AtrisinātaNarvesen - Atmosfēra

Labdien, jūs tiešām uzskatāt, ka man kā patstāvīgam un pārējiem klientiem jāklausās lamuvārdi, īpaši tad ja blakus ir mazi bērni? Runa iet par šīs nedēļas pirmdienas pirmo dienas pusi, kad “Narvesen” veikalā (Origo, pretim “Laimas” veikalam) iekštelpā, nezinu vai tā ir ģērbtuve vai noliktava, bet no turienes skanēja ļoti skaļi un ļoti rupji lamuvārdi. Un cik te lasīju tad šī nav pirmā tāda tipa sūdzība!

04.09.2019

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 04.09.2019

Labdien!

Paldies par informāciju – izvērtēsim!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ance.rancane 09.09.2019

Viss tika veiksīgi atrisināts, šoreiz bija mana vaina, ierados veikalā ar sliktu noskaņojumu.

An

Ko KOTUSAKI 04.09.2019

Tas ir labi, ka esat jau patstāvīga, bet skolas laiks jau sācies un jāapmeklē stundas nevis blandīties pa staciju un klausīties kā pieaugušie lamājas

Tu Turkey901 04.09.2019

Varat aizspiest ausis, vai arī uzlikt austiņas un uzslēgt skļāk mūziku, vai arī vairs neapmeklēt šo kiosku, varianti ir neskaitāmi - izvēles brīvība!

An Anniiiiijjjjaaaaaaa 06.09.2019

Kaut kā jau negatīvās emocijas, kuras ik dienu nes klienti, vajag ārā izlikt :)