Reitings Picērijas

Doka Pica
Grill Niko
La Pizza Veloce

Čili Pica - apkalpošana un pat ne atvainošanās

apkalpošana un pat ne atvainošanās Čilli pizza atkal reali liepājā ar savu apkalpošanu, bet šoreiz bij prātā neaptverošs un pat neiedomajās atvainoties vai iedod atlaidi. Bet stāsts tāds, pienāca viesmile jau pēc ilgas gaidīšanas un pieņēma pasūtījumu, bērns 6. G. V. Pasūtija pizzu un no kuponiem paņēma kvasu, viss ok pasūtījums pieņemts, tagad gaidām un bērnam. Bija līdzi mašīnīte ko taisīju un nepieversu uzmanību kad atnesa dzerienus, man bērns padzeras ta kārtigi un saka mammu tas kvass garšo pec alus, es paņemu un tiešam...

Lulu Pica - Slikts serviss, apkalposana

Slikts serviss, apkalposana Salatos vecas spinatu lapas. Picu sola 15 minutes, bet neatnes pat pec 40 minutem. Galdiņi nav kārtīgi noslaucīti un pat personāls nepienāk,nepaskaidro kavēšanās iemeslu. Apkalpo pirmos tos,kas pēdējie atnākuši. Par Lulū picu biju augstākās domās,bet izrādījās kā ieskrietuve, pat Macdonald un Hesburger ir labāks. Sēžot pie galdiņa,kas nav pie WC, bet smaka jūtama ik reiz kad kāds ieiet vai iziet.

Picu darbnīca - Cieņas neizradīšana

Cieņas neizradīšana Picu darbnīcā pasūtot ēdienu bija ļoti slikta atmosfēra. Darbinieks Jānis ļoti rupji runāja un neizrādīja cieņu pret citiem darbiniekiem. Man kā klientam tas viss bija jādzird , sajutos ļoti neomulīgi. Es uzskatu ka man kā klientam nebūtu jādzird visi tie aizvainojumi un rupjie vārdi. BRIESMĪGA ATMOSFĒRA, SAJŪTA KA BŪTU IENĀKUSI VIETĒJĀ DZERTUVĒ!

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Atnākot paēst, oficiante nenovāca galdiņu, kur vēlējāmies sēdēt, bet novāca pirmo to galdu, pie kura neviens nesēdēja. Pēc tam, kad bijām gatavas pasūtīt atnāca pēc ilga laika ar tekstu - piedodiet, es par jums aizmirsu. Pieņēma pasūtījumu nekur to nepierakstot, tādējādi sajaucot manu desertu un atnesot pilnīgi kaut ko citu. Pasūtītais mohito garšoja pēc ūdens. Čekā pasūtījumus savādīja nepareizi un kad prasījām jaunu čeku, atteica tādu variantu. Esam ļoti vīlusies Pasūtījumu pieņēma - Karīna

L L.J 09.03.2019

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss Čili pica t/c olimpia jau nu noteikti var izcelties ar vāju apkalpošanu! Viesmīlis gan pienāca laicīgi, bet 50 minūšu laikā neviens neatnesa ne dzērienus, ne ēdienu, ne arī brīdināja par gaidīšanu vai vispār kaut ko paskaidroja. Galdiņš, kas atnāca vēlāk par mums pie dzērieniem tomēr tika pirmais. Tā kā nogaidījām teju stundu un laika mums vairs nebija, tad piecēlāmies un aizgājām - it kā nesmuki, jo bijām jau pasūtījuši, bet apkalpojošā personāla uzdevums ir uzvesties kā tādam, brīdinot, ja...

A Aelxa 03.03.2019

Extra Pizza - Невкусно

Невкусно Сегодня взяли ролл с фаршем. Невозможно есть, фарш раньше был вкусный, ради него брали постоянно сицилию. Непонятно, то ли поменялся рецепт, то ли это ошибка того, кто готовил, но фарш будто обсыпан восточными приправами и кислит. Экстра пицца моя любимая, являемся постоянными клиентами, но если теперь фарш такой, будто я зашла в индийский ресторан, то к сожалению больше брать не будем. Раньше фарш был нейтральным по вкусу и это было самое оно. Звонить не стала и развивать спор в принципе и не зачем. Возможно, это и нововведение, но конечно очень разочаровало.

