Narvesen

180
Apskatīt statistiku

Narvesen - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaNarvesen - Atmosfēra

Atmosfēra Labdien, jūs tiešām uzskatāt, ka man kā patstāvīgam un pārējiem klientiem jāklausās lamuvārdi, īpaši tad ja blakus ir mazi bērni? Runa iet par šīs nedēļas pirmdienas pirmo dienas pusi, kad “Narvesen” veikalā (Origo, pretim “Laimas” veikalam) iekštelpā, nezinu vai tā ir ģērbtuve vai noliktava, bet no turienes skanēja ļoti skaļi un ļoti rupji lamuvārdi. Un cik te lasīju tad šī nav pirmā tāda tipa sūdzība!

A ance.rancane 04.09.2019
Komentāri 2 Tirdzniecība

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Man kā patstāvīgajam klientam jau ir apnicis uz šo skatīties, domāju ar skolas sākumu, kas mainīsies, bet nekā! Respektīvi, Marijas ielas 2 Narvesen, veikals (kua var ieiet iekša) , vadība vispār neciena klientus un savus darbiniekus? Plskt 7 no rita rinda līdz ar durvim, kasē viens cilvēks, liels pluss pārdevējam kurš ar smaidu meginaja visu apkalpot un atvainojās par rindām, nenoķerot stresu, vismaz tā izskatījās, patīkams jauns cilvēks! Nepietiek ar to kad rinda bija līdz ielai...

Narvesen - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Sveiki! Vēlos iesniegt sūdzību par par Narvesen 1047, darbinieku vārdā Mārtiņš! Strādāja 28.08. Liekas, ka pārdevējs ir lietojis kādas narkotiskas lietas, pilnīga necieņa pret klientiem! Pajautāju vai var uzsildīt karstmaizes, atbilde saņemu atraugu! Būtu jauki, ja tādus darbiniekus vairāk neredzētu! Paldies!

Narvesen - Vilšanās, atkal un atkal

Vilšanās, atkal un atkal Narvesens kas atrodas Ropažu un džutas ielas krustojumā, es netālu dzvoju jau gadu, un pa visu šo laiku esmu iepirkusies tur 2 reizes. Iemesls, vienmēr aizvērts, gaidu 5 minūtes, neviens nenāk, aizvērts ir tikai priekšējais stikls, pēc tā noprotu ka kiosks strādā. Un tā ir gandrīz kayru reizi kad tur dodos, ap pulkstens 11.00-13.00, šajā laika periodā. Vilšanās atkal un atkal. Rezultātā minūtes vietā, kas it nepieciešams lai nopirktu etalonu, man ir jākavē darbs un jāiet uz Zemitānu iela...

R 12.08.2019

Narvesen Tavs palīgs ikdienas steigā. - Krāpšana

Krāpšana Sveiki! Vēlētos izteikt sūdzību par 103 kiosku kas atrodas pie centrāltirgus! Es vēlējos iegādāties brauciena viedbiļeti 10 braucieniem, bet uz viedbiļetes nebija neviena brauciena un nesaņēmu atpakaļ visu atlikumu un apkalpošana bija ļoti rupja un kad jautāju pirkuma čeku teica, lai eju un rakājos pa miskasti un meklēju ja tik ļoti vajag!

Narvesen - Ļoti slikta attieksme

Ļoti slikta attieksme Kārtējo reizi apmeklējot T/C Origo veikalu, un ierodoties Narvesen veikalā kas ir dzelzceļa pusē, es saskāros atkal ar savu "viss mīļāko" pārdevēju, nu jau blondiem matiem un riņķi snīpī. Attieksmē nekas nav mainījies, kā lamājas ar savu kolēģi, tā lamājas, ka ausis vīst, skatās arī kā bullis ieraugot sarkano palagu, cik es saprotu, tad priekšniecība pilnīgi neko netaisas darīt lai klientiem būtu ērti iepirkties. Izskatās la būs jāiet pie kaimiņiem un blakus veikalu.

Z ZaneD 05.08.2019

Narvesen - Nesaprašanās

Nesaprašanās 4.08.19 Autoostas narvesenā vēlējos nopirkt šķiltavu pardevējs pieprasa dokumentus, parādīju, paprasīju kopš kura laika par šķiltavu iegādi jārāda dokumenti (pati tirdzniecībā strādāju tāpēc pirmā dzirdēšana) , pateica ka jārāda un viss īsti neko nepamatojot. Cik palasīju lv likumdošanu, bērniem aizliegts pārdot nedrošas šķiltavas, bet tagad jau tādas pārdot ir aizliegts vispār. Tad rodas jautājums vai narvesen vēljoprojām pārdod nedrošas šķiltavas? Un vai tiešām pērkot šķiltavas utt ir jārāda dokumenti.?

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Jauki, kārtējo reizi Narvesenā man pārdeva tukšu e-talonu! Kods uz paša talona sakrīt ar Nummuru uz čeka, bet braucienu nav. Rezultātā jābrauc kā bezbiļetniekam - pa zaķi. Paldies Narvesenam, ka vidēji mēnesī man nozogat ~5€ katram iesaku rūpīgi pārbaudīt vai pārdevējs ir uzskaitījis jums uz e-talona braucienus neatejot no kases. Zinu, ka pārdevējs/ja pukstēs neapmierinātībā, bet pieredza māca.

