Narvesen - E-talons

Ehh, cik reizes bijis, kad Narvesen e-talonā nav iesists tik daudz braucienu, par cik samaksāts. Uzticoties godaprātam, čeku parasti neņemu, bet tad atskārtu Rigas satiksmē, pīkstinot talonu, ka daļa braucienu, par ko samaksāts, nemaz nav. Labi, ka nav sanacis uzdurties sajas reizes uz kontroles, citadi naktos maksat lielu sodu si uznemuma darbinieku nolaidibas del

21.09.2019

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 23.09.2019

Labdien!

Vai pārbaudījāt e-talona atlikumu, pārliecinoties, ka tajā patiešām nav braucienu? Iegādājoties dažādu braucienu skaitu, transporta līdzeklī esošais etalonu lasītājs var nerādīt pilno atlikušo braucienu skaitu.

Ja jā, lūgums atrakstīt [email protected] sīkākas detaļas par to, kad iegādājāties e-talonu un kurā tirdzniecības vietā.

D

N Noboby 21.09.2019

Es nesaprotu vienu lietu. Ja tā Tev ir bijis vairākas reizes, bet tik un tā čeku neņem, jo uzticies viņiem, tad kāpēc kāp uz viena un tā paša grābekļa ar cerību ka nākamreiz kāts netrāpīs Tev pa seju?

A Anniiiiijjjjaaaaaaa 21.09.2019

Ja Tev ir e-talons, uz kura var atkārtoti uzlikt braucienus, no sākuma iztērēsies pirmie braucieni. Vajag skatīties uz ekrāna virs kases, par cik braucieniem samaksāts.