Signe.lv

slēgts
Sociālie tīkli:

Signe.lv - Sūdzības un atsauksmes

Signe.lv - Krāpšana

Krāpšana Ļoti slikti izturas pret klientiem, Sola preci otrajā dienā, bet pazvana tik pēc 2 dienas un paziņo, kā prece nav un būs pēc nedēļas, labi tas jau sīkums, bet kad pienāk solītais datums, ne ziņas par preci, ne par piegādi un kad atceļ pasūtījumu, Saka ka viss būs nodots grāmatvedībai un nauda tiks atgriezta, bet nu gaidu jau kādu 3 nedēļu.

Signe.lv - Video novērošana , Datoru komponentes, Apple - Krāpšana

Krāpšana 15.01.2018 saņēmu faktūrrēķinu un apmaksāju, pasūtītas austiņas ar mikrofonu un kabelis, reāli ir apkrāpts mans 8 gadīgais dēls, jo naudiņu cītīgi krāja viņš. Tika paskaidrots, kā Omniva sūtijums būs atnācis, tā būs sms. Līdz šim sūtijums nav vel saņemts, un ir jau 06.02.2018. 2 reizes rakstiju epastu, lai paskaidro, kur palikusi sūtītā prece, nav nekādas atbildes. Esmu izdrukājusi visus epastus un rēķinu, kā arī maksājuma uzdevumu un sazināšos ar Patērētāju tiesību aizstāvjiem.

Signe.lv - Плохой сервис

Плохой сервис Плохой сервис, сроки не соблюдают, телефон у них вообще похоже как декор, трубку не кто не буерёт, не предупреждают что товара нет, когда приехал к ним сказала заплатить за товар не акционую цену когда заказывал по акции, в итоге товара вообще не дождался, они сказал что его у них просто нету хорошо денег им не дал. Не советую покупать в этом магазине

Signe.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Veicu pasūtījumu caur e-veikalu www.signe.lv pirms 14 dienām. 3. oktobrī,atnāca apstiprinājums ar faktūrrēķina nr. par veiksmīgu priekšapmaksu un turpmākām norādēm,gaidīt kurjera zvanu. Kurjera zvanam vajadzēja būt 2-3 dienas pēc priekšapmaksas saņemšanas. Esmu ļoti vīlies,ar atvieglojumu,ka nebija liela naudas summa iesaistīta. Iesamku,neizmantot šī e-veikala pakalpojumus.

Signe.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Tā nu ir cūcība, ka signe.lv savā internetveikalā tirgo preces, kuras viņiem patiesībā nemaz nav, pie kam paziņo to tikai pēc divām dienām! Ja uzņēmumam būtu vismaz nedaudz cieņas pret saviem pircējiem, tad vismaz izņemtu no piedāvājuma neesošās preces, vai arī savlaicīgi par to paziņotu. Diemžēl šoreiz esmu bezjēdzīgi izlietojis savu laiku, un signe.lv internetveikalu ne pats izmantošu, ne arī kādam ieteikšu.

Signe.lv - Nekompetenti darbinieki

Nekompetenti darbinieki Internetveikals piegādāja bojāto preci un negribēja to mainīt, uzsvērot uz tā, ka mēs nepareizi to mēģinam lietot :) Pēc sarunas ar viņu tehnisko daļu tomēr atbildēja - brauciet pie mums - samainīsim, bet par to bija jācinās un jāuzklausa muļķības no nekompetentajiem darbiniekiem. Zēl, ka 21.gadsimtā mūsu Internetveikals strādā kā SeļPo!

Signe.lv - krāpjas

krāpjas Krāpjas, ļoti rupji. Man pārdeva atjaunojamo toneri MLT D101S pilnīgi tukšu, izlietotu, kā jaunu. Pēc dienas aizbraucu, saku, tas tak ir tukšs, Jūs esiet pa nakti visu izprintējis. Noteikti metiet līkumu šiem krāpniekiem.

Signe.lv - Продали брак

Продали брак Работал некоторое время с этой фирмой, покупал телевизоры. Пока не “кинули” – продали телевизор с разбитой матрицей. Доставили в целой коробке, а при вскрытии оказалось, что внутри разбитый тв. Если вкратце, то компенсировать стоимость или заменить брак отказались. Долгие переговоры ни к чему не привели. Пришлось просто заменить матрицу за свои деньги (чуть больше 500 евро). Советую всем не иметь дела с этой “конторой” (www.proline.lv – они же).P.S. Для администрации сайта: не удаляйте комментарий, имею все доказательства включая переписку с директором компании.

Signe.lv - Nekvalitatīva prece un nauda netiek atmaksāta

Nekvalitatīva prece un nauda netiek atmaksāta Sony Vaio Fit par 689 euro. Ja vēlaties riskēt un zaudēt savu naudu iepērkoties šajā interneta veikalā..Jo ja būs nekvalitatīva prece tad nauda par preci atteikšanās gadijumā netiks atmaksāta lai arī tiks noformēts noteiktajās 14 dienās pēc pirkuma.Jūs informēs ka tas uz viņiem neattiecas.Atbildes netiks sniegtas un arī pirms atteikuma no preces nebija nekādas vēlmes mainīt pret kvalitatīvu-lidzvertīgu preci ..Kā arī..ofiss ir viens un tas pats un cilvēki tie paši internetveikalam...

Signe.lv - Коммуникация с покупателями

Коммуникация с покупателями Заказал товар, сделал предоплату перечислением - Ждем! Заявленные сроки не соблюдаются! Уважительные письменные просьбы ответить о сроках доставки просто игнорятся! Бизнес этикет Однако!

Signe.lv - Sabojāti Ziemassvētki

Sabojāti Ziemassvētki Pasūtīju dēlam uz svētkiem dāvanu-datora austiņas. Saņēmu no firmas apstiprināju gan e-pastā,gan sms veidā ka prece ir viņu birojā un varu doties pakaļ.Aizbraucot uz biroju,man vienkārši paziņoja ka prece ir pārdota kādam citam. Neviens par radušos situāciju man neatvainojās un arī nepiedāvāja kādu citu risinājumu. Un vēl -neviens šajā "kantorī" ar mani nerunāja valsts valodā.

Signe.lv - выполнение заказа

выполнение заказа Заказал набор для сборки ПК.Заказ выполняли в течении 9 суток.В итоге деньги за оплату попросту зависли в воздухе.Никогда не оформляйте в этом магазине заказ с оплатой через банковский перевод либо кредитку.Об этой конторе много негативных отзывов в интернет сети.

L leid 30.07.2013
Komentāri 0 Datori

Signe.lv - uzmet klientus

uzmet klientus Nepērciet neko signe.lv. Saskāros ar viņu apkalpošanu, kas izpaudās kā klientu pasūtīšana. No sākumā zvanīju, lai interesētos par preci. Atteica, ka lai pērkot un tad arī varēšot pats visu uzzināt! Pēc tam vairākkārtīgi aizrakstīju, uz ko vispār nekādas atbildes neskoja. Paldies Dievam, neko nenopirku, jo tad šādas attieksmes dēļ būtu problēmas pamatīgas. Un vēl saka, ka esot krīze. Šaraškinu kantori dzīvo un paši izvēlas klientus.