Signe.lv - Video novērošana , Datoru komponentes, Apple - Krāpšana

15.01.2018 saņēmu faktūrrēķinu un apmaksāju, pasūtītas austiņas ar mikrofonu un kabelis, reāli ir apkrāpts mans 8 gadīgais dēls, jo naudiņu cītīgi krāja viņš. Tika paskaidrots, kā Omniva sūtijums būs atnācis, tā būs sms. Līdz šim sūtijums nav vel saņemts, un ir jau 06.02.2018. 2 reizes rakstiju epastu, lai paskaidro, kur palikusi sūtītā prece, nav nekādas atbildes. Esmu izdrukājusi visus epastus un rēķinu, kā arī maksājuma uzdevumu un sazināšos ar Patērētāju tiesību aizstāvjiem.

A AnvoyT 06.02.2018

Diemžēl, šādiem komersantiem PTAC tā īsti neko nevar padarīt. Internetveikaliem vispār ir neiedomājamas iespējas čakarēt klientu un par to saņemt naudu. Nesaprotu, kāpēc daži vēl eksistē, ņemot vērā sūdzību un iesniegumu skaitu PTAC - uzliek sodiņu, kas netiek samaksāts, pēc pāris gadiem pasludina maksātnespēju, pārnes platformu uz citu SIA un mierīgi turpina čakarēt klientu. Žēl, ka Jums tā sanācis. Mēģiniet vēl bombardēt ar zvaniem un epastiem, reizēm dažiem izdodas vismaz atgūt daļu naudas.

Dainis 06.02.2018

Šādi interneta veikali pastāv jo ir pieprasījums pēc viņiem, Latvieši kā jau īsta kapeiku pis*** tauta vienmēr atradīs kur par dažiem eiro lētāk var nopirkt..

K Kristians.C 03.08.2018

Labākais komentārs, kādu šodien esmu izlasījis!

donna b 06.02.2018

Atkartoju n-tas reizes un teiksu velreiz, kur Jus visos sos inet veikalus atrodat? Nekad par tadiem nav ne dzirdets ne redzets. Ir dazi pazistami (protams ari uz tiem ir sudzibas), bet vismaz tie tik atklati neuzmet...