www.sudzibas.lv Narvesen Aizvainojoša attieksme pret pircēju.

Narvesen - Aizvainojoša attieksme pret pircēju.

Šodien 30.11.18 saskāros ar pretīgu attieksmi no pārdevējas puses lidoņu iela, blakus maximai esošajā narvesena. Pirku polar maizi, paprasiju uzslidit.. Pardeveje savieba seju. Jautāju viņai vai, kas noticis uz ko saņēmu - "nejaucies citu darīšanās, ņem savu maizi, samaksā un ej" ar kādām tiesībām veikalā strada tada pārdeveja. Vienkārši izcili prot paradit savu naidu un pretiguma izjutu pret klientiem. Ari krievu valodu liekas, ka nekad nav dzirdejusi. Tiesi pardevejas del saja iestade vairs neiiegriezos. Un nevajag apaksa komentarus par vinu garajam stundam un mazo algu. Stradat apkalpojosa sfera neviens nespiez, lai iet stradat par apkopeju, kur vinu neviens neredz. Alga bus tada pati!

30.11.2018

G

G Gatis444 30.11.2018
Slikta apkalpošana

Es gribētu izteikt, lielu fuj Narvesena vadībai, par vinju neaudzinātajiem un nepieklajigajiem darbiniekiem!
Visticamak, tas jaunais cilvēks varda Izolde, kas mani vakar apkalpoja 29. Novembri bija, kads no ielas panjmets meitene, jo tadu necienju un visatlautibu, es redzeju piro reiz un ceru, ka pedejo, velos aicinat darba devejus, izveleties uzmanigak savus darbiniekus, jo es nevelos lai ar mani runātu, ka ar nevelamu personu!
Sis jaunais cilvēks, runaa ar klientiem, ka ar saviem ienaidniekiem! Un es domāju, lai gan, kads tew butu darbs, tew vinjsh ir jaciena, it ipashi, ja tu strada dien diena ar cilvēkiem!

S Sudzibas.lv Admin 30.11.2018

B BK 01.12.2018

Tu kad raksti zem sava teksta komentāru, tad niku nomaini pajoliņ.

donna b 30.11.2018

Tiesi saja Narvesenaa viena meitene (gan nepamaniju vardu), bija stavoklii. Bet paris reizes kad tur biju, laipna un priesiga. Varbut tagad kada cita. Bet katra gadijumaa, tie padomi darba devejam izveletos citigak darbiniekus, ir smiekligi. Latvijaa NAV kam stradat sos darbus (kasieres, pardevejas, kraveji utt). Un darba devejs tures tos cilvekus, kuri vismaz gatavi stradat un tas visas sudzibas, ka vina jums nesmaidija, nebucoja, nepateicas par pirkumu ir strunts kamer vispar ir, kas mus apkalpo. Driz varetu but ka bus kads Joe, kas knapi runa saprotama valoda un tikai mak pardot, uz ko ar pirkstu paradisi...

Slims lopiņs. Jau 3 sūdzība par vienu un to pašu dažādās interpretācijās. No darba šo izmetuši, vai, ka tā ēdas?...

really? 03.12.2018

Un ar kaadaam tiesibam jauta vinjai vai kkas noticis,jaucies privatajaas darisanaas?