"Ekstrasenss" - Krāpšana

Vēlos noskaidrot, vai ir vēl kāds ko terorizē Ilze Kleze?
Šī sieviete kas sevi dēvē par ekstrasensu vai sazin kādu vēl mošķi, terorizē manu vīru un viņa kolēģus kas piedalās eiropas līmeņa un pasaules līmeņa sporta kausu un titulu cīņās (neminēšu kādās)
ka bez viņas spējām nespēs neviens izcīnīt savu uzvaru! Sākotnēji visi viņu ignorēja, bet tagad viņa liek internet vietnēs dažādus video ar to itkā viņai būtu kāds sakars ar šīm uzvarām, vai tieši pretēji zaudējumiem!
Štrunts ar to viņas jukušo diagnozi, viņa raksta lai viņai maksā naudu par to!
Cilvēks tiešām domā ka ir kaut kāda sakarā nopelnīJusi naudu uz pilnīgi svešu sportistu rēķina!
Vēlos noskaidrot vai vēl kāds ir saskāries ar šo slimo sievieti, un varbūt kādam ir vēl kādi pierādījumi? Vērsīsimies policijā par šādas šarlatānes šantāžu!

S Sabīne1567 21.09.2020

Tieši pirms diviem gadiem Ilze KLeze, uzdevās par mana dzīvesbiedra mīļoto sievieti!
Lieki piebilst, viņš nebij par to informēts!
Kad likām viņai manīt ka mums ir kauns un apnicis ka slimā Kleze apkauno un izvazā drauga bildes internetā, ar tekstiem ka viņš pieder viņai, un viņa ar savu ezoteriskajam spējam sargā viņu,
! Sūtīja mums visādus draudus, lāstus un tā tālāk!
Tiešām slima sieviete!
Ekstrasenss viņa noteikti nav!
Nekad agrāk, arī tagad neesmu dzirdējusi ka šī būtu ar kādām spējām.

K Kristiāna Keita 22.12.2020

Tagad cik skatos viņa terorizē Denisu Stepānovu

E Es jau neko 18.04.2023

🤣 šis gan labs. Pat nevaru iedomāties kura var tādu pasakas sarakstīt. Es pazīstu Ilzi personiski un šeit neviens no komentāriem nevar apstiprināt kaut ko ko ir uzrakstījis. Vesnenoks mēsls. Bija publicēta viņu sarakste. Nevajadzēja, bet apnika vinai. Bezpajumtnieki? Tur bija stāsts stipri pirms. Kā arī tikai viņa viena viņus arī atbalstīja. Gleznas viņu tirgoja pie sevis, naudu deva. Pēc tam kad viņai uzbruka pie tā paša veikala nedēļas divas pirms incidenta arī nezināt? ... Kāpēc? Tad jau slikti informāciju filtrējat 🤣

E Es jau neko 18.04.2023

Stepanovs? Šis ir kaut kas jauns. Ir kaut kur informācija kas apstiprina šo? Stepanovs ir tas Vesnenoka draugs kurš kopā ar viņu propagandē azartspēles un on-line spēlē aparātus prasot ziedot naudu un cilvēki arī sūta? Kam viņai tas?

G Genad. korpinen. 22.09.2020

Tak eta vobla i tagad uzdodas par Vesnenoka veceni.
Čomam kauns un pazors no šitas vienas Ilzes Klezes.
Cilvēki reāli neko negrib pirk viņa apģērbu līnijā jo šitā pazoru taisa. Slikta reklāma visiem kam šitā zasotsa.

E ElenaAlinaOK 27.03.2021

Ziepniekkalnā strādāja solārijā,izdevās par īpašnieci, stāstīja stāstus kā esot liberālo partijā kandidāts nākošās vēlēšanām, veido apkārtējo vidi Ziepniekkalnā, nodarbojas ar bērnu aizsardzību, viņas bērniem sūtot nāves draudus, palīdz sportistiem vinnēt sacīkstes. Ko es tikai nedzirdēju,un psihiskais stāvoklis mainās 2minūšu laikā. Izskatās ka viņai bija grūta bērnība,bija sevi jāpierāda ģimenes un draugu vidē, ,un tur viņa diemžēl iestrēga.
Visu ko iesaku,bloķējiet. Nav viņa ekstrasens,nav viņai nekādu spēju, vienkārši nojūdzies meičuks,kura tiecas būt pamanīta.

