Reitings Atpūta / Izklaide

Kastos Karpu dīķis
Zvejnieku Sēta traktieris
Stageart studija
Latviabeerfest

Mārtiņš Lipskis - Izkrāpa naudu, internetā pārdodot koncerta biļetes.

Izkrāpa naudu, internetā pārdodot koncerta biļetes. Krāpnieks un melis. Izkrāpa naudu, pārdodot internetā koncerta biļetes, bet tā arī tās nenogādāja pircējam. Turklāt vairāk kā 3 mēn. garumā solīja naudu atmaksāt par nesaņemtajām biļetēm, meloja, ka ir veicis pārskaitījumu, atkārtoti izteica solījumus, zvērēja, ka pārskaitījums veikts, bet nekā. Naudiņa vēljoprojām kopš 08.03.19. (kad notika koncerts kura biļetes nopirku, bet tā arī uz to neaizgāju, jo biļetes nesaņēmu) nav atgūta (šodienas datums: 05.05.19.) Strādājot Latvijas Hokeja Federācijā, bet nekaunīgs krāpnieks un melis.

Mans viedoklis.lv - Krāpšana

Kā var tā būt, ka manā lapā"mans viedoklis"var ienākt cits-cita dz.1949. G.6.10. Vidzemē un aizpildīt manu zibaptaiju šai dienai. Un es varu lēkāt apkārt - atbilde viena - šai dieni jūs esat aizpildījuši visus jautājumus! Ko darīt ar viņiem. Neko jau necer'ēju, bet bija interesanti katru dienu pildīt. Lai arī šaubas jau izraisa reitinga dati - vari pildīt cik uziet - kā tavi favorīti paliek ar 83, 70, punktiem, tā stāv uz vietas. Jēga?

Анастасия Спелова - Плохой сервис

Провести юбилей позвали дорогую ведущую Анастасия Спелова. За 6 часов ведущая провела 2! Два ужасно скучных конкурса. 1ый конкурс - разделились на комманды, задание - отвечать на вопросы касательно юбиляра. 2 ой конкурс, играющий при помощи наводящих вопросов, должен был угадать, что за подарок он купит юбиляру. Нудно и скучно, отметили все гости. Не советуем.

Persona Tour - Slikts servis

Здравствуйте! Речь пойдёт о гиде Петре Из Persona Tour. К огромному сожалению нам пришлось дважды пересечься с этим человеком. Хам, грубиян и пьяница. В первой поездке он напился с туристами своими и весь автобус на следующее утро его ждал около часа. Позже он появился неопрятный и с жутким перегаром. Этот человек не умеет рассчитывать время. Во второй раз мы ездили с ним в Спа В Гданьск-Сопот 19.04.19. Гостиница без горячей воды оба дня прибывание (спа на секундочку!) про ужин вообще промолчу...

VRK Travel - Невыполнение обязательств перед клиентом

Невыполнение обязательств перед клиентом Фирма Vrk travel не выполнила своих обязательств перед саоим клиентом. Был составлен трехсторонный договор между двумя тур. Фирмами и человеком. В случае банкротства одной из них, вторая (в данном случае Vrk обязана была отправить ктиента на отдых. В итоге даже аванса не вернули 200 евро. После решения комиссии будут занесены в черный список тур фирм.

Ruta Putnaērgle astroloģe,numeroloģe - Astroloģes-numeroloģes nekompentence

Biju aizgājusi pie šīs sievietes uz konsultāciju.Ļoti nožēloju.Sekojošie iemesli tam ir šādi: 1.)Pa telefonu tika sarunāts par astroloģijas konsultāciju.Apsolīja, ka sastādīs manu natālisko karti. Īstenībā šī konsultācija bija par numeroloģiju.Bija sastādīta numeroloģiskā karte, kurā bija tikai skaitļi. 2.)Konsultācijas laikā viņa teica to, ko var piemērot katram cilvēkam manā vecumā. Esmu jauniete. Protams, kas ir raksturīgs jauniešiem? Viņa man ieteica nedzert, iet agrāk gulēt utt., bet e...

