LV RU

Narvesen

Narvesen Baltija SIA
Adrese: Aiviekstes iela 5
Rīga
Latvia - LV-1003
Tālrunis: +371 67074255
Fakss: +371 67113147
Darba laiks: 8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
Kategorija: Tirdzniecība
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

4%
Sūdzības
230
Atrisinātas
5
Ar atbildēm
17
Apskatīt statistiku

Narvesen - Sūdzības un atsauksmes

Narvesen - Attieksme

Attieksme Labdien, esmu ļoti vīlusies narvesen veikalā, Maskavas ielā 400. 14.06.2019 iegāju apmainīt vinnētu loterijas biļeti, taču pārdevēja man neiedeva pašai izvēties citu biļeti, bet iedeva divas pirmās, kas bija virspusē, šāda situācija jau nav pirmā reize acīmredzot šajā veikalā nav iespējas pašiem izvēlēties loterijas biļeti.

Kārkls 14.06.2019
Komentāri 3 Tirdzniecība

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju, iegāju narvesen veikalā, kas atrodas stacijas pusē pie laimas pulksteņa, biju noskatījusi 7day kruasānu, bet cenas viņam nebija, es protams devos pie tuvākās man pārdevējas (apaļīga, roziem matiem un riņķi degunā) un vaicāju vai drīkst uzzināt cenu. Šī pārdevēja man dusmīgi atcirta atpakaļ, ka ja ir acis pierē tad cenu atradīšu, vai tiešām man pašai cena būtu jāmeklē?

Narvesen - Ļoti slikts un neētisks servis

Ļoti slikts un neētisks servis Origo ļoti nepieklājīgi mūs apkalpoja jaunā pārdevēja galvenajā narvesen, kas atrodas blakus suburgeram... Apkalpojot lieto necenzētus vārdus un ir ļoti nepieklājīga. Aizrādot par ētiku, saņēmām tikai smieklu devu no pārdevējas. Labākais, ka mums vēl pateica, ka mēs viņai traucējot mieru ar domu, ka tik vēlu nav jāiepērkas. Esmu pamatīgi vīlusies..

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Par darbinieci (Svetlana) Ulmaņa g. Veikalā-nogurusi jau plkst 13os dienā, neatsaucīga, nepatikama apkalpošana-atliku savu pirkumu veikalā, biju “spiesta bēgt”-jo sajutos kā problēma pārdevējai:) . Privātais telefons zvana pie kases (skaļi, ar privātu tekstu, kas jādzird-man kā pircējam pie kases) . Pārgurusi, par savu darbu neieinteresēta darbiniece.

Li liinee 13.04.2019
Komentāri 2 Tirdzniecība

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Sveiki protams ir pagājušas dienas, bet es pērkot e talonu man naudu paņēmāt, bet 2 braucienus neiedeva. Nevēlos nekādu traci celt, bet lieku jums zināt, ka šādi gadās arī pie jums, protams tagad tikai pērku braucienus, nelieku vairs uz sava e talona, jo baidos ka notiks kas tāds atkal.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, vēlētos vērst uzmanību klientu apkalpošanas speciālistiem, to darba devējiem, attiecībās starp klientiem. Šodien 28.03.19 apmēram plkt. 8.10 izvēlējos izmēğināt uzņēmuma inovāciju "pins", protams iepriekš aplikāciju nebiju izmantojis, taču klientu apkalpotājs necienīgi izturoties radija noskaņu it kā tas būtu pašsaprotami lietojams, turpmāka komunikācija starp klientu apkalpotāju nebija iespējama, kā arī izdarot pirkumu, saņēmu sarkastiski tendētu novēlējumu. Lūdzu savas personīgā...

