www.sudzibas.lv Narvesen Necilvēcīga darbinieka attieksme

Narvesen - Necilvēcīga darbinieka attieksme

Darbinieks nevēlējās laist bērnu tualetē, jo esot uzkopšanas laiks. Vai tiešām uzkopšana nedrīkst aizkavēties par 2 minūtēm, ja uz tualeti vajag BĒRNAM, kurš nevar paciesties?
Jāpiebilst, ka tualete nebija tik kritiskā stāvoklī, lai tur nevarētu iet..
Un, kad tomēr, bērna labklājības dēļ, iespraucos tualetē, neklausot darbinieka aizrādījumiem, ka nedrīkst iet - tiku izsmieta, kad nācu ar bērnu ārā!

18.11.2018

M Maris34 17.08.2018
Опаздание

Сотрудники часто открывают киоск с опазданием до 30 минут. Разговаривают по теленону о личных делах при клиентах.

P pirena 21.08.2018
darba laiks

nekad nau pardeveja uz vietas,viņš visu dienu atrodas blakus esoša feniksa.Ka var saniemt algu ,par ko? jo prese nav realizeta,Blakus atrodas pietura un etalonus nevar iegadaties ne viens

C critical thinker 18.11.2018

un šitā 10 pēc kārtas nāks?
bet parasti jau var sarunāt kā cilvēki

Nav jau viegli, ja BĒRNAM VAJAG uz tualeti, taču, jāpiedomā, cienītā "ja že maķ!", tomēr pie tā ka Narevesen nav sabiedriskā tualete, bet mazumtirdzniecības veikals, ka darbiniekam bez tualetes tīrīšanas ir arī simtiem citu darbu un nākamais, kuram savajadzēsies uz tualeti sūdzēsies, ka tualete ir netīra. Bet pieļauju, ka ar urīnu galvā domāt ir pārāk sarežģīti. Tāpēc šis vēmeklis norāda nevis uz Narvesen necilvēcību, bet pašas rakstītājas aprobežotību.

miss Veronica 19.11.2018

Tiksimies ?)) Mani sauc Veronica, man ir 19, slaida, jautra un pavisam pieticīga ))
Foto un tālrunis anketā --->>> http://18pop.tk

Rīgа 19.11.2018

Pavisam pieticīga? 20 Eiro bez prezervatīva tev pietiks?