LV RU

Narvesen

Narvesen Baltija SIA
Adrese: Aiviekstes iela 5
Rīga
Latvia - LV-1003
Tālrunis: +371 67074255
Fakss: +371 67113147
Darba laiks: 8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
Kategorija: Tirdzniecība
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

9%
Sūdzības
290
Atrisinātas
10
Ar atbildēm
75
Apskatīt statistiku

Narvesen - Sūdzības un atsauksmes

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Veikala Narvesen pārdevēja, (sieviete ar sarkaniem matiem) Origo, pie vilciena biļešu kasēm, ļoti nepatīkama un rupja attieksme pret veikala apmeklētājiem, ļoti nepatīkami bija atrasties šajā kioskā. Uzrunāja mūs ļoti bravūrīgi un nepieklājīgi.

Narvesen - Перекур в начале рабочего дня

Перекур в начале рабочего дня 6: 40 утра рабочего дня (3.06.2020) персонал демонстративно выходит курить и общаться с женщиной, игнорируя социальную дистанцию и мои возмущения касательно причин по котором я не могу купить поездку с утра. Есть определенное время выделенное на перерывы, но это точно не 40 минут спустя после открытия.

Narvesen - Drausmīgs serviss

Drausmīgs serviss Esot veikalā 13/05/20, kurš atrodas Rīgas autoostas iekštelpās, pārdevēja attieksme bija tik drausmīga, kā viņa seja, ka pie sevis nodomāju, ka ar muti braucot ir jāievēro ceļazīmes, lai tāds nelidotu viņa sejā, tāpēc, lūdzu, narvesen iemāciet šim kungam apkalpošanas manieres, ja puika sadomājies, ka viņa franšīze vai kā savādāk, tad lai nelec augstāk par savu pakału!

Narvesen - Slikts serviss, apvainojums

Slikts serviss, apvainojums 13. Maijā, plkst. 16.23 biju iegājis narvesenā, lai nopirktu Heetus, pieklājīgi sasveicinājos (pārdevējs ap 30 gadi) un pajautāju Heetus, iedevu dokumentus, pārdevējs teica, ka nepārdos man, ja nenovilkšu masku, lai arī apkārt bija cilvēku, novilku, maska saplīsa, uz ko norādīju pārdevējam, bet pārdevējs atbild - mazāk pīpēt vajag un nelaipni atvadījās. Tas ļoti mani aizvainoja, jo pārdevējam nav nekādas daļas vai es smēķēju vai nē.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Narvesen, kurš atrodas uz Stūra pie 13. Janvāra ielas pieturas notiek kautkas dīvains. Esmu regulārs apmeklētājs, zinu ka vēlu vakarā bieži stūra durvis tiek aizslēgtas un ieeja ir no sāna. Taču notiek, kas apšaubāms - reizēm visi darbinieki (darba apģērbā) kopā ar draugiem, kas nestrādā veikalā (nav darba apģērbā) , aiz aizslēgtām durvīm vienkārši sarunājas un jauki pavada laiku veikalā, kad tam vaļā vēl jābūt pāris stundas. Citreiz šāda kompānija ārā smēķē, durvis uz veikalu ciet, neviens nereaģē. Lūdzu parunājiet ar saviem darbiniekiem, paldies!

Narvesen - Обманули с зарплатой

Обманули с зарплатой Устраиваясь на работу мне обещали ставку на руки 3.10+~50€ бонус, за вовремя открытие и закрытие, проработав две недели я больше не захотела там работать, сказала о том, чтобы искали мне замену, я доработаю две недели и ухожу, по причине не состыковки с одной из работниц, которая звонила в мой выходной с самого утра и вечно по выдуманной причине просила ее заменить, если я не брала трубку, она строчила смс до победного, плюс клиенты, из-за которых мне вечно приходилось платить со своего...

Narvesen - Pārdod nokasītu loterijas biļeti

Pārdod nokasītu loterijas biļeti Ķekavā pārdod nokasītas loterijas biļetes. Prasiju pārdevējai, viņa nezinit neko un viņai pilnīgi vienalga. Es nesaprotu vai viņa kasa nost loterijas biļetes, vai ir tāda izdruka. Es paprasīju viņai lai iedod vēl vienu. Un pamanīju, ka visas ir nokasītas.

