Reitings Atpūta / Izklaide

Zvejnieku Sēta traktieris
Stageart studija
Latviabeerfest

Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs - Šausmīga kopēju attieksme

Šausmīga kopēju attieksme Vaicajot zoo barbiniekam par to kāpēc nav apskatāmas kapibaras dabūju ļoti rupju atbildi no cilvēka kurš kopj kamieļus ☹️ bija sajūta ka cilvēks gados salīdzināja mani ar to ko vāc! Atpūta ar ģimeni bija sabojāta! Ar dēliem bijām devušies uz zoo lai apskatītu viņa mīļākos dzīvniekus!

Pepsi centrs - Mānīšanās ar cenām

Boulingam internetā Cena norādīta: studentiem 1. H = 9eir, 2. H+=8eir pa telefonu teica, ka studentiem 1. H=11eir, 2. H+=15eir klātienē kad atnācu, pateica, ka 1. H=15eir pietam, kā tas veido loģiku, ka jo ilgāk spēlē, jo dārgāk par katru individuālo stundu jāmaksā?

Nikos Travel - Slikts serviss

Slikts serviss 8.04.23. Devāmies ar ģimeni ekskursijā uz delfināriju un jūras muzeju Lietuvā. Nopirkām ceļojumu caur ceļojuma bodi un īpaši nepievērsām uzmanību kāda firma piedāvā braucienu. Bet tā bija ļoooti liela kļūda, tā nekad nedariet. Es pilnībā pievienojos visām iepriekš rakstītām sūdzībām par visiem 100%, un diemžēl par šiem gadiem mainījies nav vispār nekas. Pluss varbūt ir nācis vēl šofera braukšanas prasmes, kuras var vērtēt ar atzīmi 1 no 10 un satiksmes noteikumu neievērošanu. Nekad neizvēlieties šo kompāniju, ja gribat bez raizēm atpūsties.

SIA "Studija ballītēm" / SIA "Plus projekti" - Krāpšana - nenorēķinās ar pakalpojuma sniedzējiem, aizņemas un neatrod naudu

Neiesaku sadarboties ar SIA "Studija ballītēm"/SIA "Plus projekti" (projekts "Pluss size dāmām"). Piedāvā fotosesijas par "akcijas" cenu, bet beigu beigās uzņēmumu īpašniece Vita Taube nenorēķinās ar apakšuzņēmējiem, kā rezultātā ari klienti pakalpojumu nesaņem. Atrunas gan kā no pārpilnības raga.

Linda Katrīna Vrubļevska (Linda Liepiņa) - Krāpšana

Krāpšana Šai sievietei nav nekā svēta, ne savas meitas, ne savs vīrs, ar kuru viņa ir nodzīvojusi vairāk nekā 10 gadus. Lieta tāda, ka iespējams, viņa no sava vīra nesaņem visu nepieciešamo, ka uzbāžas precētiem vīriešiem un mēģina ietekmēt tos pret savām sievām, mēģinot viņus izšķirt. Ir pieķerta staigājot pa viesnīcām. Man ļoti žēl ir viņas meitu un vīru. Tādu pazemošanu neviens nav pelnijis. Publiski lepoties ar savu laulību ir viens, bet jautājums ir, cik patiesi pie tās piestrādā reālā dzīvē...

Pirts.org - Krāpšana

Apkrāpis kārtējo cilvēku grupu, Gunārs ir likvidējis vietni baltpirts.com un turpina darboties vietnē www.pirts.org, norādot to kā "starptautisku labdarības organizāciju", kurai tiek vākti arī "ziedojumi". Lūdzu, uzmanieties! Tā nav reģistrēta kā labdarības organizācija, kā arī tai nav sabiedriskā labuma organizācijas statusa. Nekādā gadījumā neticiet un nedodiet naudu šim cilvēkam!