J Jana 27.02.2019

Lulu Pica - Krāpšana

Krāpšana Vakar pasūtīju picu un saņēmu apstiprinājumu, bet pēc 1/10 h pica vēl nebija, es viņiem pie zvanu un viņi man saka, ka viņi it kā esot man zvanīšu, kad neesot šķiņķis picai un ka picā ne būšot, es nekādu zvanu neesmu saņēmis varēja vismaz īsziņu atsūtīt, savādāk mēs gaidījām un palikā ne ēduši! Gan jau vienkārši negribēja vēst, ko ja būtu pāri 49 min, tad viņiem pica būtu jādod pa brīvu!

Čili Pica - Rupja viesmīle un lēna apkalpošana

Rupja viesmīle un lēna apkalpošana Spices Čili Picā iegajām iedzert, jo gaidījām bērnus no rotaļu laukuma un citus draugus, lai kopīgi pavakariņotu. Picērija bija praktiski tukša, kādi 3 galdiņi aizņemti. Nogaidījām 20 minūtes, neviens tā arī nepienāca. Kad beidzot sākām jautāt, kā var pasūtīt dzērienus, viesmīle izbolītām acīm atrūca, ka jāpagaida... Pašu pasūtījumu nogaidījām vēl 10 minūtes. Viesmīle liāna bija dusmīga, nelaipna, atrūca, ka mēs vispār gaidam tikai 5 minūtes, nevis 20, kā es teicu.. Lēni, nelaipni, neprofesionāli...

Čili Pica - Saindēšanās

Saindēšanās Vakarā ap 23.00 aizbraucu uz Čili Picu pēc picas līdzņemšanai, serviss nebija no tiem labākajiem, bet tas vēl bija ciešami salīdzinoši ar to, kādas sekas bija no rīta. No rīta vēmu un caureja bija vienkārši neizturama, tik slikti nebiju jutusies nekad, biju iedomājusies par to, ka varbūt tas nav no picas, bet tas bija pēdējais, ko ēdu kopš pusdienlaika un pica nebija pārāk garšīga tā dīvaini garšoja, bet tajā brīdi par to tā nedomāju. Īsāk sakot, konkrēti saindējos. Es domāju, ka darbiniekiem...

X xoxo123 19.02.2019
Komentāri 5 Picērijas

Pica Lulū - Slikts serviss

Slikts serviss Diezgan nožēlojams serviss. Pasūtijām picu plkst. 18:00, piegādāja 21:30. Lieki teikt, ka no picas bijām jau atteikušies, jo gaidīt vairāk par 3 stundām nav adekvāti. Picērija pat neuzskatīja par nepieciešamu painformēt, ka piegāde varētu ieilgt tik ilgi. Lulū Picu noteikti vairs neizvēlēsimies, kā arī sniegsim atgriezenisko saiti draugiem par ''kvalitatīvo servisu''.

Lulu Pica - Krāpšana

Krāpšana Ļoti slikta apkalpošana. Ļoti. Pica ļoti ļoti maza. Valentīndienas akcija LuLu ir vnk liela krāpniecība. Nekad nepirkšu LuLu un neuzķerieties uz šo akciju. Totāls mēsls. Pica ar sirdi mazāka par mazo picu. Ļoti slikta apkalpošana. Ļoti. Pica ļoti ļoti maza. Valentīndienas akcija LuLu ir vnk liela krāpniecība. Nekad nepirkšu LuLu un neuzķerieties uz šo akciju. Totāls mēsls.

Lulū Pica A7 - Slikts serviss un produkcija

Lulū pica nu jau pēdējā laikā kļuvusi pretīga. Parasti paņemam lielo bekona picu, bet nu jau piekto reizi liek rūgti maldīties. Laikam tiek izmantoti arī veci produkti, jo pēdēji reizi kad paņēmām picu, nācās izmest miskastē, nebija ēdama, slikti oda, gaļa un tomāti noteikti bija veci. Citu reizi vispār laikam veselu paciņu melnos piparus sabēra virsū. Ta pica piedegusi, tad jēla. Žēl, ka a7 lulū picērija liek tā vilties saviem klientiem. Agrāk no jūsu picas smaržas vien saskrēja mutē siekalas, bet tagad ... Un maksāt tādu summu arī vairs nav par ko.

Pizza Time - Slikts serviss

Slikts serviss Šovakar tika veikts pasūtījums no Pizza Time. Atveda noteiktajā laikā 1,30h. Ar to viss būtu oky. Bet kad atvērām kasti biju pārsteigta, pica neizskatījā, kā attēlā un nebija pievienotas pāris sastāvdalas, kas bija norādītas mājas lapā. Protams zvanīju uz picēriju, jo picu iegādājāmies par pilnu cenu. Serviss briesmīgs, meitene pateica, ka visam jābūt oky, ka Es esmu pārskatījusies un netā sapratusi. Ir fiziskā pica, kas neatbilst ne rakstītajam, ne bildē redzētajam. Un vina neapmierinātā balsī pazino, ka esmu vainīga. Šī bija pirmā un pēdējā reize, kad pasūtījām no pizza time.

