Lateko Lizings - Krāpšana

Iegādājos tālruni Rd Electronics ar nomaksu uz 3 mēnešiem ar it kā bezprocentu kredītu kuru piedāvā Lateko līzings. Kā informēja pārdevējs kredītu dod tikai ar piespiedu apdrošināšanu kas ikmēneša maksu un kopējo summu sastāda lielāku nekā jebkurā citā sakarīgā kredīt kompānija ar kredītprocentiem. Neiesaku šo kompāniju, pozicionē sevi kā pretimnākošus, bet rīkojas aiz muguras kā netradicionālās orientācijas piekritēji.

12.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (1)

O Olga Dubova 24.05.2021

Labdien, S.Politera k-gs

Esam saņēmuši informāciju no portāla sudzibas.lv, par to ka Jūs ievietojat savu sūdzību par AS LATEKO LĪZINGS it kā krāpnieciskām darbībām.

No sūdzībā aprakstītiem apstākļiem izriet, ka Jūs izvēlējāties iegādāties kredītā mobilo telefonu, bet šī mobilā telefona iegāde, izmantojot kredītu, ir iespējama tikai veicot mobilā telefona apdrošināšanu, kas palielina mobilā telefona iegādes summu.

AS LATEKO LĪZINGS informē Jūs, ka preces apdrošināšana ir tikai un vienīgi preces pārdevēja nosacījums, jo AS LATEKO LĪZINGS nesniedz apdrošināšanas pakalpojumus un attiecīgi arī nevar tos pieprasīt no saviem klientiem, bet tikai, saņemot klienta pieteikumu kredīta piešķiršanai, izvērtē vai konkrētajām klientam ir piešķirams kredīts par pieteikto summu.

Jūsu situācijā, AS LATEKO LĪZINGS piedāvāja iegādāties preci izmantojot kreditēšanas nosacījumus (bezprocentu kredīts uz 3 mēnešiem), savukārt obligāta izvēlētās preces apdrošināšana tika pieprasīta no preces pārdevēja, un apdrošināšanas summa tika iekļauta kopējā preces iegādes summā, par kuru AS LATEKO LĪZINGS piešķīra Jums kredītu. Par Iespēju iegādāties noteikto preci kredītā bez apdrošināšanas ir jāinteresējas pie preces pārdevēja.

AS LATEKO LĪZINGS ir žēl, ka izveidojas nesaprašanos par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, tāpēc aicinām sazināties ar AS LATEKO LĪZINGS, lai saņemtu konkrētāku informāciju par ar Jums noslēgta kreditēšanas līguma nosacījumiem un iespējām.

Ņemot vērā, ka vispārējā rakstura atbilde uz Jūsu sūdzību ir sniegta, būsim pateicīgi, ja atsūtīsiet portālam sudzibas.lv informāciju, ka Jūsu sūdzība ir atrisināta.

Ar cieņu, AS LATEKO LĪZINGS

Ar cieņu,

Karina Kazakova

AS LATEKO LĪZINGS

Juriste

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes