Reitings Picērijas

Doka Pica
Grill Niko
La Pizza Veloce

Čili Pica - Krāpšana

Krāpšana Slikta apkalpošana. Atnesa tikai pamatēdienu, kaut ņēmām pusdienu piedāvājumu. Vēlāk atbildēja, ka zupu nenesa, jo, lai gan tā iekļauta pusdienu piedāvājuma cenā, nepateicām, ka zupu arī jāatnes. Labi, ka dakšiņas atnesa. Turklāt tad, kad ēdām, pārliecās pār galdu un sāka skrūvēt uz galda stāvošo lampiņu.

Lulu Pica - Melošana un drausmīga attieksme

Melošana un drausmīga attieksme Nepasūtiet picu tajā kantorī. Pirmkārt pica bija jāgaida 4! stundas un tas vēl bija ātri, jo uzzvanot un jautājot, kur mana sūda pica, man meta nost klausuli. Pēc tā es zvanīju ik pēc minūtes! Tad es laikam tā apniku, ka pica nakts vidū atbrauca. Fuj! Nekad neko tajā kantorī nepasūtīšu.

Can Can Pizza - Briesmīga apkalpošana

Briesmīga apkalpošana Ar vīru ienācām paēst picu. Aizņemti 5 galdiņi, bet picā jāgaida vairāk kā 40 minūtes. Saprotu, ir arī pasūtījumi ar piegādi, bet vai nevar kaut kā menedžēt, ja picērijā ir aizņemti 6 galdiņi un tik ilga gaidīšana. Apkalpošana arī briesmīga, ne "labdien", ne "lūdzu". Darbiniekiem ieteiktu apmeklēt komunikācijas kursus!

Picu darbnīca - Naudas izspiešana.

Naudas izspiešana. Sveicināti! Gribu ziņot jau par otro gadījumu. Pasūtījām picu uz mājām un kārtējo reizi darbinieks negrib atdot atlikumu. Dodot pretī 20 eiro viņam jāatdod 4.60. Uz ko viņš atbild man nav. Beigu beigās nauda viņam atrodas un skaļi pie sevis sakot: dēļ pāris kapeikām jāizdod atlikums. Šis ir jau otrais gadījums ar konkrēti vienu personu. Pirmajā reizē viņam izdevās tā dabūt 3 eiro. Ceru Picu darbnīca ņems vērā šos gadījumus un tiks ar šo personu galā. Darbinieks ir apaļš, īsa auguma un ar lielu bārdu. Picas jums ir garšīgas , bet no šādiem krāpniekiem ir jātiek vaļā.

O onixxx 21.10.2019
Komentāri 15 Picērijas

Stender's Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Rakstu sakarā ar to, ka šodien (12.10.2019) ar ģimeni papusdienojām stenders picērijā talsos un apkalpošana bija diez gan, maigi izsakoties, briesmīga. Veicām pasūtījumu - divi ceturtie komplekti un saldējums. Teica, ka mums ir jāuzgaida 30min. Pēc 30 min mums atnesa tikai picas! Teica “labu apetīti”. Pēc laika vēl nebija atnesti fri kartupeļi un saldējums, gāju jautāt meitenei, kura pieņēma pasūtījumu, kur ir fri kartupeļi un saldējums. Viņa izskatījās apjukusi, tā it kā vispār būtu...

Lulū Pica/ Sia Later Ltd - Alga/Attieksme/Shēmošana

1.Picērijās par kasieriem un picu cepējiem tiek nodarbināti nepilngadīgie, tas būtu sīkums, bet alkoholu tirgot var tikai no 18 gadu vecuma. Tie paši nepilngadīgie tiek nodarbināti virs likumā noteiktajām stundām. Ir bijuši gadījumi, kad 16 gadīgs puisis naudas dēļ nostrādāja 12h. 2.Stundas likme 2.70 PIRMS NODOKĻIEM! pirms! un par virsstundām netiek maksāts kā vajadzētu 3.Algas lapiņas tiek sūtītas uz epastiem, lai gan tās nav īstās algas lapiņas, jo šajās stundas likme tiek norādīta 2x vai...

