Signe.lv - Krāpšana

Iegāju mājaslapā kur pirkt.lv kur rakstīts ka konkrētā prece atrodas noliktavā interneta veikalā signe.lv, kuru vēlos pasūtīt. Pēc vienas dienas man zvana veikala darbiniece un Saka ka pasūtījums ir atcelts par kuru esmu veicis samaksu ar bankas karti. Man paziņoja ka prece ir izpirkta un ka man jāgaida divas nedēļas lai es saņemtu preci, un tikai tad pēc divām nedēļām prece tiks nodota kurjeram, es nepiekritu šitai lietai, teicu lai atgriež naudu, man pateica ka nauda tiks nosūtīta tad ja es no uzrādītā e - pasta nosūtīšu kontā nr. Un saņēmēja vārdu un uzvārdu, es to izdarīju. Ir pagājušas divas dienās un nauda kontā vēl nav ienākusi, un uz maniem e-pastiem ar jautājumu kad būs nauda neatbild, zvanu uz signe.lv telefona numuriem, neviens neceļ, neiesaku nevienam šito interneta veikalu, krāpnieku kantoris

04.05.2022

P PastaNigris 04.05.2022

Pēc likuma naudas atgriešana var ilgt 14 dienas.

Good Intentions 04.05.2022

Vairāk vajag ticēt par preces atrašanos uz vietas un dažiem noliktavas vispār nav Latvijā. Vienmēr vērts piezvanīt īpaši signei līdzīgos saitos. Nauda atgriešana var ilgt 14 dienas un nevajag gaidīt ātru atdevi no šādas saites.

Apxumad 05.05.2022

то что вы не посмотрели есть товар или нет и перечислили деньги, это не делает фирму автоматически - krāpnieku kantoris !
Фирма имеет право на 14 дней право возврата!
думай что пишешь бестолочь и знай свои законы.