Narvesen

180
Apskatīt statistiku

Narvesen - Sūdzības un atsauksmes

Narvesen - Arprats

Arprats Labdien. Gribu zinot par budinu kas atrodas Valdeķu iela 10 tur strādā pretīga rudmataina resna kundze kura visu laiku runa pa telefonu un bubina visu laiku sev pie deguna. A kas skaitās pa telefona lietošanu visu laiku viņu lieto un runa krievu valoda ļoti pretīga pārdevēja viņi strādā tur maiņas otra pārdevēja normāla bet Sita ļoti bezkaunīga un pretīga tev deguna priekša aiztaisa žalūzijas un ai budas iet smēķēt. Ludzu pieņemiet mērus pret to pretīgo sievieti

Narvesen - Pateicība

Pateicība Labdien pārdevējā drīz paliks bez balss narvesen lūdzu cieniet savus darbiniekus ja mūsu cilvēki ir aunu bars neko neredz ne lasa tad nolieciet durvju priekša cilvēku. Lai kontrole ienākšanu pa vienam nevis nabaga pārdevējiem ir jāsaka ka ienākšana pa vienam a pēc tam viņiem liksiet soda naudu jo mums ir ļoti daudz neadekvātu cilvēku un ko tie pārdevēji izdarīs neko !Pieņemiet mērus vai tiešam jums ir nospļauties uz jūsu darbiniekiem.

Narvesen - Neadekvāta pārdēvēja

Neadekvāta pārdēvēja Pienācu pie kafijas aparāta uztaisīt tēju un brīnījos kā var atvērt sīrupa kasti un pārdevēja krievu valodā sāka draudēt ka samaksāšu 2000eur par aparātu ja salauzīšu. Nobrīnījos un sāku pildīt tēju un uzspiedu divreiz karsto ūdeni lai būtu pilna krūzīte. Pārdevēja atkal komentēja ka maksāšu par divām tējām vai nemaksāšu vispār, paņēma tēju un aiznesa. Es nobrīnījos un izgāju ar draugu ārā ar kuru runājam latviski un pārdevēja to dzirdēja un speciāli sarunājas krievu valoda. Tā itkā nebūtu...

Narvesen - Trakums

Trakums Labdien tas ir trakums ar to ienākšanu pa vienam pārdevējā drīz paliks bez balss cilvēki neredz nedzird un tā jūsu cisiņu un maizīšu sildīšanā ir ārprāts vai tiešam mums cilvēki tik izsalkusi lai galu gala ed majas ja saprotu kafija pa ceļam bet ne ta 10 mīnusu hod dogu un maizīšu sildīšanā viens cilvēks ienāk ne i hot dogus un maizes un. Sildīšanā taisīšanā un pārdevējā neko ne var izdarīt un pat apkalpot cilvēkus kamēr slidas tas maizes dariet kaut ko ludzu.

Narvesen - Bez atbildiba

Bez atbildiba Labdien gribu zinot par narvesen pardeveju.bezatbildibu veikala uz durvim rakstit ienakt pa vienam pardeveji laiz veikala vairak cilvekus vini lien uz galvas neivero 2 metru distanci bez maskam pretigi skatities pardeveji loti bezatbidigi !

Narvesen - Неправильно загрузили билеты

Неправильно загрузили билеты К сожалению, уже не первый раз в т/ц "Mols" в Narvesen работники неправильно пробивают билеты, но до недавнего времени это не было для меня большой проблемой, из-за которой следовало бы жаловаться, пока не произошло следующее. 27.01 покупала там часовой билет, при этом четко сказав, что билет нужен именно на рабочий день. По невнимательности не посмотрела на чек (да, моя вина, соглашусь, но вины работника все равно не отменяет) и, уже когда зашла в трамвай и поднесла е-талон к валидатору...

