www.sudzibas.lv Lulū Pica Slikts serviss

Lulu Pica - Slikts serviss

Pasūtījām picu lulū piegādē. Sanāca tā ka picu gaidījām 1,5h (tas nav tas trakākais) bet, pasūtījām aptuveni 22: 30 kas nebūt nav kautkādu sastrēgumu laiks. Atbraucot kurjers var teikt iemeta picas man rokās, pagriezās un aizgāja. Kad atvērām kastes, konstatējām, ka viņa ir auksta, viena no picām bija nodegusi apakšā, un vienlaicīgi neizcepta no iekšas, salami bija samētāti pa picas malām un vidus atstāts tukšs + pica bija pielipusi pie kastes augšas.. Otrai picai pretenziju nav.

06.11.2019

л Людмила 31.08.2019
Apdirš savus darbiniekus

Lulu picērijas vadītāja neciena savus darbiniekus in atiecas pret viņiem, kā ar sūdu.

Лига

К Артуру Смирнову было предъявлено очень плохое отношение как к работника. Отношение к работникам и клиентам как к говну. На после док хочу добавить "Артур верни мой рейтинг в доте"

Лига сародип

Ventilators 06.11.2019

Kādi pirkstu nagi, tāda pica. Man pretīgāka likās jūsu rokas higēna, nekā ierakstītā problēma.

O Otis 06.11.2019

Jāraksta sūdzība par morālā kaitējuma nodarīšanu, kas piedevām radies vēl bez brīdinājuma saistībā ar minētajiem foto. (hihihi)

A AiK 10.11.2019

Bet picu tak apēdi! Kaste tukša,kādas vēl pretenzijas par mazu palikušu gabaliņu

S Soboleva91 16.11.2019
Отвратительная пицца !

Отвратительная пицца ! Каменная не возможно есть на вид отвратительная ! Как такое можно отдавать клиентом ?! Номер заказа -1584867