www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts ēdiens

Čili Pica - Slikts ēdiens

Šodien ar bērnu devos uz šo iestādi. Zilās bērnu limonādes vietā tika atnests kautkas pavisam cits (līdzīgā krāsā) un diezgan rūgts. Tāds kā alkoholiskais.. Bet pieejot pie bārmeņa mums tika uztaisīts jauns, tieši bērnu kāds bija pasūtīts..
Vistas sacepums ar sēnēm, kartupeļi tādi, kā viņi būtu nedēļu veci. Sēnes iekšā ar dīvainu garšu. Ar visu to maksājot ar karti bija atteikums. Pēc ka gāju uz bankomatu ņemt naudu nost lai apmaksātu un tieši tajā laikā man no kartes tikai noņemta nauda. Sakot to viesmīlim, viņi pārbaudīja un teica ka viņiem nauda nav atnākusi. Nācās maksāt vēlreiz. Teica lai vēršos bankā. Pēc neilga laika nauda ienāca atpakaļ.
Secinājums-ēdiens un dzērieni negaršīgi vai pagatavoti savādāk. Viesmīlis bija diezgan jauks.

13.04.2022

Atbilde no Čili Pizza Pārstāvja atbilde 14.04.2022

Labdien! Paldies par ziņu un atvainojamies Jums par radušos situāciju. Lūgums atsūtīt uz e-pastu [email protected] Jūsu kontaktus, lai varam sazināties un atrisināt situāciju. Vēlreiz atvainojamies Jums par sagādātām neērtībām.

J Jureta 13.04.2022

Man arī gadās šad tad iegriezties Čili pica. Diemžēl picas tur ir ļoti sliktas, ļoti plānas un bezgarsigas, un nav bagātīgas. Cena gan augsta. Ja viņi neuzlabosies, atkal aizies pa burbuli.

S Sintija.A 14.04.2022

Tieši tā.

R Regular_Karen 14.04.2022

Pievienojos. Ēdiens man tur negaršo, bet spītīgi turpinu tur iet, lai pēc tam varētu uzrakstīt atsauksmi. Protams, vienmēr ceru, ka beidzot paveiksies un ēdiens būs ēdams. Žēl, ka citas ēstuves neeksistē.

S Sintija.A 15.04.2022

Citas ēstuves ir,tikai pavisam citā cenu kategorijā.Čili pica samērā lēta iestāde.