www.sudzibas.lv Narvesen Slikts serviss

Narvesen - Slikts serviss

20 minūtes jāgaida ārā, kad esi 2. Cilvēks Rindā, jo pārdevēja izdomā uzsmēķēt ar paziņu, tad ieiet kioskā ar paziņu un turpināt sarunu. Beigās visi 4 cilvēki kas gaidīja Rindā vienkārši aizgāja prom. Noteikti vairs neizmantošu Narvesen. (05.02.2022. 15: 05-15: 25)

05.02.2022

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 07.02.2022

Labdien!

Atvainojamies par radušos situāciju!

Lūgums precizēt, kuru tirdzniecības vietu apmeklējāt, rakstot uz [email protected] vai papildinot informāciju šeit pat.

D Dontkillmyvibe 05.02.2022

Tu vispār stādies priekšā cik Narvesenu ir Latvijā? 😁

B Barbara68 05.02.2022

A kas par Narvesenu? Bet domāju, ka maz tur kas tiks darīts, jo pirms pāris gadiem bija Bez Tabu raidījums kur stastija par to, ka vienā no Narvesen tika atlaista grūtniece, kaut kur 6 mēnesī un neviens neko lietas labā nedarīja, bet tas Narvesens kā strādā tā strādā… vajadzēta kā ārzemēs banot šo uzņēmumu.