Riga Cruises Company

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Riga Cruises Company - Sūdzības un atsauksmes

Rigacruises.com - Slikts serviss

Slikts serviss Uzņēmums http://www.rigacruises.com/ , Kaspars Lavrovs ar saviem darbiniekiem, organizēja mūsu uzņēmumam braucienu ar kuģīti "Jelgava", iekļaujot ēdināšanu uz kuģīša. Diemžēl netika izpildītas vairākas iepriekšējas vienošanās un solījumi par pasākuma norisi. Rezultātā cilvēkiem pasākuma laikā uz kuģīša nācās piedzīvot nepatīkamas situācijas, kā piemēram- pusstundu pirms noteiktā laika tika paziņots, ka vairāk kuģītis nav apmaksāts, attiecīgi visiem nekavējoties jākāpj nost. Cilvēkiem, kuri pec...

SIA Riga Cruises Company - KRĀPNIEKI UN MEĻI!

KRĀPNIEKI UN MEĻI! VIESIEM!!! Uzmanieties no sadarbības ar šo kompāniju, kuru menedžē Edgars Lazdiņš un Kaspars Lavrovs, pasūtījām pasākumu- rezultātā- neko nedabūjām- naudu ar atpakaļ neatdeva! Solījumi, solījumi, solījumi un nekas vairāk. Kad pieteicām pasūtījumu- visu varam visu protam- rezultātā NEKO NEDABŪJĀM! Nevienai tūrkompānijai vairs neiesakām ar šīm personām un SIA sadarboties!

"Riga Cruises Company" - Parādnieki

Parādnieki Uzmanieties no jebkādas sadarbības ar šo kompāniju, jo tie nemaksā naudu par sniegtajiem pakalpojumiem. Krāpnieki!