēpjas zem vārda “zīdainis” . Māmiņām galvenais to pieminēt un domā , ka pasaules naba tagad.

M mahal 26.05.2022

iemacies pamatlietas apkalpošanā un tad te pīksti . Kad tev būs bērni tad sapratīsi. Bērniem arī ēdienu pirmajiem pasniedz…

K Ketttaaa 26.05.2022

Es ļoti labi zinu, ka bērniem ēdienu pasniedz pirmajiem. Šaubos, ka jūs ko no čili picērijas pasūtījāt zīdainim. Otrkārt, ja viņa ir viena un jūs jau redzat, ka viņa netiek ar visu galā. Varbūt vieglāk ir aiziet prom?

K Ketttaaa 26.05.2022

Bet pareizi, kliegt: “man rokās ir bērns” ir vieglāk.