Narvesen

185
Apskatīt statistiku

Narvesen - Sūdzības un atsauksmes

Narvesen - ļoti rupja pārdevēja

ļoti rupja pārdevēja Šodien 32.10.18 saskāros ar pretīgu attieksmi no pārdevējas puses Rīgas autoostas narvesenā. Pirku polar maizi, paprasiju uzslidit..pardeveje savieba seju un teica- pff ATKAL! Pēctam viņa kaut ko parasīja, es nedzirdēju, paprasīju atkārtot un viņa uzkliedza- Viss bus? Paprasīju negāzētu ūdeni, bet viņa iedeva speciāli gāzētu. Neesmu vienīgā, kam šajā pašā dienā bija problemas ar viņas. Kā var ar tādu attieksmi strādāt ar cilvēkiem!?

M Marija11257 31.10.2018
Komentāri 3 Veikali

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlos informēt, ka Vecmīlgrāvī, Narvesen kioskā pie Maksimas, pretī tirgum, strādā korpolenta blonda sieviete, kura ir tik rupja, ka labāk nopirkt kafiju Maksimā nekā tur. Aprunājoties ar citiem cilvēkiem, kas arī izmanto tā Narvesen pakalpojumus, tika iegūta informācija, ka šī sieviete regulāri, maigi sakot, ir nepieklājīga pret klientiem. Narvesena vadībai būtu jāparunā ar šo personu. Ja nevēlas būt jauks var būt arī neitrāls un paturēt savus komentārus pie sevis, netiek prasīts nekas drausmīgs.

S Sasha777 24.10.2018
Komentāri 4 Veikali

Narvesen - Slikts serviss origo narvesen

Slikts serviss origo narvesen Šodien bija ļoti nepatīkama situācija narvesen veikala kas atrodas origo pretī laimas pulkstenis. Pērkot kafiju man ļoti rupji atbildeja resna blonda pardeveja. Lai skatos kur eju un nemaisos pa kājām. Ar kādām tiesībām veikalā strada tada pārdeveja.

Narvesen - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana 22.09.18 narvesen veikalā marijas ielā 2. Pulkstenis 10 tika iegādāti e-taloni un kafija un kasiere (ar vārdu marta) izrādīja necieņu pircējam, ar elkoņiem atspiežoties pret lēti un žāvājoties atbildēja pircējam. Cerams ka reāģēsiet atbilstoši veikala protokolam un sekosiet līdzi pārdevēju attieksmei pret pircējiem. Ar cieņu veikalā narvesen pircējs!

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlos izteikt sūdzību par Narvesen kioskiem kopumā. Es nesaprotu, vai darbiniekiem par maz maksā vai arī maiņas tiek saliktas tā, ka vairs nav iespējams klientus adekvāti apkalpot. Darbinieki reti pasveicina klientus, pat neatņem sveicienu. Piektdien (24.08) ap 8:00 no rīta devos uz lielo Narvesen pie centra mikroautobusa galapunkta. Tumšmatainā sieviete, kas mani apkalpoja ar elkoņiem bija uzgūlusies uz letes un žāvājoties atbildēja uz maniem jautājumiem. Protams, par ‘Labrīt’ nemaz nav ne runas. Ar katru reizi brīnos arvien vairāk.

L Laura 27.08.2018
Komentāri 7 Pārdevēji

Narvesen - slikts serviss

slikts serviss Хочу пожаловаться на сотрудницу нарвесена в Минске. Она ни сколько не знает продукцию для нее все сигареты одинаковые я у нее попросила синий Уинстон с кликом, она дала мне белый и выбила его в кассе я попросила ее поменять. так как у них разные цены и размер она категорически отказалась и сказала что ничего не может сделать. ей было лень возвращать чек. первый раз такой некомпетентный и незнающий работник!

Narvesen - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Vēlētos brīdināt visus darba meklētājus, lai nekādā gadījumā neiet strādāt uz narvesen veikalu vid ēkā vai mežaparkā, kokneses prospektā! Jo abi veikalu vadītāji (vīrs ar sievu) ir krāpnieki! Nemaksā laicīgi darba algu, mistiski atvilkumi kuri nav pamatoti nedz ar aktiem, nedz ar iesniegumiem! Atvelk par iztrūkumiem, kuri rodas pircēju zādzību rezultātā, jo veikalos nav apsardzes, nemaksā slimības lapas, atvaļinājumu naudas, un aizejot aprēķins netiek veikts korekti. Kā arī...