Līvu Akvaparks - Slikts serviss

Slikts serviss Добрый день! Никогда не жалуюсь на сервис, но в этот раз уже перебор. Много раз были в livu akparks и в других аквапарках европы, поэтому есть с чем сравнить. В līvu akvaparks помещении холод собачий, дети мерзнут, персоналу абсолютно на это насрать. Вода в бассейнах холодная, с окон дует ледяной ветер, кровь на лестница от разбитых ног, которую никто не вытирает. Кругом ржавчина. Спасатели сидят в своих телефонах и единственная их работа смотреть чтобы вы не вздумали снимать или фотографировать сами. Им абсолютно наплевать что происходит в бассейнах.

Unimarine spa - Slikts serviss 2019

Bieži sildos šajā saunu centrā, visumā labs komplekss, laba cena: 16eiro pa visu dienu, vai 9.99 par 1 stundu. Diemžēl, ir vesela rinda problēmu. 1. Karstākā sauna ir tikai 80*, bet ne kā visur eiropā pieņemtie 90*. Tur virs akmeņiem ir arī katls ar smaržu ūdeni, kas tikai iztvaikojot nedaudz smaržo - citur pil uz akmeņiem, un tā daudz efektīvāk. 2. Šajā 80* saunā ir aizliegts liet ūdeni, vai uzbērt sniegu, kas ražojas tur pat blakus ārpusē. Kādēļ? Sak, iedeva jums 80grādus, priecājaties, jo...

Landijs Liepiņš - Neatdod parādus

Landijs Liepiņš, darbojas tajā skaitā atpūtas un izklaides jomā. Iepriekš mēģinājis attīstīt citus projektus, kas izgāzušies un palicis parādā par tiem. Naudu neatdod, sola pēc mēneša, pēc nedēļas utt, bet tā arī nav spējīgs atdot, aizbildinās, ka neesot kontu bankās Latvijā. Pašam nekas nepieder, līdz ar to no viņa nav ko ņemt. Tāpēc, ja no Landija Liepiņa ir piedāvājumi investēt biznesā, attīstīt projektu, vai vienkārši lūgums aizdot naudu - labi padomājiet pirms iesaistieties, jo riskējiet...

Kino Citadele - Slikts serviss

Slikta apkalpošana. Pasaku, lai skaita Colu atsevišķi, jo par popkornu maksāja draugs, pārdevēja neklausās un pieskaita man klāt. Prasu kāpēc, viņa atliek popkornu un pasaka, ka tas nav ieskaitīts. Nelaipna un dusmīga pārdevēja, nezinu, kur tā ir iemācīts runāt. Tā vietā, lai pārjautātu, uzbraucošā tonī runā pretī.

Tallink - Krāpšana

Krāpšana Sveiki! Diezgan nepatīkami esmu apsūdzēta savas labākās draudzenes jakas zagšanā. Ir izvirzīta sūdzība pret mani, lai gan to ir izdarījis cits cilvēks. Vēlāk, apsardzes darbinieki mani nosūdz apzagšanā. Lūdzu, vērst uzmanību apsardzes darbinieku kameru nepamatotā apsūdzēšanā.

Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien bija ar ģimeni (meitu un mammu) zoodārza. Laiks bija fantastisks. Taka mamma sen nebija šaja apkaime nolemam nedaudz izklaidēties. Rezultāta zooloģiska darza divnieku maz, loti maz. Visi budas, visi eda, daži zvēri-visur rekonstrukcijas. Samaksāti 17 eiro, un par ko? 4 žirafem un guļošu ķenguru?

Tallink - Slikts serviss

Slikts serviss Lūdzu pievērst uzmanību auto gabarītu mērīšanai pirms iebraukšanas uz prāmi Rīgā. Mans auto sākumā bija 1 metru garāks, kā tehniskajā pasē, un man lika piemaksāt par to. Kad atteicos, man nelaipni teica, lai braucu prom un pats pārmēru savu auto.

Kntent no YouTube - Nelabvēlīga piemēra rādīšana mazgadīgajiem

Nelabvēlīga piemēra rādīšana mazgadīgajiem Labdien, šis indivīds nodarbojas ar video spēļu straumēšanu youtube platformā, papildu tam, viņš savās tiešraidēs propagandē (nekvalitatīva) alkohola lietošanu, un lamājas (gluži kā centrālcietuma rezidents, vai pat nožēlojamāk) Vai nevajadzētu šo resno vali izdzēst no youtube, viņu saskatoties mazgadīgie ar nenobriedušu prātu uzskata, ka dzert līdz nemaņai, vemstīties, un neglīti lamāties ir normāli, kā arī to, ka 30 gadu vecumā dzīvot pie mammas ir ok...

