Narvesen

185
Apskatīt statistiku

Narvesen - Sūdzības un atsauksmes

Narvesen - Slīkt apkalpošanas

Slīkt apkalpošanas Работник Вашей фирмы очень сильно испортил настроение на весь день,это просто хамское отношение к людям которые приносят Вам деньги,а значит и зарплату.Теперь о хамском отношении,работник на конечной станции 25 и 9 троллейбусов что находиться в Ильгуциемсе в грубой форме высказывала своё недовольство когда её попрасили не болтать с мужчиной,а чуть быстрее обслужить покупателей так как через две минуты должен быть троллейбус,на что она заявила что это мы все хамы и если не нравится чтобы шли...

S solnce 07.04.2018
Komentāri 6 Pārējās

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Kāpēc nepiedāvā kuponus 7. Kafija par brīvu!? Vai man pašam ir obligāti jādod? Šodien biju iegājis narvesen veikala kurs ir salīdzinot nesen atveries merkeļa iela 2 un man pārdevejs nepiedavaja kuponu. Kāpēc tad šādas akcijas ir vajadzīgas, ja pārdevēji nepiedāvā un mums neinformē?

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Neiesaku strādā pie Sia"Narvesen Baltija" sadarbības partnera Raimonda Puriņa! Jo nodarbinot darbiniekus, algas maksāt negrib, krāpjas ar algu izmaksām un stundām. Un pēc tam brīnās, ka nevar atrast pārdevējus saviem veikaliem! Darba vietas ir nekārtīgas, netīras, prasās pēc pvd! Tādā miskastē vēl nebiju strādājusi

Narvesen - Apkalpošana nelaipna

Apkalpošana nelaipna Labdien! Vēlos izteikt savu neapmierinātību ar Narvesen Baltija veikaliņu kurš atrodas uz Brīvības ielas blakus VEF pieturai. Tātad 1kārt veikals strādā kad grib, nav noteikta darba laika, vienu dienu atveras 9 aizveras 17, citu dienu neatveras vispār. Man ir jāpārplāno visi savi paradumi, jo agrāk šis bija superīgs Narvīts, kurš bija atvērts gan no rīta gan vakarā un kur bija vnm viss pieejams.Apkalpošana nelaipna, pārdevējs nejauks! Diemžēl jau 4x ir nācies braukt uz vienu vai otru pusi pa...

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Iepirkos Narvesena kurš atrodas tieši pie centrāltirgus pieturas, pārdevēja bija ļoti pretīga un nepieklājīga, runāja ar mani paaugstinātā tonī un beigās pat iesāka bļaut uz to, ka es nezināju, ka ir jāsaka priekšā ka man ir studentu e-talons.

W Witness 25.03.2018
Komentāri 6 Pakalpojumi

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Sveiki! Gribeju passveicat Valmieras T/c Walleta Narvesen sodienas darbinieci. Kura šodien 06.03.2018 stradaja pec 17: 00 lidz 17: 30 taja laika posma. Pirku pie vinas moment loto kurs kuru. Laimests bija 20eiro bilete. Nepieversu tam uzmanibu pie pardevejas, lidz ar to tiku apcakarets pirms devos pie viņas pārliecinājos kad ir. Bet viņa tik gudri stāstīja un apcakareja. Gribeju pateikt esiet uzmanigi ieperkoties walletas narvesen. Sekojiet lidzi saviem moment loto. Meitene diez gan bezkauniga

Narvesen - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Sveiki. Vakar iepirkos Narvesen. Tas ir 23.02.2018. Vēlejos meitiņai nopirkt konfekti Chupa Chups, jo veikalā par to biju aizmirsusi. Paņemu Chupa Chups un nolieku pie kases. Mani apkalpoja mācekle, blondiem matiem ar pīrsingu virs lūpas. Bet ļoti nejauka. Tātad, noliku izvēlēto preci pie kases, kasiere- mācekle uzreiz nopukstējās. Es vaicāju, kas noticis, viņa atbild, kad nevarot noskenēt preci, jo daļu svīrtkoda sedz cenas zīme. (Vai tad jālīmē virsū uz svītrkoda, ja pašām vēlāk bū...

