AtrisinātaLateko Līzings - Krāpšana

Pagājuša gada augustā paņēmām Lateko līzingā preci, maksājam ikmēneša maksu, līdz novembrī parādījās iespēja atmaksāt visu uzreiz. Sazvanījām, viņi pateica summu kāda ir jānomaksā un līdz kuram datumam, nomaksājam, dzīvojam tālāk. Tagad aprīlī pēkšņi atnāk uz e-pastu vēstule, ka kavēts maksājums. Esam nesaprašanā. Ieejot klienta profilā parādas, ka izrādās nomaksāts ir līdz martam un daļa no aprīļa. Sanāk, ka jāmaksā vēl līdz jūlijam. Lai gan saskaitot līdz novembrim maksāto un tad viņu nosaukto atlikušo summu kopā sanāk preces vērtība, bez procentiem par pārējiem mēnešiem, ko viņi arī teica ka nav jāmaksā vecot ātrāku apmaksu.

24.05.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 11.08.2020

Uzņēmuma Lateko Lizings pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

B

W waka 24.05.2020