Bolt Food - Slikts serviss

Slikts serviss Просто в шоке от доставки... обещали привезти еду через 20-25 . Снимали детям комнату и прошло время, а еду так детям и не привезли. 2 часа прошло,а эти олень так и не привезли. Так ещё деньги не вернуть... Привезли в итоге заказ,так заказ оказался не тот,что заказывал. Впервые с этим столкнулся и всё стало понятно с этой фирмой! Предлогают за эту бесплатную доставку следующий раз,смешно

Bolt Food - Nepilnīga piegāde

Nepilnīga piegāde Pasūtīju maltīti no McDonald’s, saņemot sūtījumu konstatēju ka no pasūtītā pietrūks Big Mac burgers, Zemeņu rasēns un dubultā siera burgera vieta tika piegādāts parastais siera burgera! Centos sazināties caur aplikāciju, atbilde 0. Kā arī censtos sazināties ar kurjeru varbūt var kā palīdzēt 0! Atsakos no bolt pakalpojumiem!

Akropole kino Rīga - Negodīga komercprakse

Negodīga komercprakse Ļoti negodīga komercprakse. Iegādājos bērniem biļetes uz kino seansu sestdien, bet mājas lapa mani pārmeta šīs dienas - 8.03. Datumā, ko nepamanīju un iegādājos biļetes. Pamanot uz biļetēm šīs dienas datumu, nekavējoties sazinājos uz norādīto e-pastu. Man veikt biļešu apmaiņu internetā iegādātām biļetēm atteica. Saprotu, ka Ptac juridiski neko nevaru panākt, bet kur ir cilvēciskais faktors, es lūdzu samainīt biļetes, jo tīri fiziski nav iespējams šo kino seansu apmeklēt, jo bērni 13: 45 atrodas pirmsskolas iestādē.

Latvijas Nacionālā bibliotēka - Slikts serviss

Ja nākat uz bibliotēku ar domu strādāt pie datora, tad varat to atmest. Paveiksies, ja atradīsiet datoru, kuru var ieslēgt. Ja atradīsiet, tad iekšā netiksiet, jā, te ir kaut kāda informatīva lapa ar “pamācību”, kā pieslēgties. Uz datora nemaz neredzēsiet to pašu skatu, kas pamācības lapā. Nav neviena, kam pajautāt.

Andrijs Lama - Krāpšana

Krāpšana Pārdod biļetes facebook ar vārdu Andrijs Janis Stignevicus, profilā teikts, ka no šauliem, bilde profilā nemta no zinām. Gribēja pārdot the weeknd biļeti. Kā redzu daudz ko pārdot šis cilvēks vēl, ieskaitot iphonus un citas biļetes. Uzmanaties, Saka, ka profils tāds, jo no brāļa accounta.

“Urala” Viesu nams - Новые хозяева неадекватные

Новые хозяева неадекватные Хотелось бы предостеречь всех от посещения Viesu Nams Urala. К сожалению любимый гостевой дом, в котором я лично 4 года назад справлял свою свадьбу и остался очень доволен, сменил хозяев, которые полностью уничтожили бизнес и продолжают уничтожать годами нажитую репутацию гостевого дома. На этих выходных решили снять гостевой домик на день рождения. Сразу удивили цены, которые выросли примерно в два раза, но да ладно, скинули все на общий рост цен в мире. Дальше все проходило более менее...

Lielais dzintars/ Liepājas koncertzāle - Slikts serviss

Neadekvāta biļešu Cena par vietām no kurām var redzēt tikai metāla stabu un aizkaru malu. Vēlams brīdināt viesus par vietām no kurām nav redzama izrāde. Paldies par sabojāto vakaru. Sabojāts pirmais iespaids par "Slaveno" kultūras iestādi. Nav vērts apmeklēt.

Līvu Akvaparks - Krāpšana

Krāpšana Sveiki šodien braucu uz līvu akvalangu un ieejot iekša livu akvaparka uzreiz apjuku no cenām , es domāju kad cilvēkiem kas dzīvo tālāk no livu akvalanga ir lētāk a viņiem izrādās tikpat dārgi cenas ir , taka viena mana alga , es esmu shoka no tādā , 30 euro par 2 stundās. Pa 30 euro es sev varu kurpes nopirkt jaunas ar šņorem. Mans brālis Ļudavigs atcerējās kad viņš jau nopirka to biļeti uz livu akvaparku domāja ja reiz tik dargi maksa tad jau viss gan jau ir ļoti droši un noleca no jumta. Un...

