www.sudzibas.lv Narvesen Neobjektivitāte

Narvesen - Neobjektivitāte

Galīgi garām!
Cien. Narvesen vadība, kas notiek?!
Cenas aug griezdamās , pārdevējs nespēj izsekot tam cik ļoti bieži tiek paaugstinātas cenas un pie kases ar klientu ir jāatrīdās par to, ka cena kasē ir citādāka nekā plauktā !?!
Algas , kādas bija pirms diviem gadiem , tādas pašas arī šobrīd , vai tā ir izaugsme , vai svarīgāk ir Franšīzes ņēmējiem samazināt procentus , neskatoties , ka komunālās cenas tikai pieaug , piegādes cenas tāpat un tas jāsedz
Franšīzes ņēmējam ! Laikam galvenais , ka Narvesen birojs atrodas vienā no jaunākajiem birojiem Riga , kaut kā jau ir jāsedz izmaksas !
Vadības attieksme ir tāda , it kā pie Jums cilveki rautos strādāt , neskatoties uz to , ka vairākas iestādes stāv tukšas !
Bez etaloniem vairumā Jūsu iestāžu un tādām cenām , varat paši apmeklēt savu čūsku midzeni !

16.06.2022

Atbilde no Narvesen Latvija Pārstāvja atbilde 20.06.2022

Labdien!

Inflācija neizbēgami skar ikvienu no mums. Diemžēl visspilgtāk tā atspoguļojas tieši produktu cenās tirdzniecības vietās.

Atvainojamies, ja straujo pārmaiņu dēļ Jums kādā no mūsu tirdzniecības vietām ir nācies saskarties ar nepatīkamām situācijām! Darīsim visu, lai citkārt tas neatkārtotos.

K

K Klēr 16.06.2022

Ko Tu kliedz virsū, visiem! Nav mācīta cieņa? Ne tikai Narvesen bet arī daudziem citiem veikaliem cenas pieaug, Tev jau nav jāstrīdas var arī preci pie kases atteikt ja redzi ka cenas nesakrīt, varbūt nepaspēja izlikt jaunās cenu zīmes vai arī kā mēdz teikt akcijas periods beidzās.. Tevi neviens ar varu nevelk uz to Narvesen iet . Ir arī citas tirdzniecības vietas.