Manapica.lv - Slikts serviss

Tātad uzņēmuma mājaslapā ir norādīts, ka darbalaiks sākas no 10: 00 jebkurā dienā, bet jau laikā no 10: 00 līdz ~11: 05 neesmu saņēmis nekādu atbildi šodien (29.01.2019) no norādītā telefona numura (260-50-800) . Šī nav pirmā reize, kad šī picērija neatbild no rītiem.

E Enri Que 29.01.2019
Komentāri 11 Picērijas

Picu darbnīca - Drausmīga kvalitāte.

Drausmīga kvalitāte. Diemžēl jāsaka, ka pēdējā pusgada laika kvalitāte ir ļoti kritusies. Pasūtīju Ņu Jorkas picas, uzreiz pateica, ka jāgaida būs 2.5-3.5h. Ok nav problēmu, gaidīju. Beigās atved aukstu, neēdamu pornogrāfiju, kuru kurjers laikam visu ceļu dauzīja. Paldies.

Picu darbnīca - Slikts serviss

Slikts serviss Labvakar! Šodien savu vārdadienu svinēju picu darbnīcā Dobelē. Mums atnesa netīru dakšiņu kura bija nosmērēta ar majonēzi vai kautko tam līdzīgu. Kad aiznesām atpakaļ viņi neko nepasakot, neatvainojoties burtiski izrāva manai draudzenei no rokām dakšiņu. Viņai laikam likās, ka ta ir normāla situācija, bet man un maniem draugiem tā nešķita. Tad meitene kurai atnesa to dakšiņu aizgāja uz bērniem paradzetās zīmēšanas lapas uzrakstīja "slikts serviss, nomazgājiet dakšiņas". Mes aizgājām prom...

A Agnese 20.01.2019
Komentāri 7 Picērijas

4Mebeles - Neizpildits solijums

Pasutiju mebeles 24.10.2018. Solija pec 6-8 nedelam. Aizutiju avansu. Gaidam. Pec solita rakstam zinu-atbilde ka jagaida 2 nedelas ..gaidijam..nekaadas zinas ...zvanam ..sola vel nedelu..gaidam zinu..neka..zvanu ..sola ka bus sestdien 100% no 6 lidz 7 ..un nekadas zinas. Sodien jau 20.01.2019. Loti slikts veikals.attieksme nekada.nesutat tur neko

H HelenaP 20.01.2019

Picu darbnica Olaine - Slikts serviss

Labdien, visu laiku pasutu picas no sis picerijas.. bet tie cali kas tur strada baigi riebigi palikusi un galigi nedraudzigi ka pilnigi bail ka kko ar picu izdaris jo esi pajautajis kko eksta vai ve ko pajauta par piegadi. Visu laiku aizmirst merces! Mikla palikusi negarsiga. Uz pasutijumu sutit vairs negribas jo atnes vaariitu picu nevis ceptu! Vai Jus varat stradat kvalitativi luudzu? [slēpt]@

B Berrimor 15.01.2019
Komentāri 6 Picērijas

AtrisinātaLulu Pica - Picas kvalitāte

Picas kvalitāte Picu atsūtīja iekļaujoties laikā, bet pati pica izskatījās un garšoja sausmigi. :( Tāda sajūta, ka puse iepakojuma netīšām izlieta uz picas. Ja tā gadījies, var taču piezvanīt un pateikt, ka būs vēlāk. Mēs daudz vairāk būtu novērtējuši godīgumu, jo var jau gadīties visādi. Šis ir vienkārši bezskaunīgi, jo Jūs nopietni nevarējāt nepamanīt. Protams, neēdamā, jo Bbq mērce ir specifiska, to nevar ēst daudz, reklāmā tā bija tikai nedaudz pievienota. Ko darām, Lulū?7

Pizza al forno - Anti sanitārija

Anti sanitārija, higiēna pārtika! Telpas pārtikas uzglabāšana Iesaku lai aiziet uz šo iestādi pārbaudīt higiēnu un sanitāras normas Elizabetes iela 37 Pizza Al Forno Sit Vaig sanitāro pārbaudi nekavējoties!visam!

S Sexsists 11.01.2019