www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen - Slikts serviss

T/C Origo Narvesena b ēkā iepretim Laimas pulkstenim personāla attieksme pret klientiem ir vienkārši pretīga un augstprātīga. Pret klientiem neiecietīgi, rupji, nemāk risināt konfliksituācijas. It sevišķi izceļas korpulenta pārdevēja, kas var gan rupji izturēties, fiziski aizskart klientu (turēt aiz drēbēm) , bet kad viņai prasa nosaukt savu amatu, vārdu, priekšniecības kontaktus, tad paliek mēma, nedzirdīga un nezinoša.

10.07.2019

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 10.07.2019

Labdien!

Lūdzam atrakstīt sīkāku informāciju (incidenta dienu/laiku) uz [email protected], lai varētu pārrunāt radušos situāciju ar kolēģiem. Paldies!

Ma

Tu Turkey901 10.07.2019

Kādas tur var būt problēmsituācijas un to risināšana?!
Jūs atnākat, izvēlaties produktu vai pakalpojumu, samaksājiet naudu un ejat prom.

Rx RXX 10.07.2019

Man arī radās tāds pats jautājums. Samaksā par savu kafiju un e-talonu un lasies... nu, ja nesamaksā, tad cita runa...

Li Livva 10.07.2019

Ja jau nav aprakstīta konfliktsituācija, tad varbūt tika izlaists posms ,,samaksājiet naudu''? Narvesen pārdevēji parasti stāv aiz letes, kā tad var kert aiz drēbēm?