www.sudzibas.lv Inbank Latvia / Lietuva Maldina, čakarē potenciālos kolēģus

Inbank Latvia / Lietuva - Maldina, čakarē potenciālos kolēģus

Iesaku padomāt 2reiz vai gribat šeit strādāt.
Situācija sekojoša: 19.07.2021 epastā saņēmu oficiālu darba piedāvājumu un es to akceptēju. Vienojāmies ka darbu sākšu 16.08.2021. Man piedāvāja piedalīties darbinieku pasākumā Lietuvā 28.07.2021 kam arī piekritu un nākamajā dienā braucu atpakaļ. 30.07 man zvanīja manas nodaļas vadītājs no Lietuvas - vaidotas rimeikis un Saka ka negrib lai es uzsāku darbu tikai tāpēc ka vakara tusiņa laikā es nebiju piegājis parunāties ar visiem kolēģiem pēc kārtas kas tur bija (aptuveni 10 cilvēki) . Šitādu stulbumu pirmo reizi dzirdu. Varbūt vēl varēja pateikt ka pārāk maz dzēru tāpēc arī cancel darba piedāvājumam. P. S alkoholu nelietoju.
Visam pa virsu vēl tas ka līgumu tā arī nenoslēdzu pat par tām 2 dienām kad biju Lietuvā kamēr pārējiem tas laiks bjia apmaksāts.

Secinājums - ja nebūtu braucis uz to pasākumu tad darbu būtu uzsācis kā plānots, bet nākotnē būtu risks piedalīties kādā pasākumā, jo tu vari tikt atlaists tikai tāpēc ka pārāk maz runājies ar kolēģiem.

Jānis Resnais 30.08.2021

Rādās ka neesi zaudētājs. Cerams ka atradīsi sev piemērotāku darbu un prriekšniecību.

Jānis Resnais 30.08.2021

P/s: Mans paziņa strādā Ksenukai kam saimnieki ir leiši. No viņa dzirdu vienas negācijas par darba devējiem. Tici man, tu neesi zaudētājs, bet ieguvējs.