Narvesen - Отвратительное обслуживание

Отвратительное обслуживание Сегодня 15.07 в тц ориго возле лайма часов, взяла горячий бутерброд попросила погреть, в итоге получила какую то раздавленную лепешку, продавцы (блондинка и пухлая девушка) не корректно себя вели, общались между собой, всячески смеялись, и косились. Продавец не слышал что я ему говорила, уж очень они были увлечены своими разговорами. Я уже молчу о вежливости с клиентом. Так же уверенна что бутерброд раздавили специально, уж не понравилась я им.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss T/C Origo Narvesena b ēkā iepretim Laimas pulkstenim personāla attieksme pret klientiem ir vienkārši pretīga un augstprātīga. Pret klientiem neiecietīgi, rupji, nemāk risināt konfliksituācijas. It sevišķi izceļas korpulenta pārdevēja, kas var gan rupji izturēties, fiziski aizskart klientu (turēt aiz drēbēm) , bet kad viņai prasa nosaukt savu amatu, vārdu, priekšniecības kontaktus, tad paliek mēma, nedzirdīga un nezinoša.

M Mates 10.07.2019

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Devos uz narvesen veikalu T/c Origo Pretī Laimas pulkstenim. Ieteiktu priekšniekiem parunāt ar saviem darbiniekiem. Staigājot pa veikalu ir dzirdamas rupjības no strādnieku puses un iepērkoties vispār... Nelaipna attieksme, naudu bezmazvai iesviež sejā.

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Aptuveni pirms nedēļas papildināju “Rīdzinieka Karti” ar 20 stundas braucieniem augstāk norādītajā “narvesen” kioskā. Liels bija mans pārsteigums šorīt trolejbusā, kad e-talonu nolasītāju man uzrādīja “0”. Žēl, ka man nav saglabājies darījuma čeks, kaut pēc pirkuma bija doma to saglabāt... Jaunā darbiniece naudu no bankas kartes novilkt prot, bet uzskaitīt braucienus e-talonā ne! Skumji... : (

Narvesen - Attieksme

Attieksme Labdien, esmu ļoti vīlusies narvesen veikalā, Maskavas ielā 400. 14.06.2019 iegāju apmainīt vinnētu loterijas biļeti, taču pārdevēja man neiedeva pašai izvēties citu biļeti, bet iedeva divas pirmās, kas bija virspusē, šāda situācija jau nav pirmā reize acīmredzot šajā veikalā nav iespējas pašiem izvēlēties loterijas biļeti.

AtrisinātaNarvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju, iegāju narvesen veikalā, kas atrodas stacijas pusē pie laimas pulksteņa, biju noskatījusi 7day kruasānu, bet cenas viņam nebija, es protams devos pie tuvākās man pārdevējas (apaļīga, roziem matiem un riņķi degunā) un vaicāju vai drīkst uzzināt cenu. Šī pārdevēja man dusmīgi atcirta atpakaļ, ka ja ir acis pierē tad cenu atradīšu, vai tiešām man pašai cena būtu jāmeklē?

Narvesen - Ļoti slikts un neētisks servis

Ļoti slikts un neētisks servis Origo ļoti nepieklājīgi mūs apkalpoja jaunā pārdevēja galvenajā narvesen, kas atrodas blakus suburgeram... Apkalpojot lieto necenzētus vārdus un ir ļoti nepieklājīga. Aizrādot par ētiku, saņēmām tikai smieklu devu no pārdevējas. Labākais, ka mums vēl pateica, ka mēs viņai traucējot mieru ar domu, ka tik vēlu nav jāiepērkas. Esmu pamatīgi vīlusies..

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Par darbinieci (Svetlana) Ulmaņa g. Veikalā-nogurusi jau plkst 13os dienā, neatsaucīga, nepatikama apkalpošana-atliku savu pirkumu veikalā, biju “spiesta bēgt”-jo sajutos kā problēma pārdevējai:) . Privātais telefons zvana pie kases (skaļi, ar privātu tekstu, kas jādzird-man kā pircējam pie kases) . Pārgurusi, par savu darbu neieinteresēta darbiniece.

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Sveiki protams ir pagājušas dienas, bet es pērkot e talonu man naudu paņēmāt, bet 2 braucienus neiedeva. Nevēlos nekādu traci celt, bet lieku jums zināt, ka šādi gadās arī pie jums, protams tagad tikai pērku braucienus, nelieku vairs uz sava e talona, jo baidos ka notiks kas tāds atkal.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Sveiki, vēlētos vērst uzmanību klientu apkalpošanas speciālistiem, to darba devējiem, attiecībās starp klientiem. Šodien 28.03.19 apmēram plkt. 8.10 izvēlējos izmēğināt uzņēmuma inovāciju "pins", protams iepriekš aplikāciju nebiju izmantojis, taču klientu apkalpotājs necienīgi izturoties radija noskaņu it kā tas būtu pašsaprotami lietojams, turpmāka komunikācija starp klientu apkalpotāju nebija iespējama, kā arī izdarot pirkumu, saņēmu sarkastiski tendētu novēlējumu. Lūdzu savas personīgā...

Narvesen, Alfā - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Slikta apkalpošana, mūsu priekšā bija brīva kase, bet nebija pārdevēja uz vietas, blakus kase bija zīmīte, ka tā ir ciet šobrīd. Vīrietis mūsu priekšā gaidīja un pēkšņi pienāca neapmierināta pārdevēja (līga, vai līva) un noņēma to zīmīti ar neapmierinātu seju pateica《nu? ! 》. Mēs visi stāvējām tāda šokā, nesaprašanā. Neapmierināta un dusmīga apkalpoja visus, neko nesakot

A alesjka18 15.03.2019
Komentāri 4

Narvesen - Vadība

Vadība Здравствуйте если вдруг решите идти работать в нарвесене на кольце 17 троллейбуса 100 раз подумайте ведь начальница на вид хорошая а в реальности просто хочет больше денег. Так и было со мной обещала платить за дорогу так как живу не близко и платить 3 евро в час но на бумаге написали 2.50 так что бы остальное давалось на руки а что в итоге