Kategorija "Veikali"

Apavi Apģērbs Bērnu preču veikali Interneta veikali Pārdevēji Pārtikas produkti Sporta preču veikals Tirdzniecības centri Veikali Ziedi
Sūdzību skaits par uzņēmumu
Baltic XL
UPE veikals
Galangal

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss 13/12/2017 aptuveni plkst. 18:25 stāvu rindā - aiz pārdevēja letes, burtiski blakus pārdevējam sēž apsargs uz krēsla, ieurbies sociālajos tīklos savā telefonā. Pēkšņi pārdevējs (puisis), nodod komandu savam kolēģim, apsargam, aiziet pēc kaut kā, nav būtiski kā, neatceros precīzi, bet kas ir svarīgi, ka pārdevējs bļaujot pa visu veikalu šo apsargu mudināja ar vārdiem- "RUN NIGGER NIGGER RUN" un turpināja bļaustīties tādā pašā garā, izmantojot vārdu "NIGGER", kas nebūt nav vārds kuru publiski izkliegt, it īpaši, kur nu vēl ja esi RIMI pārdevējs. Šis atgadījums būtiski sabojāja iespaidu par RIMI, kas pieder skandināviem, kuri ļoti neatbalstītu šāda veida rasistiskus izteicienus. Paldies! Ceru šo puisi aiz letes vairs neredzēt, viņam vieta ir noliktavā!

Su sudzambibele69 9 st 31 min atpakaļ
Komentāri 0 Veikali

Maxima, Sarkandaugavā - Vai pie kasses cigarešu un tabakas vitrīna stāv butaforija?

Vai pie kasses cigarešu un tabakas vitrīna stāv butaforija? Labvakar! Tā kā šis ir man tuvākais veikals eju uz to iepirkties regulāri, attieksme no kasieru puses ir pretīgi atbaidoša, nelaipnas, īgnas un rupjas, vai vienkārši ignorē teikto, pērku tur tabaku un cigarešu čaulītes, ja viņas stāv izliktas, tātad uzskatu, ir jābūt tirdzniecībā, ne jau butaforiju izliek vitrīnās! Viņām ir vienkārsi slinkums izņemt no vitrīnas un pēc tam ielikt atpakaļ, jo nav sagādātas bundžas citas ko tirgot, vieglāk ir pateikt ka beidzās un uz jautājumu kas tad ir vitrīnā, atbilde ir ka to ir aizliegts tirgot jo tas ir paraugs! Kādas vēl var izdomāt multjības, lai tikai nepaceltu savu pēcpusi no krēsla, ja šis darbs nav piemērots, tad lai sī kundzīte iet strādāt citā sfērā! Cik ilgi būs jācies pircējiem, iesim visi uz Sarkandaugavas ielu, kur drīz atvērsies, varbūt uz kādu brīdi tur būs labāk! Biju spiests pirkt tabaku ko nepīpēju, čeka nr.627/493velos izskaidrojumu šai rīcībai! Duntes Iela 2, Kasse Nr.2 Kasieris Nr.266 2

Da Daina49 09.12.2017
Komentāri 3 Veikali

Baltic Data - Slikts serviss un apkalpošana

Slikts serviss un apkalpošana Nopirku video karti GTX1050Ti Baltic Data veikalā 07.01.2017, kas atrodas t.c Spice Home Jaunmoku iela 13, uzreiz lietojot radās problēma, kad uzkar datoru pa laikam, padomāju sākumā sīkums varbūt draiveri un tak garantija. Kad sazinoties arī ar ražotaju MSI tika ieteikts nest uz garantiju, jo tā īsti nav normāla parādība un ar citu video karti ir viss kārtībā un strādā nevainojami dators nolēmu nu nest uz garantijas servisu. Pirmajā reizē vel neko kad nodevu 03.11.2017. Saņemot jau 22.11.2017. atpakaļ ar komentāru "defekts nav novērots" un vel pārdevēja repliku, ja jau serviss teica ka viss labi tad labi, nav ko izdomāt kad kaut kas neiet. Vispār ne paskaidrojuma nekā par to kā tad man neiet un ražotājs arī saka, ka ar karti nav kas kārtībā. 24.11.2017. nodevu pa jaunam ar jau nofilmētu defektu, kā arī papildus vienu darbību, kuru veicot video karte vienmēr izmet praktiski paziņojumu, ka kaut kas nav kārtībā ar viņu. Tas pats pārdevējs vel pastāsta, ka viņiem esot tādi pircēji kam izliekoties viss kaut kas un viņš pats klienta nodotu datoru esot stundu testējis un lietojis bez jebkādas klienta piekrišanas un viss esot kārtībā bijis. Par šo visu kopumā uzrakstu iesniegumu un sūdzību uz Baltic Data biroju ar pievienoto video, foto un tā līdz pat šai dienai pat nav atbildējuši. Tāpēc iesaku apdomāt vai ir vērts iepirkties pie viņiem jo serviss, apkalpošana un arī biroja darbinieku attieksme nu nav tajā labākajā līmenī, kā arī nodotās lietas uz servisu iespējams lieto darbinieki, ja tā ir taisnība ko teica pārdevējs.

An AndrisRS 06.12.2017

1a.lv - Высылают брак отказывают в гарантии

Высылают брак отказывают в гарантии Магазин продает битый бракованный товар. Я получил от них абсолютно не рабочий жесткий диск. При попытке сдать диск по гарантии ( # RMA-866341-1 ) получил отказ с издевательской формулировкой... (констатировано, что нарушены условия эксплуатации товара.) И это при том что я изначально никак не мог эксплуатировать товар просто потому что он не работоспособен... Товар не проверялся перед отправкой. Товар был плохо упакован ( замотан в кусок рваного картона и чёрный мешок для мусора) Товар доставлялся службой DPD На товаре ТАКИЕ повреждения которые невозможно нанести в домашних условиях просто устанавливая диск в компьютер... Тем не менее разбираться не стали и всю вину переложили на клиента. Когда начал сливать негативные комментарии в интернет, ответили " Так как нам важен каждый клиент, сейчас ведем переговоры с сервисным центром для более быстрого решения этой ситуации" ЛОЖЬ! Никаких предложений по решению проблемы не поступало. Я не "каждый клиент", я был вашем клиентом 4 года, совершив более 40 покупок на сумму более 1200€ И теперь попросту меня игнорируют...

Alko Market - Krāpnieku kantoris

Krāpnieku kantoris SIA Norvea Group jeb Alko Market - vadības attieksme tāda, ka pašiem nav ne jausmas, ko vini grib no sava pārdevēja. Katru nedelu tiek izdomati jauninajumi, kas nakošaja nedela jau vairs nebus speka. Nav izaugsmes iespēju, vini primari pat savam darbiniekam nepiedava karjeras iespejas, bet nem cilvekus no malas bez pieredzes, nav īsti nekadu soc.garantiju, par apdrošināšanu varat aizmirst, nebus ne pec pus gada, ne gada, nekad ,grafiks tiek stādīts uz nedēlu, tapec ieplanot kko priekš sevis ir nereali. Negrib maksāt slimibas lapu, virsstundas, premijas dala algā netiek pamatota, nem no algas nebridinot un neko nesakot pardevejam. Visu laiku sola, ka ar laiku būs mikrovilnu krasns vai tejkanna, lai kko var iekost darbā, bet ka nav, ta nav. Ir atlautas tikai.divas pauzes pa 5 min (savam vajadzibam- toletei) un 15 min pusdienam. Uznemums veikala vaditajus nem pilnigi bez pieredzes un pardevejam vel vins ir jāpmaca darboties pie kases. Noklausīšanās un novērošana ir trakāka kā zem lupas. Ja pie mikrafona tiek parspriestas lietas, vadiba noteikti zinas un liks jums saprast, ka esat noklausits. Intervija sola, ka par pilnu slodzi un piemaksu var dabūt līdz 450 eiro. Nu nebus , bija nostrādātas 200h un ar visu piemaksu alga bija tikai 430 eiro. Tas nav tā vērts. Sabojāsiet tikai sev nervus.

Ro Roterdama 02.12.2017
Komentāri 1 Veikali

Alko Market - Slikts darba devējs!