Intīmsalons "Labi" - Zagšana

Zagšana Alfrēda Kalniņa Iela 8, Centra Rajons, Rīga, Lv-1050 salonā labi notiek sex zagšana dzeršana narkotikas. Paši darbinieki transvestits diāna jeb artūrs, vladislavs kehrs jeb vladiks un jānis apzog piedzerusos klientus. Iekšā laiž visus pillā narkomāņus zagļus ka tik lai maksā ieejas maksu, bieži aicina savus draugus lai aptīra zolīdus klientus. Saimieks žīds to visu zin bet viņam viss vienalga, galvenais lai maksā ieejas maksu. Sodoma gomora pašā rīgas centrā.

Ķipītis-hostelis - slikts serviss-ziemas laikā uz nakti nav apkures pamatojoties uz lētu cenu

Aizbraucu uz Roju strādāt.Gribējās paņemt naktsmītni. Viss jau oky-kur nomāzgāties ir,kur nokrist ir. Neņemsim vērā citas ērtības jo cena pa tiešām ir smieklīga 12 EU par nakti. Tā tad ir februāris-Ziema. Ap pūkst 20:00 pamanīju ka radiātori ir auksti-zvanu uz norādīto kontaktu-a tur pasaka ko jūs gribat par 12 eu . Nu man gribētos vismaz siltumu nummuriņā-lai arī paršādu cenu !

TVPLAY premium - Krāpšana

Krāpšana Tvplay Premium ir krāpnieku kantoris kurš piedāvā izmantot savu televīzijas pakalpojumu 1 mēnesi bez maksas, taču, kad mēnesis iet uz beigām tie atslēdz iespēju atteikties no pakalpojuma tādejādi piespiežot klientu samaksāt par nākošo mēnesi! Ļoti nepatīkama situācija, man neapmierina pats pakalpojums, jo tas ir tukš un bezjēdzīgs un nav neviena samaksātā centa vērts.

Latvijas loto - Par 2019.02.10. SuperBingo raidījuma tiešraides nedabūšanu

Par 2019.02.10. SuperBingo raidījuma tiešraides nedabūšanu Plkst.10.00 nedabūja tiešraidi viedtelefonā pa tv play latvija kā parasti (dažreiz ir ar kādām tehniskām ķibelēm, piem. , tiek pārtraukts raidījums nevietā, rāda beigas, tad iepriekšējo sižetu... Tagad, šorīt vispār padeva raidījumu 11.51. Dabūju tiešraidi, kaut raidījums sākās 10.00. Nebija ieskenēta tiešraide, ne par vienu kanālu nedabūju. Riebīgi, no telefons ar visu apraidi jau dārgi izmaksā, pie tam, pie mūsu ekonomiskās situācijas latvijā. Ar cieņu sandra vikmane tūjā. Cerībā, kā tas vairāk neatkārtosies.

Abrakadabra Riga plaza rotaļu laukums - Slikts serviss

Pie svētku rezervācijas nebijām informēti par bērnu vecumu, līdz kuram var atrasties rotaļu laukuma, līdz ar ko viens ciemiņš atnākot uz dzimšanas dienu ar dāvanu bija spiests iet atpakaļ majaas, jo viņam bija 10,5 gadi. Sabojātie svētki gan bērniem, gan vecākiem. Pasi mēs nebijām iedomājusies, ka tur var atrasties bērni tikai līdz 10 gadu vecumam, jo citos bērnu laukumos brīvi varēja atrasties ari vecākie bērni bez problēmam. Turklāt bērnu un musu acu priekša laukumiņa atradās un izmantoja...

Babochka concept - Некомпетентный мастер класс

Пишут в объявлениях, что педагог- художник, а на деле второкурсник. По мне детей даже на таких мастер классах должен обучать педагог с опытом, ведь это дети и у них только закладываются основы для возможно большого будущего. Но, когда учат просто срисовывать с картинок за 10 евро, это обман и прежде всего для детей. Это не образование и абсолютно не компетентно. Ребенок обучает детей