www.sudzibas.lv TOP Partika Slikta apkalpošana kase

Top - Slikta apkalpošana kase

Šorīt no rita pēc pl 10: 00 gaju uz top veikalu kurs man pie majam ir tuvākais veikals. Strādāja kase šorīt tāda padusiga meitene ar blondiem matiem nesen laikam strāda. Biju nopirkusi krējumu trauciņa un paprasīju mazo maisiņu priekš krējumā man to maisiņu atmeta ka sunim kaulu ko tādu tiešam redzu pirmo reizi. Es pat nelūdzu viņai maisiņa ielikt krējumu pati to izdarīju.

Good Intentions 02.09.2021

Varbūt kasierei vajadzēja jums vel durvis atvērt? Forši, kad viss ir forši, laipni, paņem, ieliek utml., bet ja nē, tad nekas traks - pārdzīvosiet.

A Aisma Jansone 02.09.2021

kas tads pirmo reizi noteik un nejau ar mani vien

Good Intentions 02.09.2021

Vienmēr pienāk pirmā reize. Protams, klāt nebiju, bet pieļauju, ka jūs pārspīlējat "maisiņu atmeta ka sunim kaulu". Man arī ir piemetuši un nevienu vien reiz pie nezinu, kā lai to nosauc preču savākšanas vietas - nekas traks.

Good Intentions 02.09.2021

Kā jau minēju sajūta, ka cilvēki iet uz restorānu nevis veikalu. Gaida no kasiera visas ekstras - sveicināties, smaidīt, ātri; efektīvi; apkalpot, smuki pasniegt, atbildēt par cenām utml. Forši, kad viss ir forši, bet nu cilvēks vienā vietā pavada entās stundas ar visdažādākiem klientiem, kamēr jūs apmierināti cilpojat tālāk vai pārmetiet kaut ko kasierim. Tas nav Armani veikals, kur pa visu dienu daži klienti kuriem var izdabāt.

Good Intentions 02.09.2021

Pats izvēlējās - pats neizvēlējas, labi. Gribētu jūs redzēt jūsu darba vietā katru dienu ar visām ekstrām.