Čilli Pica Domina - Drausmīgs personāls

Drausmīgs personāls Kas ir noticis ar Čilli Picu? Netālu no dominas strādājam, tāpēc ar kolēģiem diezgan bieži apmeklējām šo ēstuvi pusdienu pārtraukumā. Šobrīd tur strādā viesmīle, kurai trūkst ne tikai zobi, bet arī elementāras pieklājības un saprašanas klientu apkalpošanā. Pēc smēķēšanas varbūt arī nevajadzētu uzreiz zālē nākt, kad smaka vēl nav izgājusi. Cenas pusdienu piedāvājumiem ir paceltas, tomēr uz kā rēķina? Viesmīļi zem jebkuras kritikas.

R ricolla 09.10.2019
Komentāri 2 Picērijas

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Испорченный вечер благодаря вам. Принесли грязные столовые приборы - на вилке «законсервировался» оливье, который кто-то ел. Дважды извинялись, что не могут приготовить то, что мы заказали, стоп-лист. При неполной посадке мы прождали больше часа, чтобы поесть. Ну и вишенкой на торте стало несварение, которое я получила спустя пару часов после еды здесь. Подозреваю, что с гигиеной у них на кухне отвратительно ?

N Nadias 07.10.2019
Komentāri 0 Picērijas

Čili Pica - Service

Service Unfortunately, horrible service in Domina Cili: ( we were there with colleagues for a lunch 30-sept and 01-oct the girls-waiters are all time rude. They always have confuses with orders. They chat in phones and going to smoke during peak time, while our orders are ready and lays on a shelf near the kitchen.. Nobody bring it to customers for 15min.. Despite the fact that there are 4-5 customer in the hall in total! Will not go in cili domina anymore..

U uxusmail 02.10.2019
Komentāri 2 Picērijas

Can Can Pizza - Slikta apkalposana un piegades ilgums.

Slikta apkalposana un piegades ilgums. Pasutijums tika pieteikts ap pulkstens 19:20. zvanot uz piegades tālruni. Atbildeja laipna operatore Ieva. Pateica ka piegādes ilgums varetu but no 1h lidz 1h30min. Pulktens jau 21tuvojas zvanu atkal painteresēties par piegadi cik ilgi vel jagaida, tā pati operatore atbild pec aptuveni 10min. jabut, jo esot zvanījusi uz piceriju noskaidrot! Piecu atveda pec trešā zvana kad biju jau zvanījis uz piceriju Biķernieku ielā un atkārtoti operatorei kas pienem pasutijumus. Abas atbildeja ka kurjeram...

Čili Pica - Сервис, недостаточно обслуживающего персонала

Сервис, недостаточно обслуживающего персонала Явно недостаточное количество официантов, люди не успевают принять заказ и открыто об этом говорят. Зал занят наполовину. Прошу обратить внимание руководство предприятия - Люди явно "зашиваются". Это проблема не исполнителей, а организаторов! При таком качестве обслуживания нет желания посещать эту сеть. С такой же ситуацией столкнулись и в тц Олимпия.

Lulu Pica - Atieksme

Atieksme Ejot garām restorānam Lulu pica, darbinieki rada nepiemerotus žestus garām ejošiem cilvēkiem. Ar pirmo darba dienu katrs darbinieks mētā desas gabalu pret sienu un liek to picā. Es kategoeiski niesaku sūtīt un ēst picu, tieši šajā restorānā!

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien, 26. Septembrī, laika posmā no 10: 10 līdz 11: 00 ieturēju ar draudzeni maltīti Čillī Picā. Pasūtītais ēdiens bija auksts! Gan mans, gan draudzenes, kad pateicām viesmīlei par to, viņa piedāvāja uzsildīt ēdienu, kurš bija praktiski uzreiz atnests. Pēc maltītes ieturēšanas palūdzām čeku, kuru gaidījām krietnu laiku, lai gan minējām, ka vēlētos norēķināties pēc aptuveni 3 minūtēm. Viesmīle bez steigas turpināja sarunu ar savu kolēģi. Viesmīle bija vidēja auguma, gaišmate, ar čolku uz vienu sānu. Abas ar draudzeni esam ļoti neapmierinātas!

