LV RU

585 Juvelierizstrādājumi

Global Balt SIA
www.e-585.lv
Adrese: Raņķa Dambis 31
Rīga
Latvia - LV-1048
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 25855855
Informācija: Darbības veids:
Juvelierizstrādājumu pārdošana, dārgmetāli, zelta juvelierizstrādājumi, sudrabs, dārgakmeņi, gredzeni, auskari, kuloni, ķēdes, aproces.
Darba laiks: 9:30 - 17:00
9:30 - 17:00
9:30 - 17:00
9:30 - 17:00
9:30 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Tirdzniecība  •  Veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
3
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

585 Juvelierizstrādājumi - Sūdzības un atsauksmes

Veikals 585 / Juvelierizstrādājumi - Nebrīdina par savu izstrādājumu nēsāšanas noteikumiem sliktās kvalitātes dēļ

Nebrīdina par savu izstrādājumu nēsāšanas noteikumiem sliktās kvalitātes dēļ Decembrī iegādājos zelta ķēdīti juvelierizstrādājumu veikalā 585. Janvārī, aizķerot ķēdīti, tā tā izstaipījās pa 15 cm. Nevis saplīsa, bet izstaipījās! Kāpēc pie pirkšanas nebrīdināja, ka tās nav paredzētas ikdienas nēsāšanai, nav paredzētas labošanai un mēdz staipīties. Kad vērsos veikalā ar savu problēmu, pārdevēja teica, ka visi izstrādājumi esot šādas kvalitātes. Tagad tādi laiki, ka var tirgot dažādas kvalitātes preces, bet kādēļ klienti netiek brīdināti par " nelabojamām īpatnībām" viņu izstrādājumiem. Viens labums no tā visa ir - man tagad ir ļoti, ļoti gara zelta drāts:)

Ka karinaD 21.02.2018
Komentāri 0 Veikali

Global Balt - Oбман

Oбман По поводу украшений , но вот такая у меня проблемка - купила в магазине золотую цепочку , дали гарантию 2 года , но через 4 месяца не то что и порвалась , а начала крошится , хотела у ювелира сама отремонтировать , а он сказал , что бракованная , несите в магазин ! Ну написала Претензию отнесла в магазин , продавец сама на глаз подтвердила , что бракованная , все заявления приняла , но теперь самое главное , мне теперь позвонили и сказали , что это не их цепочка , хотя и бирка и чек все есть...

Global Balt - zelts

zelts Labdien!Gribu izstastit ka pardeveji smauc pircejus.Iegadajos veikala "Global Balt" zelta izstradajumus kakla kediti un rokas aproci,Pagaja menesis un mans zelts saluza,labi ka nepazaudeju.Aizbraucu uz veikalu uzrakstiju iesniegumu ka gribu sanemt naudu atpakalj vai lai samaina uz citu zelta izstradajumu,uz ko man atbildeja ka jagaida 10 dienas.Pagaja divas nedeljas man apnika gaidit zvanu un devos pati uz veikalu.Veikala man nesmuki atbildeja ka izstradajumi jau gatavi vakara var braukt...

Ol oljuncik 13.09.2013
Komentāri 6 Pārdevēji

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes