LV RU

Narvesen

Narvesen Baltija SIA
Adrese: Aiviekstes iela 5
Rīga
Latvia - LV-1003
Tālrunis: +371 67074255
Fakss: +371 67113147
Darba laiks: 8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
Kategorija: Tirdzniecība
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

10%
Sūdzības
297
Atrisinātas
10
Ar atbildēm
83
Apskatīt statistiku

Narvesen - Sūdzības un atsauksmes

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Jauna darbiniece ir absolūti nespējīga lietot pieklājības frāzes - sveiki, lūdzu, uz redzēšanos, ka arī necienīgi izturas pret klientu, nauda tiek nomesta nevis nolikta. Neviens neprasa acu kontaktu, bet, ja strādā tirdzniecībā, tad cienījamais narvesen kantori iemāciet saviem darbiniekiem strādāt, citādi rodas sajūta, ka klients nav vēlams un šī konkrēta darbiniece ir nolikta aiz Letes piespiedu kārtā bez maksas. Bija nepatīkami un riebīgi. Novietojiet šo tumšmataino būtni tālāk no centra, lai nav kauns no tūristiem!

Narvesen - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание Пару дней назад, в Риге, в киоске Narvesen, на автовокзале работник по имени Роман (так его назвали) вел себя по хамски. Я зашел купить сигарет, а он выбил мне не те, а когда я ему сказал об этом, он крайне грубым тоном сказал мне, цитата "не все ли ровно чем травить себя ". В итоге он так и не дал мне мои сигареты. Пришлось идти в другое место.

Narvesen - Bezkaunīga pārdevēja

Bezkaunīga pārdevēja Šad tad strādā veca kundze. Viņas bezkaunīgā attieksme man personīgi vairāk nebija izturama. Nevar pienākt nopirkt neko, kad šī tur strādā. Uz aizrādījumu par mūžīgo attieksmi pretī saņēmu... "nu nenāc te pirkt".. Šoreiz reāli jau augstos toņos runāju ar šo marazma skarto veco bezkauņu. Vai tiešām šādas pārdevējas drīkst atrasties apkalpojošā sfērā. Tiešām šo narvesen apeju ar līkumu. Bet šoreiz bija liela nepieciešamība pēc e-talona.

Narvesen - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana 17. Augustā plkst. 21.55 būdiņā pie autoostas, nepilngadīgajam tika pārdotas cigaretes. Tās pārdeva jauna meitene, ar blondiem īsiem matiem un pieaudzētām skropstām. Nesaprotu, kas tā par nolaidību. Es uzskatu ka šādi cilvēki nevar strādāt, bez atbildības sajūtas. Pret citiem klientiem attieksme arī nebija tā “jaukākā” kad piegāju pie kases, atbildes tādas, ka vispār nožēloju ka ienācu.

Narvesen - Mistiski jauni likumi

Mistiski jauni likumi Vēlējos iegādāties šodien loteriju "Eurojackpot", narvesen pārdevējas abas kā viena, atteica pārdot līdz neuzrādu dokumentu. Uzrādīju tiesības un tās redzot nederot priekš loterijas iegādes, bet ikdienā tajā pašā vietā gan cigaretes tirgo uzrādot tikai tiesības. Jautāju, kur var iepazīties ar šiem "jaunajiem likumiem" - norādīja uz biļetes otras puses noteikumiem, bet konkrēti arī neparādīja (norādīja uz "atbildīga spēle") un galvenais pasmīnēt un stulbi paņirgt, kauna ne maz. Nu neka...

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Izskatās, ka pārdevējai, vārdu nezinu, bet ar īsiem matiem, gados, apnicis strādāt. Varbūt varētu atlaist un pieņemt vietā tik pat pieklājīgu, kā tā otra pārdevēja. Tai sievietei gados, jau ieejot kioskā ieraugot to neapmierināto "mūli", gribas iet prom, kur nu vēl ka viņa muti atver, rupjības un neapmierinātības kalngals. Lai iet dārzā ravē un bļaustās tur.

