Čili Pica - Apkalpošana

Šī nebūs sūdzība, bet ļoti laba atskauksme. Otrdien, 27. Jūlijā, origo čili picā, oficiante jekaterina, ar radiem matiem, jauna, ļoti patīkami pārsteidza!
Ļoti pieklājīga, izpalīdzīga, saprotoša, profesionāli pārzina ēdienkarti, radīja ļoti, ļoti patīkamu atmosfēru, ar ļoti labu humora izjūtu. Es pirmo reizi mūžā tā pārdzīvoju, lai atstātu lielāku dzeramnaudu!
Lūdzu, vērtējiet šo darbinieci! Viņa ir kolosāla, cilvēcīga, viņa vienkārši ir zelts jums!
Lūdzu, jo šādi patīkami, cilvēcīgi cilvēki sastapti ir reti. Es ļoti izbaudīju šo maltīti un jekaterinas attieksmi. Jums ir ļoti, ļoti superīgs darbinieks! Lūdzu, pasakiet viņai, ja atrodat.
Maiņa 27.07.2021. Origo čili pica, 2. Stāvs.
Jekaterina, rudi mati, vakara maiņa ap 20 - 21.10.
Kolosāli!
Pat šodien esmu vēl uz ļoti jaukām emocijām!

28.07.2021

Slikts serviss

16.05.21. Bijam pasēdēt Chili pica un pasūtījām fri kartupeļus atnesa aukstus un sausus ,saldējuma kokteilis neatbilst ka izskatījās bilde. Un tā ilgā gaidīšana ,beigās vēl dabū aukstu ēdienu!

D Dudums 19.07.2021
Neapmierina

Esmu vīlusies,šodien 19.07.2021 pasūtīju maizītes bet ķiploks klat nebija vispar, kaut ēdienkartē ir rakstīts, ka maizītes ar sieru un ķiplokiem.

K KM Trade 28.07.2021

Sakiet lūdzu kas ir radi mati?

Good Intentions 28.07.2021

Saprotams, ka rudi mati, bet izkalausās jau interesanti.

L Lilita Vīdnere 28.07.2021

Tā bija drukas kļūda. Rudi* mati.

Good Intentions 28.07.2021

Tev jau ir savi radi mati?🧔

N nauris sondars 14.08.2021
Salmiņš