GPS Pro

Latvia - LV-1046
(T/c Bolero)
Tālrunis: +371 27057057
+371 20015015
Informācija: Veikals, kurš specializējās tikai automobiļu navigācijas sistēmu pārdošanā. GPS Navigācijas, Drones, Sporta pulksteņi un sensori, Gimbal, Sporta kameras, RC, Foto, Video, Optika, Auto un Moto preces, Mobilie telefoni un Aksesuāri, Viedās ierīces
Datortehnika, Noma.
Darba laiks: 9:00 - 19:00
10:00 - 18:00
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

GPS Pro - Sūdzības un atsauksmes

GPS Pro - Плохой сервис

Плохой сервис Не знают какую карту памяти использовать в камере, камера глючит, взали в ремонт. Походу и не отправляли никуда. Обменять не хотят, возврат не берут. Как глючила, так и глючит. Короче,120 е в топку. Кстати, в инструкции тоже нет инфы про карточку. Негатив исходит от продавцов, типа ходют тут, работать мешают. Жаль.

V Vadim31 12.07.2020
Komentāri 0 Veikali

GPS Pro - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtot preci nav skaidri piegādes termiņi. Sola nenosakot datumu, proti, nākošnedēļ. Kad pienāk nākošā nedēļa, paši neraksta par pirkuma piegādes kavēšanos. Nākošais termiņš ir nākošais mēnesis. Sajūta, ka Gpspro strādā ar Aliexpres, pašiem veikalā nekā nav! Atbildes e-pastā bravurīgas! Iesaku izvēlēties citu firmu un veikalu.

GPS Pro - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju prece. Man pateica ka bus pēc nedeļu. Gaidīju 2 nedeļus. Pēc tam pats pazvanīju un man pateica ka viņi nerezd manu pasūtījumu. Kad viņi to atrada es vel gaidīju 2 nedēļas. Zvanu, man gpspro strādnieks pateica ka kuģis no Ķinas aizturas... It ka viņiem tur kapitans pazvanīja. Man to apnika un es pa to laiku jau atradu tādu pašu prece letāk par 50 eiro un nopirku sev. Lietoju jau 2 nedeļu un vini sak man zavanit. Sieva pacela klausule un atsākas no prece. Tad viņi sak bļaut ka e...

K keshalalala1 07.08.2019
Komentāri 0

GPS Pro - Pārdod lietotus brāķus kā jaunus aparātus

Pārdod lietotus brāķus kā jaunus aparātus Šis uzņēmums ir viens no tiem , pie kuriem paņemot preci , vari aizmirst par normālu tās lietošanu , jo problēmas ar to reti kad nav. Garantijas remontā divas reizes bija un nekas nemainijās - pateica ka strādā. Šoreiz runa iet par Garmin nuvi 56lmt auto navigāciju.

GPSPRO - Apkalpošana

Apkalpošana Сдали по гарантии навигацию, мелкий ремонт и установка обновлений карт. Сдали в четверг после обеда. Нам сказали, что невигация будет готова на следующей недели в среду-четверг. До этого мы обращались в второй центр обслуживания в т.ц. SPICE, переустановка карт занимала максимум час. Мы, естественно, возразили, ведь навигация нужна для работы. Пообещали вернуть в понедельник. Ок.В понедельник трубку никто не брал и нам тоже не звонили, во вторник похожая ситуация (трубку не брали), поэтому к...

GPS - Meloja par komplektāciju, ierīcē NAV Latviešu valodas, lai gan sacīja pretēji

Meloja par komplektāciju, ierīcē NAV Latviešu valodas, lai gan sacīja pretēji Centās pārdot GPS iekārtu, sakot, ka tājā ir Latviešu valoda, bet patiesībā tajā tās nebija, rupji apsaukājās un izrādīja ļoti lielu necieņu pret klientu.. Lūdzu, lai parāda, kur izvēlētajai ierīcei ir LV, šie tikai teica ir ir un nerādīja, beigās, kad es uzstāju, izrādījās, ka tādas nav... Esiet lūdzu uzmanīgi! Lūdzu neejiet uz šo veikalu, ja vēlaties nopirkt kvalitatīvu preci, jo visi 3 pārdevēji ir meļi, biju vienīgais klients, kas tobrīd pie viņiem bija veikalā un katrs centās iepūst...

GPS - Zūd signals sodien

Zūd signals sodien Tā.Šodien atkal bija tā diena, kad sanāca pavizināties pa dzimto zemi.Es lietoju Tomtom one.Šodien kaut ka zuda signāls, pilnīgi pazūd, tad vēlāk atjaunojas.Un ta gribēju uzjautāt-vai visiem šodien zuda signals, vai man tikai kaut kas iet sviestā? Paldies!