Z Zlata 30.01.2021
Komentāri 0 Tirdzniecība

Narvesen - Drausmīgs serviss

Drausmīgs serviss Ļoti nepatīkams gadījums. Esam bijuši patstāvīgi narvesen kafijas piekritēji un devāmies pārsaluši nobaudīt kafiju, kā parasti, veikalā neviena nav, tikai pārdevējs mūs vēro. Izvēlējāmies šoreiz xl krūzītes un ielējam l kafijas, lai neaplietos, ārā ir putenis un ļoti slidens:) , (runājam ar vīru angļu valodā, jo viņš ir ārzemnieks) nonākot pie kases, informējam, ka esam paņēmuši Melnās kafijas, tiek apmaksāts pirkums. Apskatot čeku, saprotu, ka mēs esam samaksājuši par xl kafijām, par to...

D DiaDj 29.01.2021
Komentāri 10 Tirdzniecība

Narvesen - Плахой сервис

Плахой сервис Добрый день, сегодня была в Narvessen на Zentenes 11, работала Anna, я очень уважаю качевство компании Narvesson, зашла купила для отца телепрограму, к сожилению взила не ту, так как у папы зрение ослаблинное, вернулась через 8 минут просто поминять програму на другую, чек был, попрасила поминять мне отказали и сказали покупать новую. Плахой работник. Спасибо

Narvesen - Drausmīgs serviss !

Drausmīgs serviss ! No rīta iegādājos expresso , lielo ! Par 1.90 saņekpt kafiju LIELĀJĀ krūze atverot konstatēju , kad tur vispār var teikt nekā nav , pārdevēja atbildēja , kad tā ir un tā vienmēr ir jābūt , cik daudz esmu reizes ņēmis kafiju vai ko citu narvesenā tā nav bijis , PIENU VAJAG PIEVIENOT ! Expreso bija pretīgs un nebaudām ! Vēlos atgriezt naudu nav pirmā reize , kad Narvesen cenšas piekrāpt apiet !

AtrisinātaNarvesen - Krāpšana

Krāpšana Pērkot etalonu 3x braucieniem, tika ielādēts tikai viens brauciens. Protams ka čeka nav, un uzmetiena fakts tika konstatēts tikai pēc 48h. Nepreciet narvesenà neko... 100% apkrāps. Šis bija narvesen mols. Un neko risināt nevajag! Visiem pastāstīšu par zaglīgo narvesenu!

Narvesen - Apvainošana bez pierādījumiem

Apvainošana bez pierādījumiem Šoreiz nebūs sūdzība, bet netīši noklausīta saruna starp pārdevēju un klientu. Atnāca sieviete gados un sāka apvainot pārdevēju ka viņa esot viņu apkrāpusi, pārdevēja zinoša, jautāja kādas problēmas, tad sieviete visas dusmas izgāza uz pārdevēju. Pārdevēja mierīgā tonī pajautāja lai parāda čeku par pirkumu, ko kundze atbildēja ka neesot, tad pārdevēja piedāvāja apskatīt video kameru, kundze atteicās. Nesaprotu kāpēc apvainot mūsu jauko pārdevēju. Bez pierādījumiem. Kauns vecajai kundzei. Ja nemaldos pārdevējas vārds ir Ilze. Izturību viņai cīņā ar šādiem klienti.

Narvesen - Slikts servis

Slikts servis Vēlējos iēgādāties masku ,jo bija no rīta jādodas uz pasākumu , vēlejos apskatīties un atvērt ,bet iepakojumu sakot un melojot , ka nevar vairs aizstaisīt , būtu izņēmis un apskatijies nebūtu iegādājies , nekam neder tā maska , vēlos naudu ATGRIEZT ( prece ar visu iepakojumu tiks atgriezta ) , jo ja es būtu izņēmis un redzējis zinātu , kad nav mans izmērs un masku neiegādātos !

AtrisinātaNarvesen - Krāpšana

Krāpšana Limbažu narvesen pārdevēja, aizslēdza atraka narvesenu ciet, un dēļ viņas paciņu nevarēja saņemt! Es ceru ka ceļa izdevumus viņa atmaksas! Jeb viņai ir jāapmaksā! 09.12.2020 viņai kā cilvēkam palūdza lai uzgaida 5 minūtes, bet viņa atteicās un Saka dusmoties par to ka ir aizslēgusi un kodus pa jaunam nevēlējās vadīt!