Narvesen - Никакой безопасности к клиентам и продавцам!

Никакой безопасности к клиентам и продавцам! Сегодня утром по пути на работу покупал Э-талон и был удивлён , подойдя кассе не увидел стекла! Как так можно? ! Во всех торговый центрах видел везде а тут был удивлён. Больше не вернусь сюда, не чувствую никакой безопасности. Очень жаль людей которые здесь работают...

Narvesen - Krapšanas

Krapšanas Vakar nopirku simtgade loteriju. Izgaju uz gogoļu iela. Atveru vaļa. Bet biļete bija nokasīta. Es iegāju paradiju pārdevējai. Viņa apstiprināja ka ja es pirku. Paradīju čeku. Aiva ja pareizi nosauca vardu. Sazvanīja vaditāju. Viņa atbildēja ka man pašai bija jāskatak. Biļetei bija laimests 10€. Kuru kads darbinieks izņēma. Esmu šoka. Ka strāda zagli kolektīva. 😡

Narvesen - Pircēja un kolēģu ignorēšana

Pircēja un kolēģu ignorēšana 11.03.2020, ap 14: 40 iegāju narvesenā galerijā centrs papildināt braucienus. Kasēs divas sievietes, viena jaunākā un viņai atvērta kasē, otrā jau krietni gados un apaļīga, viņas kase slēgta. Palūdzu uzpildīt etalonu, meitene pasaka, ka viņas kasē kaut kas notika un vajag citā kasē to darīt. Viņa attiecīgi palūdz kolēģei, lai atvēr kasi un apkalpo mani. Vecākā kolēģe vienkārši noignorē viņas vārdus un aiziet prom uz palīgtelpu, nepasakot ne vārda. Tas viss man priekšā. Protams, jaunākā meitene...

A Al_na 11.03.2020
Komentāri 4 Tirdzniecība

Narvesen - Iemāciet savus darbiniekus

Iemāciet savus darbiniekus Šī gada 8. Martā aizgāju uz Narvesen (pie a tuneļa) pēc hotdoga ar vīnes desu. Samaksāju ar karti, čeks netika izsniegts. Pagatavošanas procesā ieraudzīju, ka darbiniece liek krietni tumšāku desu, nekā pārējās. Norādīju uz šo faktu un desu man samainīja. Tanī pašā laikā, cits pārdevējs uz manis teikto reaģēja šādi: "ko pavārs esi? Labāk zini kā Vīnes desai jāizskatās? " es biju šokēts, ka uz pieklājīgo norādījumu tika saņemta šāda atbilde. Iemāciet savus darbiniekus adekvātai attieksmei pret klientu!

Narvesen - Rupja apkalpošana, ņirgāšanās, naudas un preces mešana

Rupja apkalpošana, ņirgāšanās, naudas un preces mešana 4. Martā ap 11.00 gribēju nopirkt autobusa mēnešbiļeti. Palūdzu ar 7. Martu. Pārdevēja kļūdījās un uzSita 17. Martu. Palūdzu nomainīt mēnešbiļeti pret citu ar man vajadzīgo 7. Datumu. Pārdevēja pretī man pameta manu naudu ar vārdiem, ka nedarīs to, lai eju prom. Uzrunāja mani uz tu, ņirgājoties. Blakus viņai sēdēja viņas draudzene un smejas.

Narvesen - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание В магазине Narvesen на вокзале Origo (Narvesen у касс ) девушка, стоя за кассой магазина, жевала жвачку и совершенно недоброжелательно показывала своих эмоции на лице. Также не поздоровалась, не озвучила сумму-эти вещи должен знать каждый продавец сети Narvesen. После моего замечания начала хамить мне и фраза: «А для кого экраны стоят?» меня вынудило написать жалобу. Также девушка сказала, что о ее поведении знает администрация этого магазина. Прошу воздействовать на мою жалобу, поскольку не в первый раз уже натыкаюсь на хамство именно в этом магазине Narvesen.