Narvesen, Alfā - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Slikta apkalpošana, mūsu priekšā bija brīva kase, bet nebija pārdevēja uz vietas, blakus kase bija zīmīte, ka tā ir ciet šobrīd. Vīrietis mūsu priekšā gaidīja un pēkšņi pienāca neapmierināta pārdevēja (līga, vai līva) un noņēma to zīmīti ar neapmierinātu seju pateica《nu? ! 》. Mēs visi stāvējām tāda šokā, nesaprašanā. Neapmierināta un dusmīga apkalpoja visus, neko nesakot

Al alesjka18 15.03.2019
Komentāri 4

Narvesen - Vadība

Vadība Здравствуйте если вдруг решите идти работать в нарвесене на кольце 17 троллейбуса 100 раз подумайте ведь начальница на вид хорошая а в реальности просто хочет больше денег. Так и было со мной обещала платить за дорогу так как живу не близко и платить 3 евро в час но на бумаге написали 2.50 так что бы остальное давалось на руки а что в итоге

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien 23.02.2019, Narvesen, Lidoņu Ielā 30, iegāju lai iegādātos superbingo loterijas biļetes, pirmais kas mani pārsteidza bija tas, ka pirms manis bija vīrietis kurš vēlējās iegādāties viking loto, bet pārdēvējs pateica lai nāk tad kad būs cits pārdevējs jo viņš nemāk to izdarīt. Vīrietis samulsis aizgāja. Pienāca mana kārta, es saku jaunajam cilvēkam, ka vēlos superbingo 5 variantus katru uz savas kvīts, viņš izprinteja 5 variantus uz vienas kvīts, kad teicu ka prasīju katru variantu uz...

Narvesen - Veci pārtikas produkti

Veci pārtikas produkti Sveiki, parasti nesūdzos neparko, bet šoreiz mērs pilns. Katru rītu ceļā uz darbu, nākas iepildīties Iecavas nestē un pa ceļam paķert narvesenā brokastis. Jau kādu laiku esmu ievērojis, ka uz grilla griežas desas, ne tā pirmā svaiguma, izskatās iepriekšējās dienas, tumšas, sakaltušas. Protams esmu iegrābies, nopērkot tortiliju, kura ir sausa un jau sakaltusi no grilēšanās. Arī maizīšu vitrīnā saliktas maizes ar veciem termiņiem, es neko neteiktu ka iepriekšējās dienas termiņi tie ir, bet 3...

Narvesen - Kafija bez garšas

Kafija bez garšas Origo kafijai nav garšaas, ļoti vāja. Itin nemaz negaršo pēc kafijas un ir es teiktu pat ļoti vāja. Protams, nerakstītu pēc pirmās x, bet tas atkārtojas jau 2nedēlas. Kādēļ pērku? Jo man ir nepueciešama rīta kafija un katru rītu ceru, ka tā būs baudāmāka. Laikam apvēršu domu iegādāties to citur - žēl, jo šī bija mana mīļākā. Esmu vīlusies, diemžēl.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien, plkst. 15: 20 piestāju pie narvesen kioska, kas atrodas valdeķu ielā, transporta pieturā, blakus mazajai maximai. Vēlējos papildināt savu etalonu, pieklauvēju pie lodziņa, bet tajā laikā pārdevējai bija citas prioritātes - bija ieslīgusi savā telefonā un nereāģēja uz apkārt notiekošo, kad atvēra lodziņu, pārdevēja tiešā tekstā arī pateica, ka viņa sarakstoties ar vadītāju un tas esot svarīgāk nekā apkalpot klientu. Atbildēju, ka nezinu, ar ko viņa sarakstās, vienkārši gribēju saņemt...

Narvesen - Nepareiza attejksme.

Nepareiza attejksme. Ja vobwe vozmuwena nekotorimi xozjaevami narvessena kto im doveril eti zavedenija. Piwut na rabotnika kot xorowo rabotal vsjakuju 4uwj gadosti polivajut grjazju.4tob nigde ne brali. A sami i vipuvajut i pridumivajut govno na rabotnika. Ne idite v narvesen eto warawki. Okolo rajnja bulvar i narvessen larek.

