Narvesen - Krāpšana

Jauki, kārtējo reizi Narvesenā man pārdeva tukšu e-talonu! Kods uz paša talona sakrīt ar Nummuru uz čeka, bet braucienu nav. Rezultātā jābrauc kā bezbiļetniekam - pa zaķi.
Paldies Narvesenam, ka vidēji mēnesī man nozogat ~5€
katram iesaku rūpīgi pārbaudīt vai pārdevējs ir uzskaitījis jums uz e-talona braucienus neatejot no kases. Zinu, ka pārdevējs/ja pukstēs neapmierinātībā, bet pieredza māca.

15.07.2019

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 15.07.2019

Labdien!

Lūdzam atrakstīt uz [email protected], lai varētu pārbaudīt šo situāciju – kurā Narvesen veikalā tika iegādāts e-talons, kādā laikā; ja iespējams, pievienojot foto ar čekiem. Centīsimies palīdzēt! Uz sazināšanos!

Ar

Tu Turkey901 15.07.2019

Nav pirmā reize, bet Jūs turpinat nākt?!

Ar Artūrs90 15.07.2019

Tā nenotiek tik vienā vietā :D ! Un jā - man pie mājām ir tikai viena vieta ,kur iegādāties e-talonu, loģiski ,ka atgriežos uz to pašu Narvesen kiosku. Ja nu gadās doties kur neplānoti ,izvēles KUR iegādāties man nav.

El Elitaass 15.07.2019

Zināji, ka e-talonu var nopirk arī Rimi,Maxima,Pasts, Latvijas Balzāms, Cirkle k?

Varbūt tev vnk jāpārstāj iet uz to Narvesenu?

Ar Artūrs90 15.07.2019

Ja vien šīs opcijas man derētu, jā zinu par to, kur var nopirkt e-talonu. Bet nu diemžēl nav man citu opciju, piemājas Maxima arī pāris mēnešus pārdeva e-talonus ,bet tikpat ātri beidza pārdot ——> jo pāri ceļam ir Narvesens :D :D :D