K Krista 26.09.2019
Komentāri 7 Picērijas

Can Can Pizza - Picu kvalitate

Picu kvalitate Can Can Picērija, kas atrodas uz jūrmalas šosejas lielajā Maksima. Pasūtījam picas dazadas. Kad atnesa es biju loti izbrinita par picu pildījumu viņa vienkarsi nebija bij tik siers un paris desinas. Kartupeli fri bija bez sals-sali uz galda ari neatradu. Riga biju iegajusi can can picerija bija savadak. Vai tad nav noteikta receptura un picam jābūt vienadam pildījumam. Cilvēku ari bija lot maz, sanāk ka ši picērija ir pazaudējusi klientus ar savu virtuves kvalitati. Loti zel

L laura232 15.09.2019
Komentāri 0 Picērijas

Čili Pica Spice Home - Briesmīga attieksme

Briesmīga attieksme Devāmies ar ģimeni pusdienās uz Cili Pizza Spice Home. Mūs apkalpoja viesmīle Linda. Pieejot pie mūsu galda, viesmīle nesasveicinoties nolika menu kartes uz galda un tūlīt devās prom. Pienāca pie mums pēc 5 minūtēm pieņemt pasūtījumu. Par cik starp menu bija ieliktnis par to, ka šobrīd darbojas picu akcija, kur var iegādāties picu 42 cm izmērā par izdevīgām cenām, nospriedām iegādāties vienu no piedāvātajām picām. Tas nebija mūsu vienīgais pasūtījums. Vēl iegādājāmies ēdienus no standarta menu...

M Marija 11.09.2019
Komentāri 6 Picērijas

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Ienācu Cilli Pica paēst, kas atrodas domina. Izvēlējos tukšo galdu, tur vel bija netīri trauki. Viesmīlis Artjoms, pateica ka tulit iztīris galdu un es varēšu apsēsties. Pagāja 15 minūtes nekas nenotika. Pēc tam man bija pateikt ka tas ir direktora galds, un tikai viņš var tur sēdet (par to ka klientam jābūt pirma vieta viņi drošvien nekad nedzirdēji) . Kad es uzprasīju cik ilgi vajag gaidit kamēr viņš iztiris galdu, Artjoms atteica apkalpot. Loti nerekomendēju šito picēriju Domina.

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Ienācām picērijā, kas atrodas Stockmann ēkā, apsēdāmies pie pašas kases, apskatījām ēdienkarti, gaidījām kamēr kāds pienāks. Pagāja 40 minūtes un tā arī neviens neatnāca. Kad apnika gaidīt, piegājām pie oficiantes un paprasījām vai var kaut ko pasūtīt. Mums pateica, ka jāgaida, kad pienāks mūsu oficiants. Pēc ilgas gaidīšanas tā arī neviens neatnāca. Aizgājām tukšiem vēderiem, lieki izmetot laiku.

Čili, Pica Olimpija - Nevar dabūt picu

Šodien iegādu Čilli Picā, Olimpijā. 30 minūtes sēdēju kamēr pienāca viesmīlis. Kad viņš pienāca, viņš paziņoja ka pica būs jāgaida stundu. Jautājumi: 1. Vai ir normāli ka viņi nozaga manu laiku (30 minūtes ko sēdēju un gaidīju viesmīli, 10 minūtes aizbraukt līdz olimpijai, 10 aizbraukt no turienes prom) 2. Vai picērija nevar sataisīt kaut kādas sagataves lai varētu taisīt picas ātri? Es tak neatnācu uz bentliju vai ekskluzīvu klavieru veikalu, kur jāgaida rindā. Picērijai tak jābūt...

Cilli Pica Rīga plaza - Šausmīga apkalpošana

Šausmīga apkalpošana Ļoti nekorekta apkalpošana Rīga plaza Chili Pica. Vēlējāmies pasūtīt picu, bet nevarēja saprast kur tas ir jādara. Pie blakus galdiņa bija pienākusi darbiniece un sarunājas ar klientu, es pajautāju kur var pasūtīt picu uz ko viņa izlikās ka nedzird. Kad gāja tā sieviete prom - vēlreiz pajautāju - atcirta - es ar klientu runāju, picas pasūta šeit un vēl Kautko ejot prom murmināja un izskatījās baigi neapmierināta.. Protams pēc tādas attieksmes picu pargribejās un aizgājām citur pasūtījām...

E Eupiu 02.09.2019
Komentāri 4 Picērijas

Lulu Pica - Неуважительное отношение к работникам

Неуважительное отношение к работникам Отвратительное отношение к работникам, заставляют несовершеннолетних работать ночные смены и по 12 часов в сутки, на увольнительное, руководитель līga, предлагает пососать мамину грудь и называет бездарем, крайне не рекомендую устраиваться в эту пиццерию не при каких условиях.