"Ekstrasenss" - Krāpšana

Vēlos noskaidrot, vai ir vēl kāds ko terorizē Ilze Kleze?
Šī sieviete kas sevi dēvē par ekstrasensu vai sazin kādu vēl mošķi, terorizē manu vīru un viņa kolēģus kas piedalās eiropas līmeņa un pasaules līmeņa sporta kausu un titulu cīņās (neminēšu kādās)
ka bez viņas spējām nespēs neviens izcīnīt savu uzvaru! Sākotnēji visi viņu ignorēja, bet tagad viņa liek internet vietnēs dažādus video ar to itkā viņai būtu kāds sakars ar šīm uzvarām, vai tieši pretēji zaudējumiem!
Štrunts ar to viņas jukušo diagnozi, viņa raksta lai viņai maksā naudu par to!
Cilvēks tiešām domā ka ir kaut kāda sakarā nopelnīJusi naudu uz pilnīgi svešu sportistu rēķina!
Vēlos noskaidrot vai vēl kāds ir saskāries ar šo slimo sievieti, un varbūt kādam ir vēl kādi pierādījumi? Vērsīsimies policijā par šādas šarlatānes šantāžu!

M

S Sabīne1567 21.09.2020

Tieši pirms diviem gadiem Ilze KLeze, uzdevās par mana dzīvesbiedra mīļoto sievieti!
Lieki piebilst, viņš nebij par to informēts!
Kad likām viņai manīt ka mums ir kauns un apnicis ka slimā Kleze apkauno un izvazā drauga bildes internetā, ar tekstiem ka viņš pieder viņai, un viņa ar savu ezoteriskajam spējam sargā viņu,
! Sūtīja mums visādus draudus, lāstus un tā tālāk!
Tiešām slima sieviete!
Ekstrasenss viņa noteikti nav!
Nekad agrāk, arī tagad neesmu dzirdējusi ka šī būtu ar kādām spējām.

G Genad. korpinen. 22.09.2020

Tak eta vobla i tagad uzdodas par Vesnenoka veceni.
Čomam kauns un pazors no šitas vienas Ilzes Klezes.
Cilvēki reāli neko negrib pirk viņa apģērbu līnijā jo šitā pazoru taisa. Slikta reklāma visiem kam šitā zasotsa.