Stender's Pica - Slikts serviss

Lielā iela 30
Apskatot sūdzības sapratu ka īpašniekam vispār nerūp tas ko par viņa uzņēmumu raksta, un ka nekas nav mainījies daudzus gadus,
08.05.22 bijām pie viņiem iegriezušies, sieva gribēja pasūtīt salātus kuri izrādījās ka nav, es karbonādi ar sēņu mērci kuri ar izrādījās ka arī nav, uzprasot kas tad jums ir pateica ka ir tikai vistas fileja strēmelēs, no visa lielā daudzuma karsto ēdienu kas norādīts ēdienkartē bija tikai viens veids pieejams, Apkalpošana arī zem katras kritikas, sāka pieņemt no mums pasūtījumu atnesa picas cepēja picu nolika uz letes, pasūtījuma pieņēmēja neko nesakot paņēma picu un aizgāja, pēc tam atnāca atpakaļ aizgāja vēl kaut kur un pēc tam atnāca atpakaļ neko nesakot gaidīja ko pasūtīsim, pēc tā ka sapratām ka nekā tur nav, es nolēmu ka šai ūķī nav ko darīt un devāmies prom, nevienam neiesaku šo iestādi jo izskatās ka viņiem 'tā ir normāla parādība.
Netālu no viņiem atrodas Jazz coffee Liela iela 31, Talsi, ideāla vieta pie dīka, garšīgs ēdiens un laba apkalpošana, cenas tādas pašas vai pat lētākas nekā tajā ūķī.

11.05.2022

I