P Primceseee2 24.02.2018
Komentāri 1 Veikali

Narvesen - Slikta apkalposana

Slikta apkalposana Pirms paris minutem iepirkos narvesena kurs atrodas tiesi centraltirgus pietura.. un pardeveja bija loti nepieklaiga. Man vaidzeja samaksat 1.85 es skaitiju man sanaca. Vina izskaitija un man truka 20centu. Un vina pateica"tu nemaki skaitit,laiks iemacities" kaut vai es pardeveju vispar nepazistu.pati stradaju narvesena tapec zinu ka pret pircejiem ta nav jaizturas. Bet ar smaidu jastrada un pieklaigi japasaka ka trukst. Un si nav pirma reize ka tiesi si sieviete ir nepiekliga

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Narvesen kioskā Kaļķu ielā 28 tirgo pārtikas produktus, kam jau nedēļu beidzies derīguma termiņš, bez kādām īpašām norādēm un akcijām. Arī cenas pie produktiem plauktā un kasē mēdz atšķirties (tas novērots arī citos Narvesen kioskos). Iespējams, pie lētākajām precēm plauktos cenas tiek pieliktas, pie blakusesošajām līdzīgām, bet dārgākām netiek - pircējs pats vainīgs, ka nav sapratis, uz kādu tieši produktu cena attiecas.

Narvesen - Maldināšana

Maldināšana Narvesen šobrīd ir akcija, kurā reklamē divus JEBKURUS hotdogus par 3 Eur. Taču patiesībā ir hotdogi, kuri šajā piedāvājumā neietilpst, bet par to nav nekādas norādes pašā reklāmā. Tikai pardevējs par to paziņo, ka šis "pašaaprotami" attiecas tikai uz lētākajiem hotdogiem.

Narvesen Tavs palīgs ikdienas steigā. - Darba likuma ignorēšana

Darba likuma ignorēšana Labdien! Šoreiz gribu vērst attiecīgu instanšu uzmanību uz regulārajiem un rupjiem Darba likuma pārkāpumiem Narvesenos. Negribu uzsvērt konkrēti kādu veikalu vai kiosku. Vai tomēr Narvesen vadībai nevajadzētu vairāk pievērst uzmanību saviem franšīzes ņēmējiem un veikt preventīvus pasākumus, jo galu galā tik agresīvi pārkāpumi ir slikta reklāma Narvesenam kopumā. Lūdzu aizsūtiet franšīzes ņēmējiem brošuru ar paskaidrojumiem, ka pieņemot darbā darbinieku ir jāslēdz darba līgums, ka par...

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Šovakar (18.01.2018) ap plkst.21 iegriezos Narvesenā, Rīgā, katoļu ielā 4. Bija man 50 euro, vajadzēja ieliet benzinu, bet uz 20. Skatos-Hesis un narvesen. Iēju Narvesen-pirku cigaretes, dodu savus 50 euro, pārdevēja nadezda atbild-man nav ko izdot. Man šoks-ir vakars, pa dienu nenopelnam 50 euro? Aizgāju uz hesi, tur laipni samainīja, pirkt pat neko nevajadzēja. Neko neteiktu, ja uz atvēršanu ieietu un pirktu sērkociņu kastīti (ko tur arī vairs nevar iegādāties, jo nestes klienti tā maina...

Narvesen - Nepieklājīga apkalpošana

Nepieklājīga apkalpošana Šorīt ap plkst. 8.30 "Narvesen" kioskā pie nacionālā teātra ļoti nelaipni apkalpoja pārdevējs. Katru rītu dodos uz šo Narvesenu pirms darba, arī šodiena nebija izņēmums, vēloties samaksāt, dodu pārdevējam 50 eiro uz ko viņš nelaipni atcērt, ka neesot ko izdot - ir rīts tas vēl varētu būt saprotams, lai gan nav pirmā reize, kad šajā pašā Narvesenā dodu 50 eiro no rīta. Viss būtu kārtībā, ja pārdevējs nelaipni un nicīgi nekomentētu, ka ko es iedomājos, kā no rīta avīžu kioskā var būt tik daudz...

E Evelīna 18.01.2018
Komentāri 4 Veikali

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Ļoti slikta apkalpošana, produkts pēc tā , kad bija noskanēts kasē, tika iemests gandrīz Man, pats esmu lidostas darbinieks, un nesaņēmu darbinieku atlaidi! Pārdevējs runāja rupji, nē labdien , nē uzredzešanos... es neapmierināts aizgaju, vairs negribu tur atgriezties! Cik zinu tas bija, tā Narvesena saimnieks!

Narvesen - Ēdiena kvalitāte

Ēdiena kvalitāte Šodien, 28.decembrī ieskrēju Aspazijas bulvāra Narvesen paņemt maizīti pirms došanās uz universitāti. 2 jauni puiši pie kasēm - ieliek sildīties maizīti un gandrīz tikpat ātri izņem ārā. Ietin salvetē, lai uzreiz nepamanītu, ka maizīte vienos melnumos , jo nav tīrīts sildāmais. Kā arī protams no siltuma ne ziņas, ne miņas.

Narvesen - Esmu sašutusi par to, ka klientam jācieš par to!

Esmu sašutusi par to, ka klientam jācieš par to! Gribēju narvesen (centrālā stacijā) 20: 20 nopirkt tēju. Apsargs man teica, ka karsto ūdeni tējai nedabūšu. Uz manu jautājumu, kāpēc, viņš atbildēja, ka narvesen strādā līdz 21: 00. Es precizēju, ka tagad ir tikai 20: 20 un nesaprotu, kāpēc nevar nopirkt tēju. Uz ko apsargs man atbildēja, ka darbiniekiem nemaksā par virsstundām, lai viņi tirgotu kafiju līdz slēgšanai. Man ir jautājums, kāpēc par to nekur nav informācijas, līdz cikiem var nopirkt kafiju un vispār faktu, ka nevar iegādāties karstos dzērienus līdz slēgšanai.

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Es šodien 20. Decembri 2017. Gadā plkst. 9: 00 biju pircis etalonu 2 braucieniem ka vienmier doties uz darbu. Bet man jau otro reizi ne pardeva etalonu. Kad es jau kapu mikroavtobusa. Man vajadzeja pirk bileti pie šofera esmu dusmigs un sakara ar to gribeju pateikt ka jus narvesen esat krapnieka un jusu deļ cilvekam ne par ko paniemat naudu nakoshreiz es izkapšu ara no mikroavtobusa un iešu strideties. Es ienistu narvesen un šitos mazos skolenus kuri tur strada un apstrada cilvekus.

Narvesen - Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošana Vēlos izteikt ļoti, ļoti lielu fuij Narvesen darbiniecei, kura piektdienas vakarā Maskavas ielā T/C Zoom strādāja pie kases. gari tumši mati meitenei bija, tumsnēja āda. Bet tas ir mazsvarīgi! Fuij izsaku viņai par to ka apkalpojot klientus, viņa ne brīdi nepārtrauca savu telefona sarunu. Agrāk pati strādāju Narvesen. Zinu, ka tas nav pieļaujami.

Narvesen - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana VID ēkā Narvesenā ļoti nelaipna apkalpošana. Apkalpoja meitene Laura. Nepatīkama apkalpošana ar dusmīgu smīnu uz sejas. Attieksme apmēram tāda, ko esi atnācis iepirkties tinies projām! Ļoti negribās redzēt tādus cilvēkus apkalpošanas sfērā.

Narvesen - Foto apgriešana

Foto apgriešana Jau otro reizi pasūtu. Un atkal tiek apgrieztas bildes. Protams kur vairāk centra nobildēts tur neredz. Bet ja seja tuvāk galvas augša tiek apgriezta un tas baltas maliņas nepatik. Nebiju izvēlējusies tādas opcijas. Tāda sajuta ka operators pat neskatās ka tas bildes izskatīsies uz papira. Iepriekš nesu uz citu salonu tur kvalitāte daudz labāka. Visticamāk bus jāgriežas atpakaļ turp. Rēzeknē

U upeniecelaima 19.10.2017
Komentāri 5 Foto