AtrisinātaNarvesen - Начальство

Начальство Не стоит идти в narvesen на ломоносова 1, начальник не о чем (марис) , обещает одно делает другое, зарплату платит меньше чем во многих нарвесенах) плюс если ты вдруг уйдешь на больничный жди увольнения) да и вообще ему конкретно пофиг на эти нарвесены у него своя фирма и поэтому это чисто его хобби, и поэтому он заезжал раз в месяц, крч начальник, советую не идти туда...

Ja Janis.B 24.01.2019
Komentāri 3 Tirdzniecība

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Stāvot rindā un pienākot manai kārtai pasūtu ēdienu. Pārdevēja saka , ka šis akcijas piedāvājums ir rezervēts un pasauc klientu, viņš esot rezervējis 3 stundas atpakaļ , kas tikko iegāja iekšā veikalā un veic viņam pasūtījumu ,sakot , kā man tas vairs nav pieejams . Diezgan rupja attieksme , un kopš kura laika Narvesen ir iespēja rezervēt ēdienu.

Narvesen - Aizvainojoša attieksme pret pircēju.

Aizvainojoša attieksme pret pircēju. Šodien 30.11.18 saskāros ar pretīgu attieksmi no pārdevējas puses lidoņu iela, blakus maximai esošajā narvesena. Pirku polar maizi, paprasiju uzslidit.. Pardeveje savieba seju. Jautāju viņai vai, kas noticis uz ko saņēmu - "nejaucies citu darīšanās, ņem savu maizi, samaksā un ej" ar kādām tiesībām veikalā strada tada pārdeveja. Vienkārši izcili prot paradit savu naidu un pretiguma izjutu pret klientiem. Ari krievu valodu liekas, ka nekad nav dzirdejusi. Tiesi pardevejas del saja iestade vair...

Ga Gatis444 30.11.2018
Komentāri 5

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Saņēmu ļoti sliktu apkalpošanas servisu Lidoņu iela 30, Kurzemes rajons, Rīga. Kasiere vārda Izolde, bija ļoti nepieklājīga, un vieglas uzvedības sieviete, kura uzmācās un pievērsa uzmanību manam vīrietim. Nesaprotu, kāpēc šādai sievietei ir jāstrādā, ar klientiem ja viņa izsaka nepiedienīgus piedāvājumus vīriešiem?

Ga Gatis444 29.11.2018
Komentāri 1

Narvesen - Slikts servis

Slikts servis Ļoti sliktu darbinieces attieksmi saņēmu narvesena, kurš atrodas Lidoņu iela 30, Kurzemes rajons, Rīga. Kasiere vārdā Izolde, bija rupja, un ļoti nepieklājīga. Ja tavu dienu rītu spēj sabojāt, jauna meitene kura pārāk daudz atļaujās no sevis, tad tas nav normāli. Vēlos ziņot par viņu.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Narvesen kiosks A.Dombrovska iela pie Rimi veikala.27.novembri plkst.10.34 pardeveja Gunta.Nelaipna apkalposana.Nemak stradat ar cilvekiem.Ja strada pardosana tev javeicina, lai pircejs veletos atgriezties un tas ir atkarigs no daudziem faktoriem.Galvenais ir apkalposana un ko un ka atbildi pircejam.Nopirku e-talonu-samaksaju.Velak paprasiju Lockets konfektes uz ko pardeveja neapmierinati atbildeja - vajadzeja pirms tam prasit, kad pirku e-talonu.

Narvesen - Necilvēcīga darbinieka attieksme

Necilvēcīga darbinieka attieksme Darbinieks nevēlējās laist bērnu tualetē, jo esot uzkopšanas laiks. Vai tiešām uzkopšana nedrīkst aizkavēties par 2 minūtēm, ja uz tualeti vajag BĒRNAM, kurš nevar paciesties? Jāpiebilst, ka tualete nebija tik kritiskā stāvoklī, lai tur nevarētu iet.. Un, kad tomēr, bērna labklājības dēļ, iespraucos tualetē, neklausot darbinieka aizrādījumiem, ka nedrīkst iet - tiku izsmieta, kad nācu ar bērnu ārā!

SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes