585 Juvelierizstrādājumi - Apkalpošana

Vēlos izteikt savu neapmierinātību ar vienu no jūsu darbiniecēm Dobeles veikalā 22.06.2021. Ap plkst. 18: 00, kura 15 minūšu laikā, kad biju veikalā, skatījās seriālu un pat nepacēla acis. Pati gāju un teicu, kad biju gatava pirkumam. Kad biju norēķinājusies, pat nepiedāvāja maisiņu, iedeva iegātās rotas mazajos celofāna maisiņos. Kad jautāju, vai var ielikt kādā maisiņā vai kastītē, vien ar roku neapmierināti norādīja uz kartona kastītēm un maisiņiem. Kad izvēlējos kartona kastīti, paņēma jau salocīto, kas bija nolikta kā paraugs, un, kā izrādās, bija arī jau ieplēsta. Es uzskatu, ka tā ir pilnībā nepieņemama apkalpošana jebkurai tirdzniecības vietai, kur nu vēl juvelierizstrādājumu veikalam. Es ceru, ka jūs turpmāk nopietnāk izvērtēsiet savu darbinieku atbilstību ieņemamajam amatam.

22.06.2021

I