www.sudzibas.lv Narvesen Kafija bez garšas

Narvesen - Kafija bez garšas

Origo kafijai nav garšaas, ļoti vāja. Itin nemaz negaršo pēc kafijas un ir es teiktu pat ļoti vāja. Protams, nerakstītu pēc pirmās x, bet tas atkārtojas jau 2nedēlas. Kādēļ pērku? Jo man ir nepueciešama rīta kafija un katru rītu ceru, ka tā būs baudāmāka. Laikam apvēršu domu iegādāties to citur - žēl, jo šī bija mana mīļākā. Esmu vīlusies, diemžēl.

05.02.2019

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 06.02.2019

Labdien!
Narvesen veikali tirdzniecības centrā " Origo" ir četri. Lūdzu sazināties ar Narvesen informācijas centru, telefons: 67074255, e-pasts: [email protected], lai precizētu veikalu, kurā iepirkāties un varētu veikt kafijas kvalitātes pārbaudi šajā veikalā.

really? 05.02.2019

Nopeerc labu termokruuzi un taisi savu kafiju majas,ar garsu un nem liidzi!

M Mego izmeklētājs 05.02.2019

Tieši tā termokrūze nevis kartons un plastmasa kuru izmetam.

A aramiss 06.02.2019

Jā tā ir, jo viņi kad izmazgā grīdu, to ūdeni no spaiņa salej kafijas automātā, tāpēc kafijai nav garšas...