+37165588896 - Krāpšana?

Zvana nr. +37165588896, paceļu, runā vīrietis krievu valodā piezvanījis Andrejam (es neesu Andrejs) . Saku ka kļūdījies ar nr. Zvanītājs jautā cik ilgi lietoju savu nr.? ! Atbildu ka ļoti ilgi, paskaidroju vēlreiz ka es neesu Andrejs. Zvanītājs vēlas zināt kā mani sauc uz ko es neatbildu. Zvanītājs sāk stāstīt ka uz šo nr. Esot atvērts brokeru konts un ja es neesot andrejs tad tas esot izdarīts nelikumīgi un man vajag kontu aizvērt. Jautāju kāds man sakars ar kontu un kāpēc man viņš būtu jāaizver ja es neesu kontu atvēris? ! Zvanītājs apgalvo ka kontā norādīts mans nr. Un man varot sanākt lielas problēmas ja kontu neaizvērs. No mana bankas konta varot noņemt naudu un ja nebūs naudas tad varot no manis piedzīt caur tiesu izpildītājiem u. T. T. Es jautāju kā man var sanākt problēmas ja viņš pat nezin manu vārdu? Zvanītājs cītīgi uzstāj uz to ka konts jāaizver un sāka ka šādās situācijās policija Nepalīdz. Uz manu jautājumu kā aizvērt kontu, zvanītājs jautā vai man esot piekļuve datoram vai planšetei. Sāku ka ne. Zvanītājs jautā kad man būs piekļuve datoram lai viņš varētu pazvanīt un viņu speciālists palīdzētu kontu aizvērt. Pasaku lai zvana rīt. Google meklējot nr. Neko neatrod tikai operatoru kam piesaistīts nr. Nenosauc ne no kādas kompānijas zvana ne kur itka uztaisīts brokera konts

H Helsu 30.09.2020

Ta ir krapsana, sadi zvani notiek jau paris gadus. Zvana gan no lv koda, gan lt. Nesen sadu zvanu sanemu, kad atrados polija, reali cakareju vinu laiku un vini nelikas miera turpinaja zvanit vel kadas 5 reizes 😁

Nekada gadijuma nedarit to ko vini liek, bet ja ir laiks un garstavoklis pacakarejat viniem laiku. Un ieteikums numuru nozinot operatoram un pasam nobloket, bet nav izslegts, ka nesanemsiet lidzigu zvanu nakotne.

Ivo 30.09.2020

protams, ka krāpšana.

T Taisnīgums99 30.09.2020

Piesleegtos interneta bankai un jums neredzot visu aizskaitiitu uz kontu arpus ES un viss ar galiem.

Dattebane 30.09.2020

lūk tāpēc es neatbildu svešiem nr. 😌

V Veselssaprāts 03.10.2020

Jebkurā brīdī var nolikt klausuli. Jums var zvanīt no slimnīcas, policijas vai no kādas citas iestādes par kaut kādu jautājumu. Bet necelt svešus numurus, jo kaut kad var piezvanīt krāpnieks tas ir pilnīgs idiotisms. Par zvana pacelšanu maksu nevar piestādīt.

Perons skaidrā 01.10.2020

"piezvanījis Andrejam(es Neesu Andrejs)."
Viss, šeit ar noliec klausuli.

Tālāk ar krāpniekiem vari runāt tikai tad, ja gribi čakarēt krāpniekiem smadzeni, to visu ierakstītu un publicēt internetā!

K Krists 01.10.2020

Nav ienācis prātā nerunāt krievu valodā?! Es nekad nerunāju krievu valodā un tā ir lielākā daļa no darba, kas jādara, lai netiktu apkrāpts...

G gadalaiks 01.10.2020

Bloķējat šo numuru. Tā ir totālākā krāpšana ar mērķi no jums izvilināt internetbankas pieejas. Visticamāk liks jums uz datora uzinstalēt programmu, ar kuru viņš pieslēgsies jūsu ekrānam un, kad būsiet internetbankā, visu piķi aizskaitīs uz savu ārzemju kontu.

Viss par policijām un problēmām ir pilnīgi meli - kā no jūsu konta var noņemt naudu, ja viņi pat nezina kā jūs sauc.

Vislabāk, pati uzrakstiet policijā iesniegumu par šo gadījumu, lai policjia var informēt citus par šādiem krāpniekiem.

A Alexandro 15.12.2020

Pašam žuljo zvanija , Interneta Marketos loznja piedava aizsūtit preci ar omnivu . A naudu pec tam