Narvesen Baltia SIA - Slikts serviss

Slikts serviss Šajā vieta strādā visu laiku vakaros 2 pārdevējas, dažreiz atsevišķi a dažreiz abas kopā stāv. Ir jau ierasts, ka pārdevējas var saunāties savā starpā un izlikties, ka nav pienācis pircējs pie kases, tad tu stāvi kādas minūtes 5 līdz viņas beigs tarkšķēt un pievērsīs tev savu uzmanību, bet pēdēja laikā viena no viņam atļaujās pārāk daudz. Ienācām nopirkt šo to, pirms manis bija cilvēks, gaidīju kamēr apkalpos, tad pienāca mana kārta un es pamanu, ka pārdevēja visu šo laiku runāja pa telefonu...

M mazaa128 09.07.2020
Komentāri 6

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Veikala Narvesen pārdevēja, (sieviete ar sarkaniem matiem) Origo, pie vilciena biļešu kasēm, ļoti nepatīkama un rupja attieksme pret veikala apmeklētājiem, ļoti nepatīkami bija atrasties šajā kioskā. Uzrunāja mūs ļoti bravūrīgi un nepieklājīgi.

Narvesen - Перекур в начале рабочего дня

Перекур в начале рабочего дня 6: 40 утра рабочего дня (3.06.2020) персонал демонстративно выходит курить и общаться с женщиной, игнорируя социальную дистанцию и мои возмущения касательно причин по котором я не могу купить поездку с утра. Есть определенное время выделенное на перерывы, но это точно не 40 минут спустя после открытия.

Narvesen - Drausmīgs serviss

Drausmīgs serviss Esot veikalā 13/05/20, kurš atrodas Rīgas autoostas iekštelpās, pārdevēja attieksme bija tik drausmīga, kā viņa seja, ka pie sevis nodomāju, ka ar muti braucot ir jāievēro ceļazīmes, lai tāds nelidotu viņa sejā, tāpēc, lūdzu, narvesen iemāciet šim kungam apkalpošanas manieres, ja puika sadomājies, ka viņa franšīze vai kā savādāk, tad lai nelec augstāk par savu pakału!

Narvesen - Slikts serviss, apvainojums

Slikts serviss, apvainojums 13. Maijā, plkst. 16.23 biju iegājis narvesenā, lai nopirktu Heetus, pieklājīgi sasveicinājos (pārdevējs ap 30 gadi) un pajautāju Heetus, iedevu dokumentus, pārdevējs teica, ka nepārdos man, ja nenovilkšu masku, lai arī apkārt bija cilvēku, novilku, maska saplīsa, uz ko norādīju pārdevējam, bet pārdevējs atbild - mazāk pīpēt vajag un nelaipni atvadījās. Tas ļoti mani aizvainoja, jo pārdevējam nav nekādas daļas vai es smēķēju vai nē.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Narvesen, kurš atrodas uz Stūra pie 13. Janvāra ielas pieturas notiek kautkas dīvains. Esmu regulārs apmeklētājs, zinu ka vēlu vakarā bieži stūra durvis tiek aizslēgtas un ieeja ir no sāna. Taču notiek, kas apšaubāms - reizēm visi darbinieki (darba apģērbā) kopā ar draugiem, kas nestrādā veikalā (nav darba apģērbā) , aiz aizslēgtām durvīm vienkārši sarunājas un jauki pavada laiku veikalā, kad tam vaļā vēl jābūt pāris stundas. Citreiz šāda kompānija ārā smēķē, durvis uz veikalu ciet, neviens nereaģē. Lūdzu parunājiet ar saviem darbiniekiem, paldies!

Narvesen - Обманули с зарплатой

Обманули с зарплатой Устраиваясь на работу мне обещали ставку на руки 3.10+~50€ бонус, за вовремя открытие и закрытие, проработав две недели я больше не захотела там работать, сказала о том, чтобы искали мне замену, я доработаю две недели и ухожу, по причине не состыковки с одной из работниц, которая звонила в мой выходной с самого утра и вечно по выдуманной причине просила ее заменить, если я не брала трубку, она строчила смс до победного, плюс клиенты, из-за которых мне вечно приходилось платить со своего...