Slikts darba devējs! Sveiki! Pirms dodaties uz interviju pie Sia Norvea Group =Alko Marketjums jāzin! Ka nemaksā slimības naudu! Attieksme ir briesmīga! Darbinieki tur ir verdzībā! Stundu likme 2,40 pirms nodokļu nomaksas! Priekšniece ir pēdējā un izmantos jūs līdz pēdējam! Un ja runāsiet pretī tad tiks vaļā no jums! Jau uzrakstījām iesniegumu vdi un dosimies pie preses lai parādītu šo uzņēmumu īstajā gaismā! A un personālvadība intervijā daudz melo! Izskats ir mānīgs Ar cieņu L. L.

La Laima 30.11.2017

Electrolux Veikals Tērbatas iela - Pārdevēja attieksme

Electrolux veikala Tērbatas ielā pārdevēja attieksme vienkārši graujoša.Lai gan kādreiz televīzijā daudz plātījies, pat elementāru pārdevēja iemaņu un tolerances pret pircējiem trūkst.Ejot projām,neko nenopērkot ,šefs vēl atklāti par mums paņirgājās par to ka meklējam citu veikalu.Domāju,ka šī miskaste sevi ir izsmēlusi.Pietiek čakarēt cilvēkus.Bankrots šiem draugiem neizbēgams.Laikam šefs jau to jūt,tāpēc tā uzvedas.

Fa falkov 30.11.2017

Rito.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Rito veikals nemitīgi bombardē ar savu reklāmu. 4 reizes esmu zvanījusi un rakstījusi, ka nevēlos uz telefonu neko vairs saņemt, nekas nenotiek, tāpat sms tiek sūtītas, pie tam tas notiek arī naktīs - ap vieniem naktī, četriem naktī. Kur atrast kādu saprātīgu Rito darbinieku, kurš būtu spējīgs izņemt manu tel.nr.no kopējās listes? Šajā veikalā noteikti vairs neko nepirkšu.

Do Donatella 30.11.2017
Komentāri 2 Veikali

Maxima - Darbinieks

Darbinieks Labvakar iepērkoties šajā veikala ne pirmo reizi pievēršu uzmanību kādai darbiniecei vārda Margarita pie bakalejas nodaļas darbiniecei ir drausmīgi izsitumi uz rokām sausi un vairāk līdzinās kādai saslimšanai! Skats ir ļoti briesmīgs! Man ka pircējam ir pretīgi pirk kādu preci,jo es nezinu kas tai sievietei vains! Te prasās pēc pārbaudes veikala!

Ci Cilvēks112 28.11.2017
Komentāri 2 Veikali

Jahonts - Loti zema kvalitāte

Loti zema kvalitāte Saņēmu zelta izstrādājumu (ķēdīti) dāvanā. Izstrādājuma vērtība ap 300 eur. Pēc 3 mēnešiem nēsāšanas tā izrādījās tik zemas kvalitātes, kad vairs nav lietojama. Uz prasījumu vismaz saremontēt ķēdīti, tā tika atteikta. Tā kā išī veikala zstrādājumi ir domāti vien turēšanai mājās kastītē nevis lietošanai. Esiet uzmanīgi!

Km Kmarina 23.11.2017

Morālās apziņas kaitējums - Cigarešu paciņu vizuālais noformējums

Cigarešu paciņu vizuālais noformējums Man kā nesmēķētājam ir nepatīkami stāvēt rindā pie kasēm, kur, redzes attālumā, ir redzamas cigarešu pačiņu negatīvā vizuālā informācija (bildes), kas pasliktina manu emocionālo noskaņojumu! Šīs, veselībai kaitīgās, preces būtu jānovieto citur, kur tās nebūtu uzkrītoši redzamas jebkuram veikala apmeklētājam!