Narvesen - Krāpšanās

Krāpšanās Nedēļu no vietas, Narvesen Origo, tas kurš ir aiz stacijas kasēm, apsūdz manu brāli zādzībā un neizmaksā visu algu, ko viņš ir nopelnījis vairāk nekā pusotru mēnesi. Mans brālis ir nedaudz pamuļķis - viņš bija devis no savas kabatas atlikumu, jo nebija kasē sīknaudas, un vadītāja uz vieras nebija, lai tiktu pie seifa. Galu galā viņš bija iedevis no savas kabatas un vēlāk loģiski bija to paņēmis atpakaļ no kases. Kamera to nofiksēja. Parādīja brālim video kā viņš paņem naudu, bet neparāda, kā...

Narvesen - krāpšana

krāpšana Pirku origo narvesenā e talonu pa 4,60 maksāju ar karti, ievadīju pin kodu un man no konta naudu noskaitīja, bet pārdevēja teica ka viņai čeks nav iznācis un man jāmaksā vēreiz. Es paskatījos internetbankā, man ir noskaitīta divreiz tā summa un gāju atpakaļ sūdzēties. Viņa man pateica ka tur neko nevar darīt, ka tas nav iespējams, ka nauda ir divreiz noskaitīta un, ka tā vairs nav viņas problēma, jo ja ekrāns rādīja ka nav samaksāts ta tā arī bija.Galvenais ka pārdevēja vispār nemēģinja risināt šo situāciju. Ko man reāli darīt es jau neesmu vainīga ka tur kases sistēma nestrādā.

Narvesen Limbaži. RK projekts. - Negodīgs darba devējs

Negodīgs darba devējs Strādāju Limbažu Narvesen gandrīz divus gadus bez saslimšanām un diemžēl bez atvaļinājuma no 09.12.2015 līdz 29.09.2017 kad mani atlaida no darba jo negribēju aiziet pēc savstarpējās vienošanās. 2017. Gada maijā uzzināju ka gaidu bērniņu par ko informēju darba devēju. Līdz septembrim viss bija kad biju spiesta izņemt darba nespējas lapu. 27.09.2017. Iesniedzu iesniegumu par atvaļinājumu pirms dekrēta ko darba devējs saņēma 29.09.2017 un saplēsa manā acu priekšā. Ir notikusi tiesa kur spriedums tika lemts man par labu. Diemžēl darba devējs nepilda tiesas lēmumu.

Narvesen - Оскорбление

Оскорбление Сегодня в самом начале, когда попрасил пополнить э-талон на две поездки, в начале наехала почему я не здароваюсь с ней. Когда я переспросил... "всмысле?"... Мне полетел ряд фраз, "Какое у вас образовние, а да! вижу. Для отсталых.". Забрав Э-талон прозвучала последняя фраза "Вот и пошел ты бля, куда тебя послала." Все произашло в нарвенесене что у главного выхода из Ориго. Женщина лет 25-35 плотного телосложения с татуировками. Спасибо за такое отношение, что уже не первый раз. В след. раз. будем уже что-то предпринимать. Раз руководителям всеравно.

A Anonim 21.07.2018
Komentāri 8 Veikali

Narvesen - pretīga pārdevēja

pretīga pārdevēja narvesen ganību dambis 10. resna pārdeveja kurai laikam no lielās rijības aizmirsušās prastas morāles normas.! apkalpo ar kaut kādu ņirgu tad jau paliek neomulīgi no tā vien. pēc tam vēl tiek izmantoti lamuvārdi. par ko tā arī nesapratu. Vienvārd sakot padla!

Narvesen - E-talons

E-talons 05.07.18 14:36 Atnācu Narvesena, lai nopirkt e-talonu uz visu mēnēsi, pirmo reiz nopirku e-talona, jo pirms tam man bija braucieni par brīvu, tas nozīme, ka es neko nezināju par e-taloniem un kā man rīkoties, nopirku e-talonu, pateicu, ka man vajadzēja uz visiem trolejbusiem uz mēnēsi, loģiski, ka pardēvējai vajadzēja man papildīnāt e-talonu uz visiem transportiem, bet viņa parprasīja, vai uz visiem trolejbusiem, es pateicu jā, jo nezinaju, pareizi vai nē, tikai viņa to varēja zināt, un te ir...

