Narvesen - Krāpšana

Izbeidzot darba attiecības vairāk, kā pirms mēneša, joprojām nav izmaksāta atvaļinājuma nauda un alga par pēdējām nostrādātajām darba dienām.
Un izskatās, ka arī pašam narvesen ir pilnīgi vienalga, kādi franšīžu ņēmēji viņiem tur darbojas un kāda ir to attieksme pret darbiniekiem.

Saucot sevi par "uzņēmēju".

31.03.2022

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 04.04.2022

Labdien!

Lūdzam precizēt par kuru franšīzes ņēmēju/tirdzniecības vietu ir runa, rakstot mums uz [email protected]

Paldies jau iepriekš!

E EmīlsX 25.02.2022
Patvaļīgi aizslēgts kiosks

Narvesen Stirnu ielā patvaļīgi aizslēdz kiosku plkst 15:25, ne norādes cikos atpakaļ nekā.

S Sudzibas.lv Admin 05.04.2022

P Palīgs neskaidrajiem 31.03.2022

Jums darba līgums ir ar Narvesen?

S Series Mironafs 02.04.2022
Ļoti laba Darbiniedze

Наконец-то поменяли работника очень красивая девушка тёмными волосами благодарная любезная всегда отзывается хочу сказать спасибо это я работница когда у меня не было делишь окна-эталон она очень любезно купила за свои денежки очень благодарные анита толстая морда которая всегда недовольна.

S Sudzibas.lv Admin 02.04.2022