Re Rezidents1983 22.11.2017

Lats Veikals - Termiņš preces

Termiņš preces Veikalā nocenotās preces stāv vitrīna pie uzraksta-NOCENOTS Piens Rasēns ir nkcenots no 0.39 uz 0.19 Bet termiņš realizācijas jau 6dienas iztecējis Pārdevējai viss liekas labi,jo ir nocenota. Tomēr nocenojot preci,ir jāskatās .piena produktam iepakojumānēesot nekādas vainas?tiešām

Sa Sancha27 20.11.2017

Rimi - Slikts serviss

Slikts serviss Es, grūtniece, pēc stāvēšanas garā rindā piedzīvoju ļoti nelaipnu un uzbrūkošu komunikāciju pie kases. Man bija jāmaksā 11Eiro. Es iedevu 20, tomēr kasiere iesita, ka esmu iedevusi 50! Es norādīju, ka čekā tagad nebūs pareizi. Viņa nevis to apstiprināja un atvainojās, bet uzreiz man uzbruka: "Ko jūs gribat, lai es no savas kabatas tagad maksāju?!". Es biju pārsteigta par šādu uzbrukumu, jo vienkārši atkārtoti norādīju, ka ekrānā nav pareizi. Viņa man izdeva manus 9 Eiro, strupi pateica, ka tagad neko nemainīs *tātad jaunu čeku nesitīs un viss ir pareizi. Šādu situāciju vajadzēja risināt pilnīgi citādāk: kasierei pašai bija jāatvainojās un vienmēr var pajautāt vai sarunāt, vai varam šoreiz citu čeku nesist, nevis uzbrukt klientam īpašā stāvoklī, kurš pamanījis neprecizitāti.

Gu GuntaLuk 17.11.2017
Komentāri 17 Veikali

Beta, Pļavnieki - krāpšana, slikts serviss

krāpšana, slikts serviss Šodien biju veikalā, kas ir blakus mūsu mājai. Iepērkos tur gandrīz katru dienu, tāpēc ir tik nepatīkami. Es nopirku nocenoto maizi ar atlaidi, ar derīguma termiņu 13.11, bet bija 14.11. Vispār ir jautājums, vai viņi var tādu tirgot. Pie kases nav rēdzams, ko kasieris izsit, saņemot čeku ieraudzīju, ka man izsita normālu cenu, nevis nocenoto. Es pateicu kasierei, atbilde bija, ka viņa neko nevar darīt, pat nezin ka taisit atgriešanu. Viņa pievērsas otrai kasierei, es jautāju kapēc tā notika, bet viņas atbildēja ka nevar visu zināt, vai prece ir nocenota vai nē, patstāvīgi klienti pasaka pie kases. Vispār kapēc man kaut ko jāsaka, kāpēc nevar kaut kā atzimet uz preces, kā ir nocenota, visos normalos veikalos ta dara. Gribēju dabūt sūdzību gramatu, uz ko man atbildēja, ka neko nedarīs un nāciet rītdien pie direktores. Viss, es vairs šājā veikalā neiegriezīšos.

Ju Jura Polaks 15.11.2017
Komentāri 4 Veikali

220.lv - Krāpšana

Krāpšana 220.lv nolādēti krāpnieki, naudas izkāsēji! Kārtējo reizi, sliktas kvalitātes serviss. Neiepērcieties šajā internetveikalā, apkrāps jūs kā mazus bērnus, saka, ka atrisinās, bet neko nedara, tik tukši prot muldēt! Vajadzēju viņus iesūdzēt pret naudas izkāšanu. Naudu izkrāpj, bet preci neatsūta. Laikam to naudu bāž, tādiem vieta tik cietumā. Meļi un krāpnieki!

In Ineta34 10.11.2017

Alko Market - Slikta darba vieta

Slikta darba vieta Labdien! Neieteiktu nekad šajā darba vieta iet strādāt! Darba devēji visu laiku melo jaunajiem darbiniekiem. Intervija sola zelta kalnus un nekas no tā pēc tam nav. Šeit nav pat kur paēst pusdienas, kur nu vēl uzsildīt ēdienu. Daudz darbinieki iet prom jau pēc pirmā nostrādāta mēneša. Pārējiem kas strāda liek klāt papildu maiņas, jo nav kas strāda un neviens negrib šeit strādāt. Lielas prasības, bet maza alga. Plus šeit ir noklausīšanās ierīce (visticamāk noklausās darbinieku sarunas) par kuru netika brīdināts darba intervijā. Ver vaļā jaunus veikalus, bet ne pilnveido esošos. Tāda darba vieta pirmo reizi strādāju.

Pl Planktons1 07.11.2017
Komentāri 9 Veikali

ODA pluss - Brivibas 43 - Nekvalitatīvi briļļu rāmji - Nekvalitatīvi briļļu rāmji

Iegādājos briļļu rāmjus uz akciju ar 50% atlaidi (sākotnēja cena 110 EUR, ar atlaidi 55 EUR). Metāliskais deguna stiprinātājs saplīca jau pēc 2 nedēļām, kas pēc uzņēmuma atbildes neietilpst garantijas servisā. Nēsēju brilles jau 20 gadus un ik pēc 2-3 gadiem mainu rāmjus. Nekad neesmu pieredzējus tik nekvalitatīvus rāmjus. Neiesaku iegādāties tur preces.

Optimus Mēbeles - Darbā pieņemšana

Darbā pieņemšana Tādus mums tagad pārdošanas direktorus meklē. Netērējiet savu laiku un nesūtiet savu CV uz Optimas Mēbeles vakanto amatu- Pārdošanas Direktors. Priekšā jūs sagaidīs nekompetents cilvēks, kura izpratne par pārdošanas direktora darba pienākumiem ir meklējama pagājušā gadsimta pirmajā pusē. Sašutumu radīja vairākas lietas: 1. Kāda ir uzņēmuma lielākā problēma, ka nepildās plāns?! Atbilde bija- esošie darbinieki (Nav brīnums). 2. Direktora alga ap 400 Eur + piemaksas (nav īsti definēts par ko būs piemaksas). Bļāviens, cik tad darbiniekiem maksā- 200EUR ?! (Te ir atbilde uz pirmo jautājumu par plānu). 3. Darbs ar vairākiem veikaliem (Bet darba mašīnas nav). 4. Lokācijas vietas nav (vizinies tik no viena veikala uz otru un tēlo sūro Direktori). Cien. Optimus Mebeles, netērējiet manu un citu cilvēku laiku. Savediet kaut cik kartība savu iekšējo virtuvi un pieņemiet darbā HR vadītāju, kas spēs veikt darba intervijas pavisam citā līmenī.

Drogas Olaine - valoda

Lavakar! Sodien ieejot Olaines Drogas ieperkoties pie manis pienaca veikala vaditaja. Uzrunaja" Varu,jums ka palidzet". Okey labi palidzat.. es ka tiko pajautaju vinai kur atrodas kremi sejam vina uzreiz ar mani saka runat Krievu valoda. WTF? Ka veikala vaditaja vispar ar klientu drikst sakt uzreiz runat krievu valoda. Es protams saku uzdot jautajumus Latviesu valoda. Vina nemaz NESAPRATA mani? Pec tam runajoties ar cilvekiem daudzi teica,ka vina latviesu valodu nesaprot. Arprats,kas notiek ka var but tada vecene (atvainojiet) stradat veikala pie tam par veikala vaditaju un nesaprast vispar Valsts valodu! Es tur savu kaju vairs nespersu! Un ceru,ka nomainisies tur vadiba kas sapratis un maces runat ar cilvekiem valsts valoda! Paldies! PS. DROGAS - ludzu nemiet vera! Jo tiesam neuzskatu to par normalu lietu!

Mi micigana25 27.10.2017
Komentāri 5 Veikali

Millo Beauty - Bojājums

Bojājums 2017 gada 01 augustā es nopirku auskari no sudrabas (60 euro) veikalā pēc adreses: Mūkusalas iela 71, Rīga (tirdzniecības centrā Rīgas Plaza). Es valkāju auskari divas reizes, septembrī un oktobrī. 18 oktobrī es pamanīju, ka nav divu akmeņu. Kad es vaicāju veikalā (2017. gada 19. oktobrī), Pārdevējs man teica, ka viņiem ir garantija divus mēnešus. Pārdodot auskari, man netika izsniegts dokuments, kurā būtu teikts, ka garantija ir divi mēneši un kāda ir garantija. Es lūdzu jums izskaidrot manas tiesības veikt remontu (apmaiņu) vai atdot preces.