Kadu saimnieki mazie man dara pari - Apmaiņa iekšiņu zagšana nogalināšana

Taks pēdējā laika mani apciemo žurka Prasiet Oskaram polim vai pats paprasīšu šodien kurš no viņiem visu laiku griež nost vainu peniti vainu virsnieru dziedzerus tad katram saimniekam mazajam ir saimnieka balss tikai no bērnības virsnieru uzrakstīju jo pēdējā pilīte bija Aivja Mazais no Bukultiem villas Viktorijas tādā sajuta bija kad viņš man pievieno kāda veca cilvēka virsnieru smadzeņu kārtas galu un vel saka piedod taks un vel Mustangs Apsardzes galvenās mazais apciemo ka jau parasti ir...

Apollo - Slikta komunikācija ar darba kandidātiem

Pēc pieteikuma whatsapp man pazvana un piedāvā divas opcijas. Vai nu par trauku mazgātāju apollo skypark dominā, vai par kino darbinieku riga plaza. Es izvēlējos pirmo variantu un biju uz interviju. Pēc intervijas man Andrejs apsolīja atzvanīt, bet neizdarīja. Nu labi, pazvanu kas un kā - pieņēmis pieredzējušāku. Tad es centos pazvanīt darba organizatorei/sekretārei par otro variantu Rīga plaza, bet diemžēl nevarēju sazvanīt trīs reizes. Uzrakstīju whatsapp un vai tas vēl pieejams, un man...

Līvu Akvaparks - Trauma

Trauma Ļoti negatīvas emocijas par sestdien akvaparkā piedzīvoto, baiseinā pie pirtīm pārgriezu kāju dziļi un personālam bija vienalga. Viss ko saņēmu biju - tas normāli, neesat pirmā un plāksteri. Bilde pielikumā cik dziļš ir griezums. Ņemot vērā maratonu pēc divām nedēļām esmu šokā kā kaut kas iespējams mūsdienās vietā kurai jābūt drošai.

Baltic Beach Hotel - Nepatīkama pieredze ar numuriņu

Nepatīkama pieredze ar numuriņu 11.12.22-13.12.22 ar vīru atpūtāmies Baltic beach hotel! Līdz šim vienmēr esam izvēlējušies luksus klases numuriņus, bet šoreiz izlēmām atpūsties izvēloties piedāvājumu 1+1. Numuriņā bija ļoti auksti un no loga spraugām šausmīgi pūta. Personāls piedāvāja aizlīmēt loga spraugas ar līmlenti, pēc kā logu vairs nebija iespējams atvērt. Manuprāt attieksme nav 5 zvaigžņu vērta! Pēc šīs reizes vairs nav nekādas vēlēšanās atpūsties šajā viesnīcā.

Oriamore cattery Tatjana Kruglikova , slīmi kaķi - Slimi orientālie kaķi

Mēs pazvanījām uz ss reklāmu par orientālu kaķēnu pārdošanu. Mums piedāvāja apskatīt kaķēnu. Kad ieradāmies, mūs neaicināja uz audzētavu, bet piedāvāja apskatīt kaķēnu mašīnā. Audzētavās saimniece saimniece Tatjana Kruglikova. Viņas parādītais kaķēns sākotnēji izskatījās tievs. Mēs to nopirkām un atvedām mājās. Tajā pašā dienā kaķēnam sākās caureja un vemšana. Sazvanījāmies ar Tatjanu ar lūgumu atdot naudu par kaķeni , paņemt kaķēnu atpakaļ. Viņa atteicās to darīt. Vairs nav sazināma. Kaķēns ir miris. Nepērciet kaķēnus no šīs kaķu audzētavas.

Balt Piroteks - Slikts serviss

Sliktāka vieta kur strādāt. Neieteiktu šeit strādāt. Jo reāli kad strādāju tad kase īsti nebija jāslēdz iekšā. Norēķināties tikai skaidra nauda varēja. Prasa no mums sazin ko, bet reāli nemaksā kā pienākas. 🙄 izrādās darba līgumā bija rakstīts ka maksā svētki d, bet reāli nemaksā vienkārši apčakarē. Viss kas interesē tikai nauda viņiem nekas cits.