www.sudzibas.lv Picu darbnīca Kavēšana un attieksme

Picu Darbnīca/ Melnsila - Kavēšana un attieksme

Drausmīgs serviss. Pasūtījām 12: 00 uz noteiktu laiku, vairākas reizes pārprasījām vai būs viss laicīgi. Pasūtījums bija paredzēts bērnu ballītei kuras ilgums 2 h, un vissam jānotiek laicīgi. Jau noteiktajā laika piezvanījāt un uzprasījām vai viss spēka, dabūjam atbildi ka drīz būs. 15-20 min netika celta klausule. Ka sapratām vēlāk tajā laika kurjers pat neizbrauca. Pasūtījumu kavēja 40 minūtes, kas bija ļoti būtiski. (faktiski 20 min pirms ballītes beigām) . Operators pat neatvainojas bet rupji runāja, aizrādot ka sākuma saku ar viņu runāt krieviski (kaut pāriet uz lv noteikti problēmu nav) .

Atbilde no Picu darbnīca Support Pārstāvja atbilde 31.01.2023

Dažādu apstākļu neveiksmīgas sakritības dēļ Jūsu pasūtījumu tiešām nokavējām, tomēr darbinieki vairākkārtīgi atvainojās, kā arī Jums tika piešķirta atlaide.

Ja būtu iespēja noklausīties sarunu ierakstus, tad varētu dzirdēt, ka darbinieki centās ar Jums sarunāties krievu valodā, ka atvainojās un arī savaldījās, nereaģējot uz Jūsu lamāšanos un bļaustīšanos. Tādēļ nekādā gadījumā nepiekrītam, ka mūsu darbinieki bija rupji. Kas attiecas uz neatbildēšanu uz zvaniem – jā, vienu no Jūsu zvaniem darbinieki diemžēl palaida garām, jo bija aizņemti, taču visus pārējos atbildēja.

Mēs saprotam, ka bērnu ballītes ir stress un mūsu kļūda ar picu piegādi tikai šo situāciju vēl vairāk saasināja. Mums patiešām ļoti žēl, ka tā ir sanācis un vēlreiz – atvainojamies par šādu pieredzi.

Papildināts Ik53369 31.01.2023

1) melošanā ka kurjers izbrauca jau 16:03
2) Nepienemti zvani: 4 gb
3) man nav problēmas runāt gan latviski, gan krieviski, gan angliski. Un noteikti es nepieminētu, ka man aizrādīja uz kādu no valodām, ja tā nebūtu, ir īpaši kad ir bilingvālā ģimene.
4) reti kurš cilvēks varētu gandrīz 40 min runāt mierīgi kad viņam melo. (kaut noteikti pirmās 5 zvanus, veicam pilnīgi mierīgi).

Bonusā info no cita pasākuma tā paša ballīšu organizatora:

К сожалению, в последнее время picu darbnica в агенскалнсе, потеряла доверие. С самого открытия в илгуциемсе , являлась их клиентом, заказывала часто и большие объемы. Проводим детские мероприятия, всегда рекомендовали родителям делать заказ именно там . По вкусу пицца без нареканий, достойно высшей похвалы!
Но сервис и сам администратор- это что то. В последний раз они оставили голодными 20 детей.Опоздание 1,5 часа, не смотря на то, что заказ был сделан за несколько часов! Никаких извинений , скидок, сочувствия не получили. Испортили себе настроение и больше не заказываем у них.
Руководству pucdarbnica в агенскалнсе рекомендую обратить внимание на сей факт. Клиенты от вас уходят.
P.S. Пицца в Болдерае работает отлично! Вкусно и своевременно!

I