Narvesen - Slikts serviss un garastāvokļa bojāšana

Slikts serviss un garastāvokļa bojāšana Sveiki, gribu pievienot sūdzību par Siguldas Narvesena jauno darbinieci, kuras maiņa bija strādājot 25 jūnijā. Es kā parasti pirms vilciena gribēju paņemt sev kaut ko ēdamu, ieraugot akciju, kur dzēriens un ēdiens bija pa 2.50,respektīvi piemēram hot dogs un Coca-Cola, ejot pie kases, sāku ka gribu šo komplektu, viņa man nepateicot ne sveiki un neko, sāka smieties acīs un prasīt ar smiekliem kādu hot dogu es gribu, es viņai saku ka gribu hot dogu ar tortillas maizi, citādāk sakot lavašs, uz ko...

W what77 25.06.2018
Komentāri 5 Pārdevēji

Narvesen - slikts serviss

slikts serviss Absurds tai Narvesenā. biju Spicē, paņemu kafiju stāvu pie kases, gaidu. Neviena nav. gaidu vēl, nav. nu neko, domāju iešu prom nemaksāšu, ja nevajag, nevajag. Beigās atnāk - izspūrusi, neapmierināta vēl skats kā uz zagli. Saku - gribu samaksāt, man pretī - bet maksā! Nē, nu normāli. Varbūt var nepsihot? Vai varbūt vajag darbiniekiem algas pacelt, lai strādā normāli? Spicē ir vēl citas vietas kur kafiju paņemt, galu galā.

S Ssanchina 05.06.2018
Komentāri 3 Veikali

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien saskāros ar ļoti nepatīkamu apkalpošanu Rīga Plazas Narvesen kioskā veselas 3 reizes pēc kārtas, apkalpoja meitene ar vīrišķu manieri un blondiem īsiem matiem, attieksme vienkārši briesmīga, ne paldies, ne lūdzu, naudu nomet kā tādam sunim. Vienkārši briesmīgi, kā var vispār darbā pieņemt cilvēku ar šādu attieksmi pret klientiem.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Regulāri iepērkos Narvesen kioskā, kurš atrodas T/C Rīga Plaza. Laika gaitā serviss ir kļuvis sliktāks un sliktāks. Jau vairākas nedēļas saskaros ar to, ka precēm, kuras izvietotas nav nedz cenu, nedz apraksta/ nosaukuma. Preces nevīžīgi ir iemestas plauktos un, ja vēlos zināt,cik kas maksā, tad tikai jautājot kasē visus produktus, kuri man interesē. Arī pārdevēju apkalpošana mani šokē. Pārdevēji netikai nesveicinās pirmie, netiek pat atbildēts uz klienta "Labdien".

Narvesen - Mosenicestvo obman Nedajut dogovor

Mosenicestvo obman Nedajut dogovor Direktor narvesen obmansica i mosenica. Priglasila menja direktor narvesen na sobesedovanija. I skazala direktor narvesen cto u nejo pravila estj. Cto pered tem kak prinjatj celoveka na rabotu on dolzen projiti tri dnja podrjad obucenija po 8 casov v denj. I za obucenija oni neplatjat. I platitj ona budet toljko posle tavo kak celovek projidjot obucenija 3 dnja podrjad po 8 casov v denj besplatno na nih rabotaja. I esli ti sebja horosgho pokzesh to polucish dogovor. A pasport ti na vremja...

Narvesen Augusta Dambrovska ielā - Sociāli bīstama pārdevēja

Sociāli bīstama pārdevēja Vecmīlgrāvī, Augusta Dambrovska Ielas Narvesen strādā sociāli bīstama, neadekvāta un garīgi nelīdzsvarota pārdevēja. Es nezinu kā viņu sauc, bet šodien 24.04 viņa no rīta ir darbā. Bļauj uz cilvēkiem, kad tie rēķinās redz ar lielāku naudu nekā viņai vajag. Es piegāju, samaksāju ar sīknaudu, par ko arī šī sāka aurot, ka viņai redz besī, ka šādu naudu krāju sev makā. Uz ko saņēma atbildi, ka man, piedodiet, ir līdz vienai vietai, ko šī domā. Pati strādāju ar klientiem un uzskatu, ka šāda attieksme ir nepieņemama! Lūdzu, narvesen vadību sekot tam, kādus darbiniekus pieņem darbā!

O Olga 24.04.2018
Komentāri 11 Veikali

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Пошла кровь из носа, а салфеток не было с собой, подошёл к narvesen. Gabriela, 8.30, 13 апреля, на остановке Tadaiķu iela, сидит и заполняет журнал и не реагирует на постукивание по закрытому стеклу. Потом смотрит на меня и крутит пальцем у виска, а кровь то идёт, и только через какое то время открывает окошко и слушает меня. Как так можно относиться к клиентам. Ужас