www.sudzibas.lv Čili Pizza Slikts serviss

Čili Pizza - Slikts serviss

Nebiju sen, bet izdomājam tomēr aiziet.. Varbŭt kaut kas mainijās uz labo pusi... Nē, viss tas pats. Bildes netaisiju, bet laikam nu vajadzēja. Pretenzijas bija izteiktas, bet nedomāju, ka ņemtas vérā. Bezalkoholiskais mohito-puspakas ledus glāzē. Steikam prasiju videjo sacepumu-gala rezultāts pilns sacepums. Piedēvā bija baltie rīsi ar savvaĺiem rīsiem kopā-rezultāts-tikai baltie. Starp svaigiem salātiem atradu vienu mazo tomātu pusīti.
Negribējam galīgi bojāt garastāvokli sev un terēt laiku ēdiena pārtaisīšanai, tāpēc apēdam to pašu. Vairāk neiesim!

06.02.2023

Atbilde no Čili Pizza Pārstāvja atbilde 06.02.2023

Labdien! Ļoti atvainojamies par šo starpgadījumu. Lūdzu pastāstīsiet sīkāk, kad un kurā no mūsu Čili Pizza picērijām viesojāties? Vēlamies šo izrunāt ar picērijas vadītāju.

Papildināts Dianočka 06.02.2023

Labdien! Valmierà Georga Apiņa 10A . 05.02.2023. Ap plkst.17 vakarā

Atbilde no Čili Pizza Pārstāvja atbilde 06.02.2023

Paldies. Šī situācija tiks izrunāta ar tehnologu un vadītāju. Vēlreiz ļoti atvainojamies par šo starpgadījumu.

D

I Ivars Cubatjuks 16.03.2023

Sveiki, gribēju pasūdzēties par Akropoles Čilī picu, sēžam ar draugu 20 min un viesmīlis vienkārši paiet garām, kaut mēs vaicājām, bet attieksme nekāda, nesavācot pat netīros traukus, staigā pa iestādi un skatās apkārt, diemžēl neatgriezīšos tieši šajā Čilī picā principa pēc!