Narvesen - Krāpšana

Jauki, kārtējo reizi Narvesenā man pārdeva tukšu e-talonu! Kods uz paša talona sakrīt ar Nummuru uz čeka, bet braucienu nav. Rezultātā jābrauc kā bezbiļetniekam - pa zaķi.
Paldies Narvesenam, ka vidēji mēnesī man nozogat ~5€
katram iesaku rūpīgi pārbaudīt vai pārdevējs ir uzskaitījis jums uz e-talona braucienus neatejot no kases. Zinu, ka pārdevējs/ja pukstēs neapmierinātībā, bet pieredza māca.

15.07.2019

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 15.07.2019

Labdien!

Lūdzam atrakstīt uz [email protected], lai varētu pārbaudīt šo situāciju – kurā Narvesen veikalā tika iegādāts e-talons, kādā laikā; ja iespējams, pievienojot foto ar čekiem. Centīsimies palīdzēt! Uz sazināšanos!

A Artūrs90 15.07.2019

Ja vien šīs opcijas man derētu, jā zinu par to, kur var nopirkt e-talonu. Bet nu diemžēl nav man citu opciju, piemājas Maxima arī pāris mēnešus pārdeva e-talonus ,bet tikpat ātri beidza pārdot ——> jo pāri ceļam ir Narvesens :D :D :D