J Jana1234 07.06.2021

Zināma. Dzīve nebija rožu lauks, bet pati izvēlējas sev tadu ceļu, vel nebija pilngadiga- zaga, lietoja narkotikas, un par eskorta meiteni ar ka tik nepiestrādāja bet nu svecīti neturēju 😅 100% nepateikšu, tadas runas gāja.
Varbut narkotiku lietošana atstajusi iespaidu uz psihi? Varbut lieto veljoprojām 🤷
Vienmēr bijusi mazliet divaina, bet pedejos 10 gados ir vienkārši - Čau 😅
Ziemā Degpunkta bija sižets kur lej bezpajumtniekam degšķidrumu virsū jo viņš ir ļauns un ar burvju nažiem vai kaut kas tadā garā. 😬

E Es jau neko 18.04.2023

Nekad Ilze nav atbalstījusi liberalo pediņu virzienu. Ja melo tad vismaz sakarīgu kaut ko izdomājiet. Šo ir viegli pārbaudīt, arī tagad viņa neslēpj savus politiskos uzskatus. Kā ikviens

E Es jau neko 18.04.2023

Liberal? 😄 nav jau brīnums, ka raksta feikus.

E Es jau neko 18.04.2023

Caur savu solāriju viņa ļoti daudz cilvēkiem un kaķiem palīdzēja. Oficiāli VOLONTIERIS, kā arī piedalījās hudiju reklāma no kuriem 10℅ aiziet dzīvnieku glābšanai.
Jums pašiem nav pretīgi dzīvot? Kāds ir jūsu iemesls apmelot cilvēku kurš vienreiz norāvās un ne bez pamata? Patiesais! Nevis feik

https://www.youtube.com/watch?v=9Kzkg4Tsfvc - šitā?

U uns 27.03.2021

sevi liela pamatīgi, spēcīgākā ekstrasense Latvijā, es nezinu, bet sevi tā lielīt nu nez... varbūt.

E Es jau neko 18.04.2023

ReTV tādi muļķi? Ja viņa nebūtu tad neviens viņu ne intervētu. Tas nav Džilindžera šovs par seksuālām novirzēm. Tanī raidījumā visi normāli cilvēki.
Savaldīt savus tēviņus vajadzētu nevis rakstīt feikus

U uns 27.03.2021

cik pie viņas maksā vizīte? Kā viņu var sazvanīt?

E ElenaAlinaOK 27.03.2021

30 ņemot. Bet tā būs izmestā vētrā nauda

U uns 28.03.2021

Elīna kāpēc jūs tā domājat, ka izmesta vētrā nauda? Jūs bijāt pie viņas? Viņa esot ekstrasenss - gaišreģis, zīlniece, liekot kārtis, visu ko redz to pēc tam kārtis apstiprinot utt. Tā tas ir?

M Madara Porina 14.08.2021

Neejiet pie viņas neviens...šizofrēnija smagā stāvoklī..

M Madara Porina 15.08.2021

Viņa ir pilnīgi slima sieviete...mans dēls iedraudzējās..ar viņas dēlu...viņa ir tik uzmācīgi,ka vienā reizē pārsita pat manu lojalitāti..Viņa zolīdu,cilvēcīgu "atšujies"nesaprata..un tad viņa dabūja to trakāki dzirdēt,bet visriebīgākais,ka man pašai pēcāk bija pretīga sajūta,ka sakliedzu uz slimu cilvēku..bet viņai..kā pīlei ūdens,pat tāda sajūta,ka viņa provocē..man tas viss beidzās ar policiju..un es vēl paliku vainīgā..

J Jana1234 07.06.2021

E Es jau neko 18.04.2023

Madara? Tā kura dzērumā krīt savam dēlam virsū? Tā, ka jāsauc policija? Jauki komentāri. Es vienkārši viņu pazīstu.

E Es jau neko 20.04.2023

Un kā veicās ar pierādījumiem un iesniegumu policijā? 🤣daudz cilvēku pieteicās? Kur var šitā dirst? Heiteri .