Narvesen - Ļoti labs serviss.

Ļoti labs serviss. Šī nebūs sūdzība, pārmaiņu pēc, es vienkārši nezinu kur vērsties lai uzslavētu super servisu. Esmu klients katoļu ielas narvesenam jau vairākus gadus. Tas kā šis uzņēmums ir audzis ir nepārspējami. Esmu bijis arī citos narvesen, bet šis liek justies kā savējam. Man ir prieks ieiet vismaz vienā veikalā, kur pret tevi izturas pozitīvi un laipni. Foršas, smaidīgas meitenes, kas jau zina, ko klients vēlas (pat atceras, ko es vienmēr tur pērku, un ne man vienīgajam) . Sakarīgs vadītājs. Vienmēr...

Narvesen - Valdeķu 62a

Valdeķu 62a Labvakar,jau kuru reizi gāju uz veikalu narvesen ,kurš atrodas valdeķu iela 62a, ir slēgts ātrāk nekā radīts darba laiks uz durvīm. Tas jau ne pirmo reizi.

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Vakar mana meita tika apkrāpta, papildinot e-talonu. Viņa pēc 21.00 Narvesen kioskā, kas atrodas stacijā pie vilciena biļešu kasēm, pirka 15 braucienus studentiem, samaksāja par 15, bet iekāpjot trolejbusā, nopīkstinot e-talonu, aparāts uzrādīja, ka palikuši tikai 9. Tātad operators ir ielādējis tikai 10 braucienus, nokrāpjot 1.50 eiro. Steigā meita diemžēl nepaņēma čeku. Neko pierādīt laikam nav iespējams? Rakstu, lai citi būtu uzmanīgi. Pie kases bija jauns puisis. Nepatīkami, ka tā tika sabojāts studentei nedēļas iesākums. Izmantojot viņas steigu, viņa tika nekaunīgi apkrāpta.

Narvesen - Dubultā naudu noņēma no kartes

Dubultā naudu noņēma no kartes Pirku Narvesenu kioskā ebiļetes. Norēķinājos ar karti un termināļa bija rakstīts ka varu ievietot karti lai atmaksātu tā arī darīju. Kad biju pabeigusi visu, jaunā meitene kas mani apkalpoja teica ka lai nelieku karti iekšā bet es jau tajā momentā biju visu izdarījusi un viņa teica ka nemaz nebija apstiprinājusi lai ar karti varētu no rēķināties... Veicu darbību atkārtoti. Beigās man atnāca paziņojums par rezervēto naudu un bija rezervēts dubultā viena un tā pati summa 5. 40 eiro gāju atpakaļ pie meitenes kas tur strādā un viņa tik plātīja rokas ka neko nezinot un nevarot man palīdzēt...

Narvesen Baltija SIA - Nav cenas

Nav cenas Narvesen uzlīmējiet taču beidzot žurnālam Vogue cenu zīmi un pārbaudiet vai ir citiem žurnāliem. Biju 2x ar dažu dienu starpību, otrreiz darbiniekam prasīju, kurš kaut ko zem deguna nobubināja. Vai tiešām vairākiem darbiniekiem grūti uzlīmēt cenu? Dārgie žurnāli neiznāk katru dienu.

Narvesen - Поведение персонала

Поведение персонала Зашла за э-талоном, продавщица Iveta сидела в подсобном помещении, вышла с очень недовольным лицом, не поздоровалась, всем своим видом показывала, как ей не приятно общаться, бубнила себе под нос, но просьбу повторить, ответила резко чуть ли не криком. Не попрощалась и ушла обратно в подсобку.

Narvesen - Ужасное обслуживание

Ужасное обслуживание Решила перед выходом из t/c akropole, зайти в narvesen. Сразу бросилась в глаза продавщица, которая своей агрессией, «привлекла» взгляды людей. Возможно человек больной, не известно. Сдачу она швырнула. Если кто ищет как испортить себе день, там возможно.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes