www.sudzibas.lv La Pizza Slikts serviss

La Pizza - Slikts serviss

Saskaros ar ļoti nepatīkamu situāciju.
Tātad 21.05.2021 plkst.16: 11 veicu pasūtījumu pa lapizza tel. Nr. +371 20202021, sūtīju divus kliņģerus ciparu formā vienu sāļo, otru saldo. Saruna iesakasās ar o ka noskaidroju vai vispār cepj klinģerus ciparu formā, uz ko manno sākuma atbildēja, ka nē, bet viņiem piedāvājuma ir torte ciparu formā, teicu ka torti nevēlos, šoreiz kārojas pēc kliņģeriem.
Tad pasūtījumu pieņēmēja ar kaut ko fonā pakonsultējās un tomēr man atbildēja, ka varot uzcept kliņģerus ciparu formā. Tā ari vienojamies par kliņģeriem un pasūtijums tika pasūtīts uz 23.05.2021 datumu plkst 13: 00. Bēdas nepareģojusi, taja datumā devos pakaļ saviem kliņģeriem. (nākas piebilst ka kliņģerus pasūtīju uz savu dzimšanas dienu, lai ģimenes loka pasvinētu un pamielotos ar kliņģeriem, jo šai grūtaja pandēmijas laikā tajau viss ir bēdīgi.) ieeju iestādē, saku pēc kāda pasūtījuma esmu atnākusi. Pārdevējā sāk meklēt manu pasūtījumu un nevar atrast. Paskaidroju kad pasūtīju un detaļas - meitene mani atceroties, jo tiesi viņa pieņēma telefoniski manu pasūtījumu. Viņa zvana konditorejai un izrādās viņi nav cepuši manu pasūtījumu. Sūtījums esot pazudis. Es lielas acis ieplētusi - jautāju kā? Un tālāk pārdevējas attieksme mani vienkārši pārsteidz - tik vienaldzīgi, es jautāju un ko jūs man tagad iesakāt darīt, viņa vienkārši atbild-es nezinu. Kā nezinu, bet ko darīt man, man šodien vajag tos kliņģerus, es saku tad cepiet tagad lai līdz 18: 00 būtu gatavi, esot konditoreja jau ciet. Nu vienkārši Skaisti. Es stāvu apstulbusī un nezinu ko lai daru un neeju prom, tad man meitene Saka es varu izvēlēties jau no gatavajiem produktiem kūciņām sev tīkamāko un man iedos 20% atladi, es skatos uz klāstu un šajā situācija pilnīgi nekas mani neuzrunā, tā laiciņu stāvot tomēr izlēmu paņēmt Pavlova kūciņas. Samaksāju un aizdevos ātri prom. Mājās atbraukusi konstatēju, ka solīto atlaidi, man nemaz nav pierēķinājusi, nu ko ļoti jauki. Jauka attieksme, sūtīju pirmo reizi un noteikti, ka arī pēdējo. Paldies lapizza par sabojātiem svētkiem un nekorekto attieksmi. Mīnuss viens klients un noteikti saviem draugiem un radiem jūs nerekomendēšu! Paldies par slikto servisu: (