Narvesen - Плохой сервис

Плохой сервис Сегодня перед поездкой решила зайти в Narvesen в городе Даугавпилс (вокзал) и купить кофе, была очередь но было два продавца. Одна что не у кассы отказывалась отвечать на вопросы мужчины который был позади меня. Когда пришла моя очередь я пошла выбрать кофе, видимо что бы мне помочь выбрать кофе вторая продавец стала рядом и когда я хотела нажать она меня ударила по руке (без перчаток) "нечего тут нажимать" я просто в шоке... После она долго наблюдала за мной стоя рядом около полу метра...

Narvesen - Slikta pārtika

Slikta pārtika Vienreiz vakarā esmu bijis Rīgas centrālajā dzelzceļu stacijā un nolēmu nopirkt hotdog cīsiņu ar maizi Narvesen. Samaksāju eiro ar pusi un ātri sapratu, ka garša tam hotdogam ir kā papīram ar desu un gaļu vispār nejūt, tāda sajūta, ka apēdu soju ar papīru. Slikta kvaltāte arī priekš eiro ar pusi, var būt ka arī tie hotdogi stāv tur visu dienu un sabojājās. Один раз был на Рижской железнодорожной станции и решил купить хотдог с сосиской в Narvesen. Заплатил евро с пловиной и быстро понял, что...

Narvesen - slikta apkalpošana

slikta apkalpošana Ļoti nelaipna pārdevēja veikalā uz Kaļķu ielas, šodien iegāju pēc kafijas un šokolādes, ne man sveiki ne labdien, glaudīja savu telefonu un ņirdza skaļā balsī ar citu veikala darbinieci. sejas maskas arī bija pabāztas zem zoda nevis tā kā ppareizi jālieto. vairs nekad neiešu uz šo veikalu. iespējams ka kafiju arī pirkšu Statoilā, tas tur pat netālu uz Kaļķu ielas un arī garšīgāka kafija tur.

Narvesen - Skudras kafija , silikāta apkalpošana

Skudras kafija , silikāta apkalpošana Šausmas gribēju jau sen uzrakstīt komentāriju par narvesenu kioskiem 13. Janvāra iela bet kaut ka aizmirstas. Loti biezi eju tur kafiju e-talonu un cigaretes ņemt jo braucu no majam un ideāla vieta pa ceļam iepirkties. Nevar nekad zināt kad kioski būs vāļā labi kad vismaz viens vāļā bet ir biezas situācijas kad abi divi ciet. Esmu sūdzējusies par to pārdevējiem ar nesmuku attieksmi pasuta mani 3 majas tālāk daudz jaunāks par mani calis. Labi tas vel ir nieks bet ir tādas situācijas kad man nav...

L liga tuca 24.11.2020
Komentāri 1

AtrisinātaNarvesen - Продажа кофе с тараканом

Продажа кофе с тараканом В пятницу продали кофе с тараканом внутри стаканчика. На мой вопрос почему торгуют кофе если там поселились тараканы меня вежливо отправили далеко и подальше со словами что я сам себе таракана подкинул в стакан. Крайне опечален скотским отношением к клиенту. Могу понять что в киоске могут быть такие проблему, но чтоб кампания травила клиентов рад одного стакана кофе за 1.60? Просто чудесно.

Narvesen - Slikts serviss

Slikts serviss Покупаю хот дог и попросив сделать его определённым хлебом. Получив его только потом увидала что сделан совершенно с другим, задав вопрос почему вы положили этот а не тот который был заказан, он тоже вкусный. Тот закончился. Окей. Побеседуйте с работником, что покупателя надо информировать хотя бы, а не ставить перед фактом, давая в руки продукт. Работники ходят без масок! Уже 2ой раз захожу и вижу это. Если уже каждый посетитель обязан носить маску, это и касается сотрудников!

Narvesen - Veci produkti

Veci produkti Nopirku šodien hotdogu ar Frankfurtes desiņu,Tc Damme, izskatījās labi, bet desa garšoja pēc veciem taukiem, varbūt dēļ blakus esošās desiņas, kas bija galīgi sakaltusi un pārcepta. Skumji, ka Narvesen pārdevējiem jāpārdod veci un bezgaršīgi produkti, tādas desas neēstu pat mans suns.

ž Žube77 09.11.2020
Komentāri 0 Tirdzniecība