Narvesen - Pārdod nokasītu loterijas biļeti

Pārdod nokasītu loterijas biļeti Ķekavā pārdod nokasītas loterijas biļetes. Prasiju pārdevējai, viņa nezinit neko un viņai pilnīgi vienalga. Es nesaprotu vai viņa kasa nost loterijas biļetes, vai ir tāda izdruka. Es paprasīju viņai lai iedod vēl vienu. Un pamanīju, ka visas ir nokasītas.

Narvesen - Никакой безопасности к клиентам и продавцам!

Никакой безопасности к клиентам и продавцам! Сегодня утром по пути на работу покупал Э-талон и был удивлён , подойдя кассе не увидел стекла! Как так можно? ! Во всех торговый центрах видел везде а тут был удивлён. Больше не вернусь сюда, не чувствую никакой безопасности. Очень жаль людей которые здесь работают...

Narvesen - Krapšanas

Krapšanas Vakar nopirku simtgade loteriju. Izgaju uz gogoļu iela. Atveru vaļa. Bet biļete bija nokasīta. Es iegāju paradiju pārdevējai. Viņa apstiprināja ka ja es pirku. Paradīju čeku. Aiva ja pareizi nosauca vardu. Sazvanīja vaditāju. Viņa atbildēja ka man pašai bija jāskatak. Biļetei bija laimests 10€. Kuru kads darbinieks izņēma. Esmu šoka. Ka strāda zagli kolektīva. 😡

Narvesen - Pircēja un kolēģu ignorēšana

Pircēja un kolēģu ignorēšana 11.03.2020, ap 14: 40 iegāju narvesenā galerijā centrs papildināt braucienus. Kasēs divas sievietes, viena jaunākā un viņai atvērta kasē, otrā jau krietni gados un apaļīga, viņas kase slēgta. Palūdzu uzpildīt etalonu, meitene pasaka, ka viņas kasē kaut kas notika un vajag citā kasē to darīt. Viņa attiecīgi palūdz kolēģei, lai atvēr kasi un apkalpo mani. Vecākā kolēģe vienkārši noignorē viņas vārdus un aiziet prom uz palīgtelpu, nepasakot ne vārda. Tas viss man priekšā. Protams, jaunākā meitene...

A Al_na 11.03.2020
Komentāri 3 Tirdzniecība

Narvesen - Iemāciet savus darbiniekus

Iemāciet savus darbiniekus Šī gada 8. Martā aizgāju uz Narvesen (pie a tuneļa) pēc hotdoga ar vīnes desu. Samaksāju ar karti, čeks netika izsniegts. Pagatavošanas procesā ieraudzīju, ka darbiniece liek krietni tumšāku desu, nekā pārējās. Norādīju uz šo faktu un desu man samainīja. Tanī pašā laikā, cits pārdevējs uz manis teikto reaģēja šādi: "ko pavārs esi? Labāk zini kā Vīnes desai jāizskatās? " es biju šokēts, ka uz pieklājīgo norādījumu tika saņemta šāda atbilde. Iemāciet savus darbiniekus adekvātai attieksmei pret klientu!

Narvesen - Rupja apkalpošana, ņirgāšanās, naudas un preces mešana

Rupja apkalpošana, ņirgāšanās, naudas un preces mešana 4. Martā ap 11.00 gribēju nopirkt autobusa mēnešbiļeti. Palūdzu ar 7. Martu. Pārdevēja kļūdījās un uzSita 17. Martu. Palūdzu nomainīt mēnešbiļeti pret citu ar man vajadzīgo 7. Datumu. Pārdevēja pretī man pameta manu naudu ar vārdiem, ka nedarīs to, lai eju prom. Uzrunāja mani uz tu, ņirgājoties. Blakus viņai sēdēja viņas draudzene un smejas.

Narvesen - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание В магазине Narvesen на вокзале Origo (Narvesen у касс ) девушка, стоя за кассой магазина, жевала жвачку и совершенно недоброжелательно показывала своих эмоции на лице. Также не поздоровалась, не озвучила сумму-эти вещи должен знать каждый продавец сети Narvesen. После моего замечания начала хамить мне и фраза: «А для кого экраны стоят?» меня вынудило написать жалобу. Также девушка сказала, что о ее поведении знает администрация этого магазина. Прошу воздействовать на мою жалобу, поскольку не в первый раз уже натыкаюсь на хамство именно в этом магазине Narvesen.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes