Narvesen

Narvesen Baltija SIA
Adrese: Aiviekstes iela 5
Rīga
Latvia - LV-1003
Tālrunis: +371 67074255
Fakss: +371 67113147
Darba laiks: 8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
8:30 - 17:30
Kategorija: Tirdzniecība
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

14%
Sūdzības
395
Atrisinātas
15
Ar atbildēm
173
Apskatīt statistiku

Narvesen - Sūdzības un atsauksmes

Narvesen - Beidzies derīgums termiņš precēm

Beidzies derīgums termiņš precēm Labdien! Pagajusaja nedeļa Ilguciema narvesen iegadajos sulas dzērins. Aizejot uz majam konstatēju, ka tam bija beidzies derīguma termins čeks bija aizmirsts veikalā. Pēc 20 minūtēs devos atpakal, bet veikala teica ka sulu nemainis. Uzmanāties un pārbaudat terminus pimrs tur kaut ko pērkat.

Narvesen - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Iepērkoties Narvesen Jelgavā pie Neste (Loka maģistrāle 2A), sekojiet uzmanīgi, ko pērkat, cik jāmaksā utt. Izskatās, ka darbinieki ir instruēti, kā pēc iespējas apkrāpt pircējus. Kad palūdzu izsist pareizu cenu, man tika atbildēts, ka neko nevar izdarīt, un atgriezt preci var tikai veikala vadītājs, kas protams, nav uz vietas. Būtu arī forši, ja darbā tiktu pieņemti cilvēki, kuriem ir kaut nedaudz vēlme strādāt apkalpošanas sfērā, konkrēti tā brīža pārdevējai riebjas gan viņas darbs, gan darba vieta. Policijā iesniegums ir uzrakstīts.

K kiara 17.10.2023
Komentāri 7 Tirdzniecība

Narvesen - Начальник моего друга истенный мошенник

Начальник моего друга истенный мошенник Пишу не о своей проблеме, а о проблеме сотрудника Нарвесена начальник этих нарвесенов - Большой Р. Так его назовем. Гнилой человек, которому жалко каждую копейку для своих сотрудников. Заставляет работать в выходные или же работать необоснованно много, так как у человека не было желания искать новых сотрудников. Человек отработав 2 года без отпусков решил уволиться из нарвесена, так как уже несколько месяцев подряд получал от начальника зарплату меньше 600 евро. Так вот, человек решил...

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! 02.10.2023.Madonā gribēju nopirkt Latvijas Avīzi. Nopirku, izrādījās,ka tā ir iepriekšējās piektdienas avīze. Man prātā nevarēja ienākt,ka pēc plkst.8.00 no rīta plauktos ir vēl 3 dienas veca avīze. Paldies par attieksmi, jau tā reizi gadā tik ieeju Madonas Narvesen,dēļ šīs sievietes attieksmes, nekas nemainās gadiem.

Narvesen - Обман и плохой сервис

Обман и плохой сервис Ulbrokas iela 11, Latgales priekšpilsēta, Rīga, lv-1021 отказали продавать двойную пачку Winston X Style Blue Duo за 7.90 связи с отсуствием целостной упаковки 1 пачки, что уже не продаже года 3-4. Не смотря на наличие паспорта, буквального обьяснения где в кассе находиться товарная секция, продавец отказался продавать ссылаясь что бы я купил "в каком нибудь другом нарвесене". На просьбу позвонить франшейзеру или коллеге для уточнения этого момента, ответили что телефон сел. В итоге пришлось тратить 30 минут на поиски другого нарвесена вместо того, что бы продавец проверил позиции в кассе.

Narvesen - Mēģināšana nogalināt

Mēģināšana nogalināt Gāju nopirkt sev un draugam hot dogus bet rezultātā saņēmu asiņainu muti un stiklus starp zobiem. Kad gāju pārdevējai jautāt kāpēc manā ēdienā ir stikli, piedāvāja man bezmaksas kafiju bet neko vairāk. Turpmāk iešu narvesenam garām, iesaku to darīt arī citiem.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Diemžēl pirmo reizi te, neatradu ka atbildēt uzņēmumam. Šī situācija notika narvesena pie autobusu pieturas ūnijas iela 52 Purvciemā, ap ~17: 30 ja nemaldos pārdevējai nebija beidžika ar savu vārdu, vai nu nepamanīju bija jāskrien uz autobusu. Nezinu vai ir jāmin mana “neparasta seja” bet es palūdzu pārdod man cigaretes nesmaidot, nevis flirtēt ar vīrieti kurš lika pudeles plauktā.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Atnācu uz kiosku Narvesen, 23.07.2023 nopirkt cigaretes, mierīgi paprasīju savu preci, kad izvelku karti apmaksai pārdevēja bija ļoti ieinteresēta vīrieti kas stāvēja man aizmugurē, smaidīja viņām, mierīgi klusējot sagaidīju kamēr termināls bus gatavs apmaksai, tomēr man pateica “lico poproše ti tut ne odna” no pārdevējas. Pārdevēja ir latviete ar melniem matiem un čolku. Uzskatu, ka pirms ņemt cilvēku uz pārdevēja darbu jāpārliecinās ka cilvēks ir adekvāts un vismaz laipns. Slikta diena varbūt katram, bet tas nenozīmē ka jābojā tā arī klientam

Narvesen - Nekompetenta, darbiniece, apkalpošana un sniegtais pakalpojums nekvalitatīvs un vizuāli nepievilcīgs.

Nekompetenta, darbiniece, apkalpošana un sniegtais pakalpojums nekvalitatīvs un vizuāli nepievilcīgs. Šodien ap plkst 16.00 iegādājos sviestmaizi, kuru arī palūdzu uzsildīt. Darbiniece jau šajā mirklī reaģēja klientu sfērā strādājošam darbiniekam neatbilstoši "neapmierināti sašķobīja sejas grimmases". Kad viņa izsniedza preci un es to pamanīju, biju šokā. Devos pie viņas un teicu, ka nevēlos šo preci "prece vizuāli izskatījās briesmīgi". Pārdevēja sarunas laikā atļāvās bezkaunīgi runāt pretī, pretī nestādījās, kontaktus saziņai ar vadību nesniedza, lai izvairītos no jebkādas atbildības. Šādiem darbiniekiem nav vieta apkalpošanas sfērā. Kā arī šādām situācijām jābūt atregulētām.

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Šodien iegāju Klusā Centra Narvesen uz pulkveža brieža ielas un strēlnieku ielas stūra. Pasūtīju vegānisko hot dog ar vegānisko desiņu. Gaidot, kad hot dog būs gatavs, sekoju līdzi gatavošanas procesam un pamanīju, ka tiek ielikta desiņa no ne-vegānisko desiņu ailes. Bažās pārjautāju, vai desiņa, kas maizē ielikta ir vegāniska un pārdevēja nedaudz pirms tam padomājot atbildēja ar šaubīgu - jā. Nogaršojot maizīti, sapratu, ka desiņa ir no gaļas, un hot dogs ko pasūtiju, noteikti nebija...

Narvesen - Riebīga pārdevēja

Riebīga pārdevēja Katru nedēļu iegriežos Jelgavas pasāžas narvesen katru reizi ir tā pate pārdevēja kas skatās ar naida skatienu takā kautko ļaunu būtu izdarījusi vienmēr pasveicu un pasaku visu labu nekad neko nav atbildējusi pretī saprotu kad iespējams slikts garastāvoklis, bet pamanīju pret citiem pircējiem izstūrēs savādāk.

Narvesen - Slikts serviss, ISIC kartes nepieņemšana

Slikts serviss, ISIC kartes nepieņemšana Šodien saskāros ar nepatīkamu situāciju, kā parasti pirms darba gāju pirkt kafiju ar studenta atlaidi, vienmēr un visur pieņēma ISIC karti, bet šodien pārdevējai kaut kas nepatika un viņa prasīja uzrādīt īstu studenta apliecību. Swedbank mājaslapā norādīts, ka ISIC karte ir starptautiska studenta karte, taču acīmredzot pārdevēja rīcībā šīs informācijas nav, un kategoriski atteicās pārdot kafiju ar ISIC karti. No rīta noskaņojums bija sabojāts.

M Mila1 01.07.2023
Komentāri 4 Tirdzniecība

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss 28.06.2023 pirms 15.00 Akropolē pie F ieejas. Ļoti nelaipns serviss. Kamer cilveki (vairāki) stāv Rindā, pārdevēja nesteidzīgi krāmē pudeles. Neskatas virsū kamēr ar viņu runā, kad mēģinājām pasūtīt hotdogus. Vispirms tos savāda sistēmā nevis normāli uzklausa ko tieši pircēji vēlas pasūtīt. Ļoti nemierigi liekas ka pat pārmetoši runāja. Un tik un tā neuztaisīja hotdogus pēc pasūtītāja vēlmēm. Nebija gatava uzklausīt pircējus.

Narvesen - Плохой сервис ч2

Плохой сервис ч2 Продолжение прошлой жалобы: ч2 (Первая: https://ru.sudzibas.lv/narvesen/narvesen-plohoj-servis-c2344634#c2344738 ) Попрежнему все отсуствует из комплектов 1+2+3=4. Половина полок вовсе пумтует. Понимаю что франшайзеры заказывают в рабочие дни, однако уже больше недели все пустует. На первой жалобе Нарвесен вовсе клал болт после того как я закрыл жалобы с надеждой, что прочтут хотя бы коменнтарий и решат. Адрксс киоска Ulbrokas iela 11. Решите уже наконец то цирк.

AtrisinātaNarvesen - Плохой сервис

Плохой сервис В 7:40 утра у нарвесена нету ничего кроме воды из комплекта 1+2+3=4€. Ни бутербродов, ни моркови, не удивлюсь если и кофе также бы отсуствовало. В итоге пришлось взять только попить. К кассиру претензий не имею, он не может ничего в данной ситуации сделать, однако со стороны франшейзера некрасивый поступок. Середина недели а организовать привоз никак.

Narvesen - Darba laiks netiek ievērots

Darba laiks netiek ievērots Visu šo nedēļu ejot uz darbu (no 5.06.23 līdz 9.06.23) cenšos narvisenā iegriesties no rīta nopirkt kafiju, bet diemžēl tas nesanāk :( Jo uz durvīm ir norādīts ,ka darbu viņi uzsāk 6:00(darba dienās) parasti ejot garām esmu tur aptuveni 6:15-6:20 , bet diemžel tur neviena nav. Būtu forši ja darbu sāktu noradītajā laikā, kas ir norādīts uz ieejas durvīm, ja kaut kas ir tikts mainīts darba laikā tad būtu forši ja šo informāciju arī nomainītu uz ieejas durvīm un internetā.

O Ok:( 09.06.2023
Komentāri 1 Tirdzniecība

Narvesen - Slikts serviss, neprofesionalitāte

Slikts serviss, neprofesionalitāte Šodien 10.05.23 saskāros ar pavisam neapskaužamu situāciju. Origo nesen atjaunotajā narvesenā pie avīžu bodītes un lielā plača. Devos pēc kafijas, kad blakus esošā pārdevēja krāmējot maizītes ledusskapī runāja pa telefonu ko šādu:”…nē, mēs nevarēsim, mums abiem caureja…, … nu es nezinu, ..Emīlam tur pilnīgi ūdens gāžās… nu man arī, jā… es jau tā strādāju, man katru minūti vajag….”. Protams šo dzirdot esmu šokā.. kāpēc vispār šī darbiniece ir darbā un strādā ar pārtiku?! Un vēl klientiem dzirdot...

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Neiesaku iet tur strādāt, Sola vienu maksā pilnīgi citu summu, solīja 5eiro uz rokas, maksa 3.50 nevar darbiniekam nodrosit 160 h mēnesi, un vēl liek justies vainīgam ja ej prom, jo neko nespēj nopelnīt ar 2mainam nedēļa pa 8-7.5h.. Narvesens brīvības iela 66.. Kartēja cilvēku mānīšanā, līgumu uz rokas nedeva, pat izlasīt diži neļauj..

Narvesen - Vegan hotdog

Vegan hotdog I have been trying to get vegan hotdog for few days now, just to try it, but every time i try to get one they say we have no vegan hotdogs.. And it does not matter when or where cause i tried in morning and evenings and different places... They just don't put them on the grill... Like wtf.. If u don't sell them don't put them on the board..

Narvesen - Плохой сервис

Плохой сервис Здравствуйте, сегодня утром, примерно в 9:25 в вашем филиале по адресу Uzvaras Bulvāris 3A у меня произошла крайней не приятная ситуация с вашей сотрудницей (бейджик - Anda). Женщина в возрасте, ярко красными волосами и без передних зубов. С моей стороны была просьба на русском языке продать мне 0.5л водички без газа и была протянута мелочь в ответ на что я услышала усмехающийся ответ и бормотание что-то на Латышском из ряда - latvija runaja latviski. (Я только-только переехала в Латвию и мне...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes