www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čilli Pica - Slikts serviss

Mūsu kāzu vakarā neatveda ēdienu, ko pasūtījām pulksten 21. Brīdināja, ka būs jāgaida 1,5 stundas, bet tā arī līdz picērijas slēgšanai neviens nebrīdināja, lai pateiktu, ka nevar pasūtījumu izpildīt. Kad zvanījām pēc 2,5 stundu gaidīšanas, neviens telefonu necēla. Lieki piebilst, ka pēc šīs gaidīšanas jau bija par vēlu, lai sameklētu kādu citu alternatīvu. Pasūtījums nemaz nebija no tiem mazākajiem, ja nu doma, šiem jau viena deserta dēļ neies braukāties. Esmu ļoti vīlies, kāzu vakars sagandēts un tā vietā, lai ar mīļoto cilvēku pabaudītu gardu maltīti, esam bešā. Paldies.

28.07.2021

Good Intentions 29.07.2021

Sveicieni,, Novēlu visu to labāko un gaišāko! Izsaku līdzjūtību par sačakarētu vakaru. Tagad līriska atkāpe - katram protams savs, bet manā sapratnē neliekas kopā kāzu vakars un veikt pasūtijumu čilli pica, bet tas esmu es un kapēc gan ne.